Bir Osmanlı Sultanı ile Osmanlı Valisi'nin öz torunuyum yaşadığım hayata bakın? Çok canım sıkılıyor?

Evet Osmanlı'da birçok Valilik görevinde bulunmuş Cihangirli Mehmed Paşa ile Osmanlı Padişahı 2. Mustafa'nın kız kardeşi Ayşe Sultan'ın öz torunuyum. Ancak hanedan üyesi bir Kız çocuğundan doğma bir soy olduğu için Al-i Osman üyesi sayılmıyorum yani Hanedandan sayılmıyorum. Evet tüm bunlara rağmen babam bugün bir demir tüccarı ve ben yinede tam olarak istediğim hayatı yaşayamıyorum? Ne bileyim istediğim yere gidemiyorum İngiltere'ye gitmek istedim ailem 10.000 pound vermedi ya benim için. Ya ben koskoca günümüzde bildiğiniz Prenses olan Ayşe Sultan'ın torunuyum abi. Bosna Eyalet Valiliği yapmış bir Adamın torunuyum. Çok canım sıkkın arkadaşlar haksız mıyım? Bana görgüsüz demeyin ama gerçekten çok kötü bir duygu ya bu. Tüm bunları bilip istediğini yapamamak.

Güncellemeler:
Bu arada belirtmeden geçemeyecem beni dalgaya almaya çalışanlara ayrıca çok kırıldım içinizde bir Osmanlı düşmanlığı olabilir ama bunu beni alaya alarak ifade etmenize gerek yok. Tekrar söylüyorum ben Hanedan üyesi bile değilim keşke o şerefede Nail olabilseydim ancak maalesef kural böyle. Cumhuriyete bir karşıtlığımda yok sadece duygulandığım ve üzüldüğüm bir anda bunu paylaşmak istedim...

0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Allah gönlüne göre versin. Çok zengin biri ile evlenirsin 10,000 Pound sorun olmaz ileride

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...