Sigara içen kız iticiliği ne vermek istediğimiz cevaplar?

O anda döner ve derim ki: bize sigara içirten erkeklere yazıklar olsun mk.

1|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• oo mütüş laf

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bana sigarayi bir erkek icirtmiyor sevdigim icin iciyorum.
    sigara icen kiz iticiligi diyen piknik tupu tipli erkege de icmeyenini oneririm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Aklına bir şey gelipte mantıklı bişey söylediğini zanneden kezban

2|1
    1|0
  • Manyak laff

1|0
    0|0
  • Sigara içenlerin bahanesi Erkeler; dertliyim, kızdan ayrıldım, kız beni bıraktı, canım sıkılıyor içiyorum, muhabbet ederken çayın yanında iyi gidiyor.
    Kızlar; bize sigara içirten erkeklere yazıklar olsun, erkek arkadaşımdan ayrıldım, evde aile sorunları var, can sıkıntısı.
    İnsanın canı sıkılınca insan neden sigara içer veya sevgilisinden ayrılınca bu ne saçma bir bahane. Sanki bizim hiç canımız sıkılmıyor.

0|0
    0|0
  • eşimin sigara içmesine üzülürüm içme derim ama illede içeceğim derse içsin sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Bizim de derdimiz oldu gidip bir saçmalığa sığınmadık.

0|0
    0|0
  • Ağır itici ^^ Direkt kendisinden soğuma sebebim. Nargileye eyvallah ama sigara asla !

0|0
    0|0
    • @proqrammer üzgünüm ama 1 nargile dumanıyla 50 sigara içmiş olunuyor. Mantık nerede?

• Nargile de öldürür elbette, sigara kadar yaygın olmadığı için duymak elbetteki zor, fakat sigara daha yaygın olduğu için duymak kolay..

• Nargile bir kültürdür, bir sanattır. Nargiledeki zarar diye bahsedilen olay marpuç denilen dumanı içimize çektiğimiz kısımın 1 kaç kişi tarafından kullanması sonucu ağız yoluyla hastalık bulaşmasıdır. Bunun dışında hiç bir zararı yoktur. Yaygınlıkla da alakası yok. Ben haftada 1-2 defa nargile içerim. Sigarayı ağzıma sürmem. Ve ilginçtir ki ciğerlerim tertemizdir. Çünkü sigarada direkt tütünü yakıp içine çekersin. Nargile de durum farklı. Tütünle hiç bir temasın yok.

• Ergenliğiniz ne zaman bitecek sizin?

0|0
    0|0
    • Ergenlik diyene bak hele tekel 2001 ahaha

• Aferin ne güzel, valla kb ama ben ergenliğimi atlatalı bayağa oluyo. Vede olsam bile bu seni ilgilendirmez. 😏

• Aynen ergenliğin beni ilgilendirmez bu yüzden bu konuşmayı burda noktalıyorum

• Sigara içen kız sigara içen erkeğe çekici içmeyene itici gelir

0|0
    0|0
  • neden itici olsun anlamadim

1|0
    0|0
  • Aynen ykışmıyor

0|0
    0|0
  • sigara içen çirkin olur derim zaten o laftan sonra intihara kadar yolu var

0|0
    0|0
  • Bak abi bir kere kızlara sigara yakışmıyo çok kötü yapmacık gibi duruyo içmeyin

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• onu ben de nalamıyorum ya hu kadınların sürekli çekici mi görünmesi gerek kaldı ki sigra içiyoruz abi kime ne ya.. istersem on bira da deviririm.. beğenilmek zorundaymışım gibi bir de öyle bir saçmalık çıkarttılar...

1|0
    0|0
  • Canım istiyo içiyom kime neeeeee

1|0
    0|0
  • her erkeğin altına yatan değilde sigara içen kız mı itici derim bennn

2|0
    0|1
    • Ne alaka bir kiz ya her erkegin altina yatiyo ya da sigara mi iciyor. Sigara icmeyip her erkegin altina yatmayan kiz yok mu cevaba bak

• @PinkNationalist Ya da her erkeğin altına yatan kızın çekici olduğunu nereden çıkardın :D kullan at mendilleri gibi

• @PinkNationalist mal ben zaten yatmayanlara bişi demiom erkekler kul köle oluyor öyle verenlereee anlıonmu sigara içene de itici dior yavrum sen anlammaışsın kapasite meselesi ;)

• Veren kız cekiciligi var onlarda. Sigara icen kıza itici diyenin bir tarafına yakıp sokucan o sigarayı iticimi cekicimi görsün

1|0
    0|0
  • Mk yazman da cok itici sigarada oldugu gibi. Dertliyim ayagina sigara icenler kadar komiklerini gormedim bahaneye bak ozenti ergeniz demiyosunuz da :D

1|1
    0|1
  • O yazı ne ya😄 İçiyorum canım istiyor kime ne.

1|0
    0|0
  • sebebine bakında konuşun

1|0
    0|0
Yükleniyor...