Çıkılmaz bir yoldayım, dertleşmeye ihtiyacım var. Yardım eder misiniz?

Merhaba arkadaşlar. Ben 24 yaşında bir bayanım.4 yıldır devam eden bir ilişkim var ilişkimiz ciddi boyuta varınca annelerimizi tanıştırmaya karar verdik sevgilimin annesi , yengesi yemege geldiler. Benim akrabalarım da vardı herkes çok sevdi. Annemin suratı asıktı sus pus hiçbir şey demiyor. Mezuniyet yemeğimde de aynı seyi yaptı aradan biraz zaman gecti sevgilimle tartısmalarımız oldu (ve ben en büyük hatayı yaparak) annemi yakın arkadaşım olarak gördüğüm için anlattım oturdum kötüledim cahilligimden. Sonra anneme durumun böyle olmadığını onu çok sevdiğimi en büyük hataların bende olduğunu anlattım. Aradan 1 yıl geçti sevgilim bu hafta babamla tanıştı babam çok begendi sana layık dedi aynı sekilde halalarım dedem herkes de öyle bana layık oldugunu söylediler. Annem bunu öğrendiğinden beri suratı asık , anne içine sinmeyen şeyler mi var diyorum yok diyor istemiyor musun diyorum kızım ben niye istemeyeyim diyor , sürekli emin misin diyor sana zamanında böyle yapmıştı sen evliliği götüremezsin sakın onlar tarih vermeden sen sözü yapalım deme gerçekten istiyorlar mı ki sürekli böyle diyor. Halbuki sevgilim beni çok seviyor sevgilimin ailesi de öyle çok seviyorlar , annesi beni o kadar çok seviyorki dün whatsapptan sana kalbimi gönderiyorum kabul eder misin sarı gülüm yazmıştı annem bunu görünce sen evlen kazığı görürsün dedi ben de küstüm bugün geldi bana cattı benimle muhatap olma seni sildim dedi neden böyle yapıyor anlamıyorum hayatımın her döneminde bana böyle davrandı üniversiteyi kazandığımda da oturdu surat astı çok bunaldım artık. siz olsanız ne yapardınız?

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• dertleşmek yaraları deşer

0|0
    0|0
    • Dertleşmemek de deşiyor ama :/

En İyi Kız Görüşü

• Annen geleceğin için endişeleniyor. Sevgilin hakkında duyduğu şeyler onu sevgilinden soğutmuş, evlenirsen mutsuz olursun diye korkuyor muhtemelen. Bırak ne yapıyorsa yapsın. Hayat senin hayatın. Bir gün surat asar iki gün surat asar ama iş ciddiye binince kabullenir mecburen. Sadece bu aralar sevgilinden fazla bahsetme annene. Unutsun biraz, az kafasını toplasın. Ben de benzer şeyler yaşadım. Anlıyorum seni o yüzden.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Yuvadan uçmana dayanamıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • Haklısın

• Annene neler anlattın bilemiyorum fakat senin mutsuz olacağın düşüncesi ile senin evlenmeni istemiyor. Her şey senin elinde evleneceğin adama köle olursan onu kendine kul edersin :) Tek yapman gereken doğru tuşlara basmak eşini anlaman ve iyi idare etmen. ALLAH size mutluluklar versin :)

• Yavru kuşu yuvadan uçuyor dayanamıyor ne yapsan kadın.

0|0
    0|0
  • Derleşmek ücretlidir ver ücreti anlat derdini

0|0
    0|0
    • Ne kadar :O

• Ben biraz farklıyım ben aşk yaşamadan önce herşeyi mantıgımla analiz ederim çıkacak olan sorunları önceden düşünür bütün sorunları ortadan kaldıran plan yapar o planlarımı gerçekleştirecek fırsatların elime geçmesini bekler bunların yollarını arar tüm sorunların çözümünü bulduktan sonra o imkanlar bende bulunduktan sonra aşkın içine dalarım

• degisik bir durum, zamana birak hersey ortaya cikar

0|0
    0|0
  • Annenle bir yere git baş başa oturup konuşun bir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Anne ya hane bu yasa kadr seni buyutmus belkide snein hitmenden korkuyor olabilir. Tek kizmisin? Bundanda olabilir sonucta seni yedirdi icirdi sen gidiyorsun ondandandir bak heo ayrilik zamanlarinda yuzunu asmis oturup ona izah etmelisin durumu anne de bende buyudum herkes Biyle olmak zorunda sende zmaninda gectin boyle durumundan falan filan

0|0
    0|0
Yükleniyor...