İsim önerileri?

Yabancı bir ülkeye taşınıyorum ve şuanki adımı hem orda kullanman zor olacak hemde sevmiyorum. Bana böyle uluslarası isimler lara falan gibi kız isimleri önerir misini?

Güncellemeler:
AYRICA ARTIK İSİM DEĞİŞİKLİĞİ İÇİN DAVA AÇILMASI GEREKMİYORMUŞ. ORDA ÜNİVERSİTEYE GİDİCEM BENİM PASAPORTUMDA ESKİ ADIM YAZACAK ONU NASIL DEĞİŞTİRTİCEM? AYRICA KANADAYA GİTMEDEN YANİ RESMİ İŞLEMLERE BAŞLAMADAN İSİM DEĞİŞTİRMCEM ARTIK DAVALI DİĞİLDİMİ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Alin, Nira, Elis, Arya, Melin, Mira, Sara, Melisa, Mina.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Alyssa-rebecca-eva-angelica-faith-scarlett-alice-april-caroline benim sevdiğim isimler ayrıca halen dava açarak ismini değiştirebiliyorsun sadece hızlandırıldı. Eskiden 6 ay sürüyorsa şimdi 2 ay sürüyor gibi ama net süreleri hatırlamıyorum. Ve eğer isim değiştirmekk için haklı sebeplerin var ise hakim kararıyla ismin değişir. Haklı sebeperl; -Kulağa hoş gelmeyen, telaffuzu zor, küçültücü veya alay konusu olabilecek bir anlam ifade etmesi, -Resmi isminden çok değiştirmek istediği isimle çevresinde tanınması gibi. Dava, başta tanık olmak üzere her türlü delil ile ispat edilir. Kişinin aranan kişilerden olup olmadığı, bulunduğu yere göre Emniyet veya Jandarma Bilgi İşlem Merkezinden araştırılarak değiştirilir.

0|0
    0|0
    • telaffuzu zor ama ben en son numan kurtulmuşun konuşmasını dinlerken artık dava gerekmediğini duymuştum.

• Apache Selim

0|0
    0|0
  • okşana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...