Şehir dışında okuyacak bir kız için ev mi daha iyi yurt mu daha faydalı?

Üniversite için İzmir dışına çıkıcam sizce ev mi daha iyi olur yurt mu? Soruda kız kısmına vurgu yaptım çünkü malum abazan erkekler yüzünden ev ortamının pek iyi olacağını düşünmüyorum yani apartmana giren çıkan belli değil vs bu konuda kıvırmaya gerek yok kadın gözü görmemiş sapık erkekler olduğu için ev konusunda tedirginlik var. Fikirleri merak ediyorum 😊

0|3
11|34

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın yanında bir fingirdek kız oldu mu eve giren çıkan belli olmaz..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 33

• Sen eve almadığın sürece abazan erkeklerin evinde ne işi var?
    Nerede rahat edersin bunu biz bilemeyiz sana kalmış bir şey ama bir arkadaş bulana kadar ve şehri tanıyana kadar yurtta kalman daha makul bence

0|1
    1|0
    • Zil çalıp eve giren erkeklerin yasadigi bir ulkedeyim kusura bakma.

• Kız haklı bende aynı durumdayım ve aynı şeyi düşünüyorum şu an konyadayım yolda ne giydiğinin nasıl olduğunun bir önemi yok dişi olduğunu anladıkları an öküz gibi bakıyorlar biraz şık giyindin mi laflar falan filan arabasız olmaz bu şehirde

• yurt iyidir

1|0
    0|0
  • İlk dönem yurtta kalıp gözlem yapılıp 2. Dönem ya da 2. Sene eve cıkılabılır kanks

1|1
    0|0
  • Önce kalabileceğin güzel, güvenli, rahat bir yurt bul. Birinci yılın sonunda ev mi yurt mu sorusuna daha sağlıklı bir cevap vereceksin.

1|0
    0|0
  • Siz konusmaktan, arkadasliktan kacmaya devam ettikce o abaza erkeklerin sayisi daha da artiyor. Bence. ilk sene yurtta kal. Sonra bakarsin.

0|1
    1|0
    • Şu an abazalari mi savundun? Arkadasliktan kacmak ne alaka ne sacmaliyosun sen ya hemcinsini koruma mantigindan çık sen benim kızdan çok erkek arkadasim var hic biride abaza degil he ama sen butun erkekleri abaza konumunda tutuyosan devam et aferin.

• Abazalarin oyle olmasinin bir nedenininde kizlarin tutumu oldugunu soyluyorum. Savundugum yok hatta aciyorum onlarin haline.

• Kızlar için ev ortamı daha iyidir

2|0
    0|0
  • Evi tercih etme kesinlikle sendrn sıkıntı olmasa bile ev arkadaşların filan ortamlar sıkıntı olur en temizi git düzgün bir yurda her yurtta düzgün değil onu da bil sağlam bir yurtta kalman senin için en güzeli dua edersin bana ama tabi çok sağlam arkadaşların olursa güvenlikli falan siteler var gerken girip çıkamıyor onları da tercih edebilirsin

1|0
    0|0
  • Tanıdık falan varsa arkadaş ev ortamı iyi olur vede para :D

1|0
    0|0
  • yurt 😶

1|0
    0|0
  • kapına dayanacak halleri yok ya, sen içeri almazsan. ev ortamı daha rahattır. bir kız arkadaşınla tutabilirsin diyeceğim ancak bu kez endişe ettiğin durumlar ortaya çıkar. yani kız arkadaşının sevgilisi olursa eve gelmesini isteyemezsin.

0|0
    1|0
  • Yurt daha iyi

1|0
    0|0
  • Nereye gideceğine bağlı ev veya yurt,, şimdi gidersin yurt evden beter çıkar, bir yere gidersin, ev yurttan beter çıkar, araştır derim.

1|0
    0|0
  • yurtta kalmasının avantajları daha fazla

1|0
    0|0
  • önce yurda çık ortamı tanı sonra düşünürsün

1|0
    0|0
  • yurt.

1|0
    0|0
  • Benn yurt tercih ederdim zaten üniversite ye giderken yurtra kaldım çokta rahattım aslında eve çıkanlar sıkıntı çok yaşıyor onları yaşayıp sıkıntı çekeceğine yurtta kal mis gibi daha iyi kafa rahat

1|0
    0|0
  • Bence İzmir de kal İzmir den güzel şehir bulamazsın 😂

1|0
    0|0
  • Evde parti yapmak istiyosan ev tut rahatca yatip kalkiyim eve giren cikan olsun diyosan ev yemek yapamiyosanda yurt

1|0
    0|0
  • ilk başta yurt olmalı ki ev arkadaşlarını seçebilsin.

1|0
    0|0
  • Yurtt

1|0
    0|0
  • ilk sene yurt, daha sonra ev

1|0
    0|0
  • Yurt daha iyi senin dusunduklerinide katarsak :)

1|0
    0|0
  • Yurt güzeldir :)

1|0
    0|0
  • Merak edecek bir şey yok tabii ki yurtta kalmalısın.

1|0
    0|0
  • Oncelik yurt sonra ev

1|0
    0|0
  • Kusuruma bakma okadar okuyamadım yorum yapamıyorum :((

1|0
    0|0
  • Kesinlikle ev.

1|0
    0|0
  • Rabbim herkesin karşısına kendisi gibi insanları çıkarir inşallah

1|0
    0|0
  • kesinlikle yurtta kal evde kalma aman ha

1|0
    0|0
  • Ev tabiki

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 10

• izmir'de okuyacaksın. inan ki o oran bir hayli düşecek. ilk senen muhtemelen. yurda çık. yurttan arkadaş bul. ikinci sene zaten allam ben halıya basmayı özledim, allam ben mutfağım olsun istiyorum, bir fincan kahva yapamayacak mıyım, özel alanım yok, arkadaşım yok diye başlarsın. hem ilk sene ortamı görürsün. anlarsın. kendin karar verirsin ve yurt inanılmaz çevre sağlar.

1|0
    0|0
  • Ben işk senemde yurttaydım ama emin ol yurt çok problemli eğerki rahatına düşkünsen falan çok zor birde tek değilsin bir kaç kişiyle aynı odada kalmak zorundasın ve bunların bazıları iyide olabilir kötüde bu sene eve çıkmıştım 2 arkadaşımla ve çok rahat çok güzel öyle abazalık falanda olmuyor sen kendini bildikten sonra kimse bişey yapamaz benim tavsiyem eve çıkman ama ilk senede arkadaş bulman zor ev için

1|0
    0|0
  • Ev. Yurtta asla ev kadar temiz bir ortam sağlayamazsın, kişisel bakımını yapamazsın ve evde daha ucuza daha sağlıklı beslenirsin.

1|0
    0|0
  • Yurt

1|0
    0|0
  • İlk yıl yurt diyorum tatlım

1|0
    0|0
  • ev daha iyi

1|0
    0|0
  • Ev ortamı rahat tabi. Fakat yurdun bir düzeni var, güvenilir