Suriyelilere vatandaşlık verilmesi konusunda fikirleriniz neler?

Arkadaşlar ben ülkemizde yaşamalarına karşı değilim ama nereye baksak bir olay ve kaos ortamı. twitterda ve birkaç yerde bizim ülkemizi elimizden almaya yönelik paylaşımlara rastladım. Bence vatandaşlık verilmemeli. Zaten 3 milyon tane suriyeli gelmiş. yakında PKK gibi örgüt kurarlar diye düşünüyorum ülkeyi bölmek amaçlı. Çünkü bilirsinizki bizim ülkemizde çok var vatan haini. Ayrıca vatandaşlık verilicekse ülkemizde yaşayan ve çok az sayıda olan zencilere verilse daha iyi. adamlar ne dileniyor ne birşey yapıyor. ekmek paralarını kazanmak ıcın saat satıyorlar.1 tane vukuaatlarınada rastlamadım ne sosyalde nede internet ortamında. sizin görüşleriniz nelerdir?

Lütfen seviyeli yorumlar

Herkese iyi günler :)

Güncellemeler:
Arkadaşlar bide unuttum ama kendi ülkemizdeki ögrenciler ve insanlara verilmeyen değer bunlara veriliyor. Sınavsız üniversite yok askeri ucret kadar falan burs. bana saçma geliyor
Ve en önemliside mektebini bırakıp 14 yaşında 15 yaşında şehit olup kanları dökülen , Vatanı için doğuda heryerde görev yapan gerekirse kendini siper eden aslanların canıyla alındı bu ülke böyle kolay kaybedilmemeli

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben istemiyorum kesinlikle.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yeter suriyeliniz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yakinda bizi buradan gondermeye de calisirlar artik.

0|1
    0|0
  • Karsiyim

0|0
    0|0
  • Türk vatandaşı olmak ayrıcalıktır. her önüne gelene Türk vatandaşlığı verilirse halimiz yaş

0|0
    0|0
  • O kadar haklısınki ülkede çoğu kişi istemiyor zaten. Ayrıca her zaman söylediğim gibi ülkemizde ikinci üçüncü sınıf vatandaş gibiyiz. Ulkemizde aç sokaklarda yatanlara hiçbir şey verilmezken toki evlerinden suriyelilere ev verilecekmiş

0|0
    0|0
    • karşıyım bende yazık gunah ınsanımıza ya

• Aynen. Zaten ülke karışık bombalar patlayıp duruyor. Birde bunlar gelince belkide terör örgütü olup ülkeyi bölmeye çalışacaklar

• bende öyle düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Bırak vatandaşlığı adamlara tokiden ev verecekler
    Gidip Suriyeli olcam

0|0
    0|0
Yükleniyor...