Suriyeli bir ailenin bakımı üstlenir misiniz veya Suriyelilerin vatandaş yapılmasını isteyenler üstlenir mi?

Suriyelileri istemeyen herkes ırkçı faşist oldu... Önceden de atatürkçüler ırkçı faşist yaftasına maruz kalmıştı. değişen paradigmada yeni bölücü unsur suriyelileri isteyenler ve istemeyenler olarak öne çıkıyor.

Sizce suriyelilerin avukatlığını yapanlar suriyeli bir aileyi evlerini alırlar mı

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Sizin evi işkal ettiler galiba ondan konusuyosun bu kadr ne istiyosunuz
    Almanyadaki türkler vatandaş olunca sorun yok bunlara mı var daha bugun hala suriyede bebek cesetleri var babaları ellerinde taşıyo ellerinden bir sey gelmiyo hala zulme sessiz kallanlar zulmü yapmış gibidir bırakın şu ayrımcılığı artık herkesi türkler gibi ölümüne savaşan millet sanma onca ülke bizden korkuyo zaten müslümanlara her yerde zulüm ediyo az biraz elinizi vijdanınıza koyun uğrasmayın daha

0|0
    0|0
    • peki o zaman suriyeli bir ailenin bakımını üstlensene, kıvırma ama üstlen, lafla peynir gemisi yürümez. bre vicdansız ne kadar zalimsin sen neden onların sokakta ölmesine aç kalmasına göz yumuyorsun? neden evine almıyorsun suriyelileri?

• Kedi, köpek gibi evcil hayvanları sahiplenmeyi tercih ederim. Daha çok değer biliyorlar en azından

1|1
    1|0
  • Din kardeşleri özünde, almaları lazım.

0|0
    0|0
  • Bok yesinler

0|1
    1|0
  • kendı vatandaşım açken Surıyelılerden banane

0|0
    0|0
  • Asla üstlenmem!!! Ve o suriyelileri savunanlarında onlara bakacaklarını hiç sanmam

0|0
    0|0
  • Bebeklerinkini evet serefsiz olan vatandaslarimiz ailelerini dilendirirken cocugum hasta diye minicik bebelere uyusturucu veriyorlar

0|0
    0|0
  • Şu an bakımlarına üstlenemem.

0|0
    0|0
  • Biz zekat olarak suriyeli bir aileye bağışlıyoruz.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Kendi ülkemde insanlarin yardima ihtiyaci varken neden onlara bakayim ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ulan ben almanyada yasıyrom, aılem kucuken terk etı benı, tasındım Şu an kız arkadasım ıla ıkımız yasarız, ben evı tek basıma gecındıyoroum,21 yasında yım..
    Onemlı olan erkek dogmak deıl onem olan erkek olabılmekdır, surıyelı erkek ıse adam gıbı calısıp aılesını gecındırır! ne ustlenecem Allah ya.

1|0
    0|0
  • Elimde olsa kesicem hepsini sn tutmus sahiplen diyorsun neyim ben hayır kurumu falan mı

1|1
    0|0
  • Ustlenmem. Isteyenlerde ustlenmez.

0|0
    0|0
  • üstlenmem, onlar da almazlar

0|0
    0|0
  • Umrum dışı

0|0
    0|0
  • sokak hayvanlarını beslenırm daha iyi