Feminist kadın hakkında düşünceleriniz neler?

Başlıkta dediğim gibi feminist kadınlarla ilgili neler düşünüyorsunuz?

0|0
14|38

En İyi Erkek Görüşü

• emekci kadindir... emegin kullanim degeriyle.. piyasa degisim degeri arasindaki fark olan arti degerini savunur... esit calisma saati ve sosyal guvenligi savunur... ureten kadindir... kendi emek.. beceri ve zekasiyla statu kazanandir... fikirleriyle topluma yon verir... bedenini meta goren. emegini somuren... objelestiren sermayeye cevaptir.. onurludur... diktir.. durusu vardir... emma goldmandir... simone de beauvoir dur...

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gereksiz hareketler...

0|1
    3|0
    • Bunu söyleyenin bir kadın olması cidden üzdü. Feminizmin anlamını bile bilmediğinize eminim gerçi ama...

• Oy verme, eğitim ve çocuğun üzerindeki söz hakkını o gereksiz hareketlere borçlusun

Erkekler Ne Diyor 37

• Birçoğu feministligi erkek düşmanı olarak bilir , bunlar tehlikelidir ama eşitliği ve kadın haklarını savunanlar idealdir

0|0
    0|0
  • Feminizim, insan fıtratına aykırı bir durum..

Çünkü Cenab-ı Hak kadını ve erkeği;
    "O'nun ayetlerinden biri de, size nefislerinizden, sakinleşeceğiniz eşler yaratması ve aranıza sevgi ve acıma koymasıdır. Şüphesiz bunda, düşünen bir toplum için ibretler vardır."(Rum/21) sebebiyle yaratmıştır..

#Vesselam

0|0
    1|0
  • Feminizm iyidir aslında, destekliyorum da; ama erkek düşmanlığı yapanları değil; eşitliğin davacısı olanları.

0|0
    0|0
  • fazlasıyla özenti olduklarını düşünüyorum

0|0
    3|1
  • Kocayı bulana kadardır feministlik :)

0|0
    1|0
  • Gerçek manasıyla feminist ise saygı duyarım ve destek veririm. Ancak ülkemizdeki feministlerin büyük çoğunluğunda olduğu gibi 'Erkek Düşmanı' ise onu insan olarak görmem.

0|0
    0|0
  • Feminizm kocayı buluncaya kadardır

0|0
    1|0
  • Sevmiyorum feministleri. Genel bir örgüt destekçilerinin hiç birini sevmem. Ne örgütü olmaksızın

0|0
    1|0
  • Bazılarını itici buluyorum çünkü feministliği erkek düşmanlığı zannediyorlar.

0|0
    0|0
  • Özentiler topluluğu olanlardan cacık bile olmaz.

0|0
    1|0
  • feminist nedir jksdjsdj :D

0|0
    0|0
  • Feminist olduğunu düşünüyorum asdfjfk 😂😂

0|0
    0|0
  • Kesin erkekleri ezen kadınları yücelten feministliği bir tarafından anlamış ot beyinlinin tekidir.

0|0
    1|1
  • Cıvkını çıkaranlar dışında genelde sağlam karakterli kadınlar olduklarını düşünüyorum.

2|0
    0|0
  • Bir kadın ya feminist olur ya mazoşist

1|0
    0|0
  • Kendisine yazık eden kadındır, içinde kin ve nefret duyguları içeren lezbiyenliğe meyilli olabilen kadındır.

0|0
    3|1
  • Bazıları cidden saçmalıyor

0|0
    1|1
  • saygı duyarım

0|0
    0|0
  • feminizm kadına baskıya bir tepki aslında

1|0
    0|0
  • Feminist kadınlar genellikle (istisnalar hariç) Kendine özel bir egosu var genellikle.

İstisnalar kaideyi bozmaz

0|0
    1|0
  • zavallı olurlar

0|1
    2|0
    • Zavalli falan olmazlar

• Kadın ve erkeğin eşit olduğunu düşünmek zavallılık, ha? Nasıl bir düşünme tarzıdır bu, anlayamıyorum

• Erkeklere köle olan kadınlar zavallıdır, feministler değil. Karıştırmışsın.

• Yani biseyi savunmalarina saygi duyarm ama dozunu asmicak sekilde

0|0
    0|0
  • feministmisin? olabilir bişey düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler tarafından beğenilmeyen kadınların feminizm adı altında uydurdukları görüş.

0|0
    1|0
  • Benim gibi mizojinist olan erkeklerle iç savaş çıkarırlar...

0|0
    2|1
  • yatakta tam bır ateslı oluyorlar

0|0
    0|0
  • dik duran kandır
    baş kaldıran kadındır
    eli öpülesi kadındır

0|0
    0|0
  • feminizm kocayı buluncaya kadardır :)

0|0
    1|0
  • Dominant daha iyi degilmi :D

0|0
    0|0
  • Destekliyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...