Kızlar neden P*ç erkeklerden hoşlanır?

Hoşlandığı erkekle sevgili olduktan sonra onu değiştirme çabası.. Ya sen bu çocuğu bu haliyle sevmemişmiydin niye değiştirmeye çalışıyorsun?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım erkekler benim gibi olanlardır reis. XD şimdi diyeceksin ki senin ne özelliğin var? reis benim ve benim gibi olanların özelliğimiz kendimizi ifade edebilmemizdir. ne istediğimizi gösterebilmemizdir, anlayabilmemizdir, pasif tipler değilimiz biz. bizim kategorik tiplerimiz var. bazılarını onaylamıyorum, piçim dedim diyede öyle olmadığımıda söylemek isterim. arkadaşım derken, pasif olmayan modellerden kendini ifade edebilen modellerden ve bir kıza seni seviyorum sana aşığım diye karın ağrısı çekene kadar ben onu çoktan söylemiş oluyorum zaten XD hani bazı modeller var ya sadece seni seviyorum işte bende sana karşı boş değilim diyecek afralar tafralar 1 hafta tripler falan. işte onlar pasif modeller. diyeceği iki kelime bişey XD kahroldu gitti anasını satıyım xD ebbela geleim arkadaşım mertebelerine

abazan mertebe - en üst mertebedir.
    kullanıp bırakan mertebe - hiç hoş karşılamam, ayıp değil mi lan kızın duygularıyla oynamak? dümbelek? diye sövebilirsiniz.
    kendini ifade edebilen mertebe - benim de dahil olduğumdur. yani.3 seviyeden arkadaşım oluyorum xd

o yüzden saygı değer arkadaşlar piçleri ayırın, her arkadaşım aynı değildir. 3 modelimiz var bizim. bay ba e naş naş xD

0|1
    0|0
    • Güzel yazmışsın bilader :) Fakat kendimden örnek vericem. Kendimi gayet ifade ediyorum özgüvenimde yerinde. Ama öyle erkek değilim hangi sınıfta olucam ben şimdi

Kızlar Ne Diyor 3

• Heyecan ariyolar

0|1
    0|0
  • arkadaşım sevmem

0|1
    0|0
  • arkadaşım babası belli olmayana denir. Buda çocuğun suçu değildir. Aşık olunmayı hak eder

0|0
    0|0
    • Sen çok yanlış anlamışsın ama. Orada kasteddiğim bambaşka birşeydi.

• Ben yanlış anlamadım siz anlatmayı bilmiyorsunuz. Neden arkadaşım kelimesini küfürleştirir ki insna

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...