Cinlere inanıyor musunuz? Yaşanan bir hikaye?

Arkadaşlar belki çoğunuz inanmayacak ama bu anlattıklarımın gerçek olduğuna hayatım üzerine yemin ederim.
Bir gün yengem bize geldi ben daha küçüğüm. Üç harflileri çağırmanın yolunu bulmuşlar duası falan varmış tepsi düzüyormuşsun. Neysr bizimkilerde tamam dediler oturduk herkes parmagını fincanın arkasına koydu. Bir süre sonra hareket etmeye başladı. Başta bizde inanmamıştık. Neyse zamanla konusmaya basladık. Onlarında bizim gibi isimleri var. Ahmet Mehmet Elif diye. O zamanlar maddi durumumuz yoktu diyr bir tanesi ablama odaya git çekmecedeki kırmızı elbisenin içinde para var dedi. Ama ablam çok korktugu ve özellikle onu çağırdığı içib oyun oldugunu anladık. Bir kere çagırdıgımızda kötü olanına denk geldik vr ben gitmicem şeytana tapıyorum ben diye konuşmaya başladı. Bir dua ile gönderdik. Bir tanesini hiç unutmam bizi çağırdıgınız için geliyoruz Allah bizi cezalandırıyor yemek vermiyor dedi. sizin yemeğinizden yiyebilir miyim dedi. iinsan kılıgında gelecekti. Nasıl aen olduğunu anlıcaz diye sorduk. Burnumuzun üst kısmında kemik yok dedi. Sonra ablam ağlayıp korkunca kendisi gitti. Artık bizde oyun halinr gelmişti her akşam çağırıyorduk. Bir gün bir tanesi anneme musallat oldu. Annemin dediğinr göre gece yatarken babam ona birşeyler yapmaya çalışıyormuş. Sonra itip arkasını dönünce babamın uyudugunu görüyormus. Daha bir çok olay var ama anlatmaya vakit yok. Yorumlara göre onları da anlatırım. Biz anneme musallat olduktan sonra annemi zor tutuyorduk aynı filmlerdeki gibi dua okumamıza izin vermiyordu. Babam ve ablam onu baglayıp dua okuyorlardı. Sonra çarpın köyündeki hocaya götürmüşler. Hoca annemi görür görmez kızım sen yılan deliğine çomak mı soktun demiş. Ondan sonra muskalarla düzeldi. Bir daha da çağırmadık
Ama anneme musallat olduğu zaman eve her gelişimizde ev dagılmış oluyrdu. Kuranlar yere düşmüş kuş kafesi parçalanmış koltuklar devrilmiş. Bir daha çağırmadık.
Siz cinlere inanıyor musunuz? Gelebileceklerine? Çünkü bu Kuranda bile geçiyor

1|0
14|12

En İyi Erkek Görüşü

• Var ama insanlara bulasmazlar biz onlara bulasmadikca.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer islam dinine mensupsan inanırsın cinlerin var olduğuna çünkü kutsal kitap kuran'ı kerim'de cinlerin varlığıyla alakalı bir sürü ayet var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 13

• Öykünüzü okumadim ama evet inanıyoru hatta biliyorum. Kuran'da var. Ki bir dumansı varlık da gördüm.

0|0
    0|0
  • İnanıyorum. Aslında onları rahatsız etmeyince onların da bize zararı olmuyor. Siz fazla merak etmişsiniz ve kendini göstermiş. Bunu öğrenmeden önce acayip korkuyordum fakat şu an rahatım.

0|0
    0|0
  • inanıyorum ve bende bir kaç şey yaşadım ama senin ki kadar değil

1|0
    0|0
  • Ruh çağırmaya çalışıdıgında da gelen cinlerdir cinlere inanirim ama şu var onlar farklı bir boyutta bir cin şekil değiştirerek dünyaya indiğinde gücü azalır bir insanı öldüremezler ama ölümüne sebep olurlar bilinç altını hedef alırlar ve nesneleri hareket ettiremezler ama bu sıradan olanlar için geçerli hangi cin kabilesinden olduğuna göre değişir ve siz ucuz kurtulmuşsunuz çünkü gurur meselesi yapıp aklınızı kaçırmanıza sebep olabilirlerdi

0|0
    0|0
  • inanıyorum

0|0
    0|0
  • İnanıyorum

0|0
    0|0
  • İnanırım, konuşurum, korkmamda hatta biriyle sözleştik gelmesini bekliyorum

0|0
    0|0
  • Cinlerin var olduklarına inanıyorum fakat insanlara görünüp onlar konuşacaklarına inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Görmediğim sürece inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Okumadım ama ev inanırım

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet inanırım ama ucuz kurtulmuşsunuz

0|0
    0|0
  • Ayy çok uzun hepsini okuyamadım ama tabi ki de üç harfliler var sadece ışık hizina yetistikleri için görmeyiz ve zamanda yolculuk edebilirler

0|0
    0|0
Yükleniyor...