Testisime darbe aldım, kız arkadaşım niçin bu duruma güldü?

Arkadaşlar gurbetten yaşıyorum, kızda gurbetten di yani o sırbistanlıydı,(bunu yazma amacım sanırım turk kızları çok daha merhametli)...
Neyse benim testislerde iltihaplanma vardı, testisler olmuş davul gibi, çıktım hava almaya bizim arkadaşlarda ''burak gel gibisinden çağırdılar'' gittim, gel bir iki oyna dediler basketbol, neyse dayanamadım, oynadım... işi büyüttük maça geçtik, bizim bir arkadaş pas attı çok sert şekilde (artık nasıl passa) tutamayınca benim testise geldi, yere yıkıldım arkadaşlar, davul gibi olan testislere darbe almak, bunu bir kız tahmin bile edemez, sürüne sürüne kalktım, eve bıraktılar saolsunlar...

Olay bundan sonra başladı, benim arkadaş, aradı, gelir misin dedi açar açmaz, bende testislerime top geldi çok kötüyüm dedim (aramız iyidir, çekinmem) kahkaha atarak zavallı çocuk dedi.
Niçin güldü ki canım acıyor sizce gülünecek birşey var mı?
Ya cidden halen ara ara buz koyuyorum, ne kadar kötüymüş :(
Bu arada çıkmıyoruz, sadece arkadaşız.

Türk ablalarımızın kıymetini bilin saygı gösterin...

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• nedense onlara komik geliyor bu durum
    herhalde acısını bilmedikleri için

0|1
    0|0
    • kardeşim fena bişey karın ağrısı olayına girmiyorum bile.

• kesinlikle öyle
      işte yaşamayan bilmez
      onlar işin gırgırında biraz da bize acı verilmesi hoşlarına gidiyor

• Kurtuldum cinsellikten diye mutlu olmuştur çünkü bazı kadınlar ülkemizde koşa koşa kaçıyorlar kocalarından

0|0
    0|0
  • Yokta işte bazı kızlara komk geliyor , türk kızlarda yapar emin ol

0|0
    0|0
    • kardesım ıltıhaptan da hafif ağrı yok mu? kontrol ettim sükür kist gibi bisey yok, hafif sisme var dierine göre, topta gelince iyice mahvoldum.

• kardeşim gitmedım, elleyecek felan cekindim antibiyotik tedavisine baslıyacam, babamında iltihaplanmıstı.

• Doktor erkekse çekinmezsn sn bilm yinede. Ok inş. Geçer

Yükleniyor...