Ne olur bana yardım edin ALLAH razısı için?

Herkese iyi günler, hem aile hem de arkadaş sorunum var. Annemle babam anlaşamadığı için boşandılar (daha doğrusu babam annemi boşadı habersiz) her neyse bu ramazan büyük kavga çıktı babam anneme vuracaktı izin vermedim beni itti kolumu acıttı o gün bu gündür psikolojim alt üst oldu bıktım sıkıldım ünili olmak için sabırsızlanıyorum çünkü onlardan kurtulacağım ama kız kardeşimi de düşünüyorum. Arkadaş problemine gelince. Biz 3 kız bir grubuz bizim sınıftan bir kız kankileriyle küstü yalnız kaldı bla bla... Sonra bizim grubu dağıttı sağ olsun ama yine de bozulmadık her neyse mezuniyet balosunda o kızla oldu+dedikodumuzu yapmışlar şimdi bu kızın güya teli sıfırlanmış gruptan ayrıldı ama teli sıfırlansaydı sınıf grubundanda ayrılırdı+beni instagramdan sildi bende niye sildin bilmeden bir şey mi yaptım da sildin dedim nere diyip gülmeye başladı ben ne yapacağız arkadaşlar arkadaş konusunda güvensizdim onların sayesinde atlatmıştım bu kız arkadaşım böyle yaptığı için arkadaş edinmek istemiyorum ama ünide de arkadaşsız yapamam 😔😔 zaten ünide arkadaşdan ziyade temiz birisiyle sevgili olmak, ömrümü ona adamak istiyorum çünkü o bana hem baba hem de arkadaş olur tek kaldığımı hissetmem bile..

Güncellemeler:
Bu arada annem ben kardeşim tatildeyiz annem bu aralar halsizleşti niye öyle bilmiyorum

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Yardima ihtiyacin yok unide arkadasin da olur sevgilinde kiz kardesine de anlat kizla hep iletisim halinde ol o da uniye gitsin kurtulsun

0|0
    0|0
    • O liseli olacak İnşALLAH dediğin gibi olur 😔

• Olur olur sen dua et kendine guven kardesine de fikren yardimci ol yaninda olduğunu hissettir

• 🙏🏻😔

Kızlar Ne Diyor 2

• Don kurduğun cümle çok yanlış hem baba hem arkadaş olurum diyorsun
    Sevgilim hayat arkadaşım olur demiorsun.

Sadece ihtitactan gerek varmış gibi konuşuosun

0|0
    0|0
    • İhtiyaç için değil her şey için önce ALLAH sonra o beni korur sahip çıkar üzmez...

• Heralde algılama tarzımız farklı

• Anlatma şeklin öyle

• Hayat

0|0
    0|0
    • Bu mu yani? Yardım istedim hiç okumadan bu yorumu yaptın yine de sağ ol

• O zaman sunu soylim kimseden bisey bekleme ne dostluk ne analik
      Ne babalik birak onlar gelsin beklentilerini en dusukmseviyede tut bol
      Bol dua et calis cabala hayata tutun nasil
      Olsa cok kisa hayat kafana takmadan yasarsan yaslanmazsin mutlu olursun benim bugune kadar ogrendigim seyler bunlar hic haksiz cikmadim

• Ya bilmiyorum artık whatsapptanda tartıştım Arkadaşla neymiş tepkimi ölçmek için silmiş sebepsiz yere

Yükleniyor...