En yüksek hedefiniz nedir?

Ben üniversitede profesör olmak istiyorum aynı zamanda bir anaokulu açmak ve kimsesizlere yardım etmek.

Sizin hedefiniz nedir?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• öğretim görevlisi olup paranın içine sıçmak.

1|0
    0|0
    • O zaman üniversite de olman lazım onlar öyle yapıyor çünkü devlet maaşıyla lisede çalışanlar maalesef yapamıyor özel desen sen yapmadan onlar yapıyor dediğini 😊

• Çıkar seveceğin birşeyler 😀

• hayırlısı olsun ikimiz içinde :D

En İyi Kız Görüşü

• Üniversitesi de profesör lük güzel bir evlilik minik bir kız çok mu şey istyrm..

1|0
    0|0
    • Hayır ama gerçekleştirmek için bir adım attın mu

• Attm üniversite yi kazandm ama geri kalan benim elimde değil ..

• Profesör olmak için çok çalışman lazım iyi bir evlilik için karşındakine güvenmen doğru insan olduğunu anlaman lazım kız çocuğuna gelince aslında oda evlilik gibi Allah'tan hayırlısını istemekten başka birşey gelmez elinden maalesef ve tek yapman gereken istemek Allah verirse ne mutlu sana

Erkekler Ne Diyor 15

• Biraz fazla gelebilir ama Dünyanın en iyi Dj'i ve en büyük şirket sahiplerinden biri ve en çokta ünlü bir oyuncu olmak istiyorum. Böyle çok zengin olayım kendime ait mega bir yatım olsun havada evim olsun yeter. Şaka bir yana para önemli değilde ekran karşısında olmak hoşuma gider bu yüzden dj olmak istiyorum müzik falan. Ben festivalde çalayım insanlar beni izlesin ve dinlesin

1|0
    0|0
  • Kendi işimin patronu olup, kimseye hesap vermeden ve minnet etmeden yaşayabilmek. Öyle kutlu hayallerim yok yani. Kendi kendime yeteyim yeter.

1|0
    0|0
    • Gerçekleşmeyecek birşey değil

• Farklı düşünüyoruz bu iş yürümez sayın profesör. Benim için hayallerde erişilebilir olmalı. Sizin için ise bu durum hayaller ve hedefler olarak ikiye bölünmüş halde. Size hayatınızda mutluluklar dilerim :D

• Yaşadıklarımız değiştiriyor işte bende ikiye böldüm onları. Size de mutluluklar ve başarılar efendim 😀

• Kendimi gerçekleştirmek

2|0
    0|0
  • Bk holding şirketler grupu a. ş'yi kurmak rektör olmak ve projelerimi hayata geçirmek :)

1|0
    0|0
  • Endüstri müh.

1|0
    0|0
  • Bir hedefim yok

0|0
    0|0
  • Simdilik ingilizceyi ogrenmek

0|0
    0|0
  • Benim hedefim 10. Kattan atlayıp hiç bişey olmadan yola devam etmek ya kardeşim bu nedir ya iki makara gır gır yapın sıktınız

0|0
    0|0
    • 10. kat az sapphire çıkıp atlayalım 😂

• Birde gır gır yapıcam diyorsun bildiğin ego kasıyorsun ya 😂

• Ya kızım tabi ki ben biraz böyleyim gerçekten neden insanlar beni bu kadar çok seviyor bende bu soruyu dur paylaşayım 😂😂

• bir hedef uğruna yıllarımı harcayıp kendimden kısmak yerine anı yaşar heyecan arar aklıma eseni yapaprım senden daha mutlu olacağım kesin

0|0
    0|0
  • Uzaydan dünyayı izlemek :)

0|0
    0|0
  • Hukukçu olmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Çok iyisin

0|0
    0|0
  • Kısa vadede göbeğimi eritmek, orta vadede çince öğrenmek, uzun vadedeki de bana kalsın :)

0|0
    0|0
  • Hastanede var benim olsan yeter

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...