Eee şimdi sen ne oldun? Mesleğini yapıyormusun? Artık Okul da bitti. Ne zaman Evlencen?

Bu sorular artık canımı sıkmaya başlamıştı. Okul üstüne okul bitirmek istiyordum. Sevgilim var ama evlilik için yol katedememiştik. Anne ne zaman evlencen kızım? Baskısı. Babam Müşavirlik sınavlarına ne zaman hazırlancan kızım diyerek ömrümü çürüttüler bea. Tek ve yalnız kalmak istikrarlı bir şekilde kafama göre yaşamak istiyorum ben :!

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette bir an önce evden bir tabak eksilsin diye bakıyor çoğu aile.. Kimisi torun sevelim peşinde.. Rest çekeceksin ben evlenmiyorum diye ne zaman biri aklını çeler o zaman evlenirsin.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayy bende kendi duzenimi istiyorum 😱

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Zaten eğer hayatınla ilgili planların varsa Türkiye'de aile insanı deli eden bir kurum haline geliyor.

Ama zora gelince ailene sarılmayacan bak. Yoksa kendinle çelişirsin.

1|0
    0|0
  • Herşey zamanında güzel. Evlilik zamanı geldiyse uygun aday bulmaya bak bence :)

1|0
    0|0
  • okuyorum haylaa😟

1|0
    0|0
  • Her gun yasadigim seyler

1|0
    0|0
  • Sorular bitmez. Mesleğine başlarsin ardından sorular gelir ;
    Evlilik ne zaman
    Maaşın kaç

2|0
    0|0
  • Mükemmel ahiret sualleri...
    Düzenli bir hayat en güzeli. Evlen ya da evlenme ama düzenli bağımsız , kimseye hesap vermeyeceğin bir hayat gibisi yok. Umarım bla bla bla gerisinide sen getir cümlelerimin... :)

0|0
    0|0
  • Üniversite bitti, Yüksek Lisans kazandık, bsşlayamadık, hastalık bastırdı. Kaldık böyle. Gelecek belirsiz

0|0
    0|0
  • Baskı baskı

1|0
    0|0
  • evlenen gerrizekalıdır. net

0|0
    0|0
  • Yurt dışında master ve doktora imkanlarını zorla, atla git. Uğraşma hiç buralarda.

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • Evlenmek güzeldir helaliyle yaşamak ama sevgilin olması üzücü bence elleşmek hiç te romantik birşey değil

0|0
    0|0
  • Hepimizde aynı dert iş meslek edinmek askerlik şu bu derken sevgili bulup evlenmeye fırsat ve imkan olmuyor ki...

0|0
    0|0
  • Milleti iplemiyorum

0|0
    0|0
  • Haklisn

0|0
    0|0
  • Gel ben seni alayim da kurtul

0|0
    0|0
  • Sinav sinav olmuş herşey. Ama ölüm var bu dünyada bunu unutma... Hayati akışı na birak gitsin.

0|0
    0|0
  • İşsizlik sendromuna erken yakalanmışsın.

0|0
    0|0
  • Gel kağıt uzerinde evlenelim. Aile baskısındam kurtul kendi hayatına bak :)

0|0
    0|0
  • gel birde bana sor

0|0
    0|0
  • Bazen sert duruşun bu soruların cevabını otomatik veriyor :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Klasik olmuş durumlar sorular... Bana göre kişinin kendi düzenini kurması en güzeli. Düzgün bir iş, ev... Olmuyorsa Master/doktora başlamak uygundur... Soruların ardı arkası kesilmez... Tecrübeyle sabit, çok takılma...😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...