Evlenme teklifi ettiniz mi? Aldiniz mi? Bulundunuz mu?

Nasildi neler yapildi? Sizin hayalinizdeki nasil bir sey?😊
Arkadasiniza falan yardim ettiniz mi ya da bulundugunuz ortamda hic denk geldiniz mi ben hic gormedim valla😯

0|0
15|11

En İyi Erkek Görüşü

• Oha tam 4 arkadaşımı evlendirdim.2 Evlilik teklifi aldım hiç evlilik teklifi etmedim. Biriyle evlenmeye niyetlendim sadece öyle niyette kaldı. Her bir olayda kendi içinde hadiselerle dolu anlat anlat bitiremem heralde. En ilgincini özetliyim büyü işleriyle uğraşan bir kız ilk defa gittiğim bir tatil mekanında beni takıntı yapmış. Ortak arkadaşlarım falan sürekli beni uyarıp duruyordu o hatun hakkında ki zaten ben kendimi o yaşıma kadar ilişkilere kapatmış biri olarak hiç ilgilenmemiştim. Sürekli bdikkat et tırnağını bulmasın saçından tutam kesmesin falan ama ciddi ciddi uyarıp duruyorlar. Zaten o kadar bunaldım ki tatilimi planladığımdan daha erken bitirip başka mekana geçtim. Herneyse ilk defa da o mekanda bir hatuna aşık olmuştum zaten. Aşık olduğum kız İstanbul da bu büyücü balıkesirde oturuyor birbirleriyle hiç alakaları ortak arkadaşları falan yok! Üzerinden 3 sene geçti büyücü olan bana ulaştı konuştuk evlen benimle falan dedi ne olur hiç üzülmüyeceksin falan o sıralar bende kuruş yok param yok dedim olsun babam armatör dedi, ruhum yok dedim olsun ayarlarız dedi ben gay im dedim her türlü kabulum falan dedi olmaz dedim fazla uzatmıyacağım. Bu aşık olduğum diğer kızı sordu bana ama nasıl ben o mekanda görüp kızla hiç konusmamıştım aradan 3 sene geçmiş bana o kızı söyledi nereden biliyorsun dedim sonra ortak arkadaşlarımızdan biri söylemiş olabilir diye düşündüm. Büyücü kız eğer eda (aşık olduğum kız) sana birliktelik teklif ederse kabul edermisin dedi çok oldum ama zaten hayatım boyunca konusmamışım nasıl teklif edecek ki rahatlığıyla biiilmeemm olaabilir diye kekeledim. Onla birlikte olursan bir daha beni göremezsin dedi.2 Hafta sonra ilk defa edayla bir birliktelik yaşadım beni nasıl olduysa faceden bulup telefonumu alıp mahalleme kadar gelip ayartmıştı. Bir daha da büyücü kızdan haber alamadım. Olayın üstünden 7 sene geçti 3 ay önce mi ne evlenmiş ortak arkadaşlarımızdan biri söyledi :D

2|0
    0|0
    • Ya iyi ki evlenmis o ne öyle hakkinda hayirlisi hadi 😂

• Bence hayırlısı olmuş zaten 😂 diğer kızında samimiyetinin tam olarak olmadığını görmüşsün daha ne istiyorsun 😊

Erkekler Ne Diyor 10

• Medeni halimiz bekar ama arkamızdan konuşan karımız çok

0|0
    0|0
  • bir kıza bu iyiliği yapmam

0|0
    0|0
  • Hic yapmadim oyle seyler

0|0
    0|0
  • Etmedim almadım

0|0
    0|0
  • hicbiri :o

0|0
    0|0
  • valideye etmıslerdı benım için

0|0
    0|0
  • aldımda ettimde

0|0
    0|0
  • Etmedim ama evlenmeyi düşündüğümü söylediğin insan olmustu olmadı :)

0|0
    0|0
  • Edemedim :( terkedildim

0|0
    0|0
  • Hic teklif almadim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• İki defa aldım , birincisi yaklaşık 1 yıl önceydi deniz kenarında güzel bir masada otururken aldım bir şeyi kutlayacaktık sonra bir radyo ve 4 tane balon getirdi adamları radyoyu açtı ve radyo dinleyelim mi dedi. Arkadaşının radyosuna kendi ses kaydını göndermiş ve orada herşeyi anlatmış abimden izin almış (abimin arkadaşı) herşeyi anlatmış 10 dakikalık bir kayıttan sonra balonlar geldi 4 balon ve 4 kelime "Will you marry me?" diye. Reddettim
    İkincisini de 10 gün önce aldım aynı kişiden bu sefer tekliften ziyade kavga anında soylenmis bir sözdü "hatunum olacaksın"

1|0
    0|0
  • Ne aldım ne de yaptım. Sevgilim var ama ikimizde evleneceğiz gibi saçma şeyler söylemiyoruz bu yaşta. Bu konuyu konuşmuştuk hatta. İlişki nereye kadar giderse. İllaki hayatı paylaşmak isteriz ama şimdiden öyle şeyler söyleyip sonra hayal kırıklığına uğramaktansa.

0|0
    0|0
  • Aldim etmedim ama ;dnsjdnd

1|0
    0|0
  • Hayalimdeki evlilik teklifinin somut hiçbir özelliği yok onlar işin boya cilası bence 😂 O an kalbimin titremesi o teklifin mükemmelliği için son derece yeterli 😊

1|0
    0|0
  • bir kere aldım sonra da aldattı zaten

0|0
    0|0
  • hayir

0|0
    0|0
  • Aldım en yakını yılbaşı tatilinde proje ortağım tarafındandı. Bunun için ingiltereden gelmişti

0|0
    0|0
  • Wil yu mery miiii? @mrRobot4

0|0
    0|0
  • Almadım etmedim de

0|0
    0|0
  • Aldım ne yazık ki istemediğim birinden

0|0
    0|0
  • Aldım bir kaç kere. Sonra ayrıldım