Neden Türk'lere çağrı yapıyoruz?

İnsanlığın bilinen en eski genetik kökeninin, Kazakistan’da yaşamakta olan bir TÜRK'te bulunduğunu biliyor musunuz?
Bu sıralarda ülkemizde birileri TÜRK'süz anayasa için harıl harıl çalışırken, bir yerlerde başka birileri de TÜRK'süz tarih, TÜRK'süz bir dünya hazırlamak için var güçleriyle çalışmakta...

not: yukardaki yazı aşağıdakı linkteki yazıdan (ilk ve son cümleleri olarak) alıntıdır: linki açıp okumanızı tavsiye ederim. okumaktan korkmayın!
ve bu konuyla ilgili olan belgeseli linki de yazının sonunda yer almaktadır.

http://www.angelfire.com/tn3/tahir/trk28a.html

Güncellemeler:
ülkenin haline bak:sözde gerçek bilgiyi savunan guru ragnar, ne makaleyi okumuş ne belgesli anlamış,, ve dizilerden kaptığı humanity bilgisini konuşturyor. acınası haldesin ülke.

3|2
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Assagida yapilan yorumlar cok gulenisiler. Seni tebrik ederim valla, iyi cevaplar vermissin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Insanligin en eski genetik kokleri afrika'da bulundu. Rica ediyorum milliyetcilik yapacam diye zir cahil zorvalarini sacmayin

0|0
    1|0
    • bir önce yazıyı oku, belgesli izle,, sonra müdür. dünyadan haberiniz yok sen homosapiensin çıkış noktasından bahsediyorm milyonlarca yıl öncesi bunlar avrupalıların yayılan dnasıdan bahsediyorlar. ah şu sizin bir tane şey duyup ona baglı kalma beceriniz. bu ülke sizin gibi kafalarla nasıl gelişecek. bilgiyi savunan hali buysa

• ulan canım. ben bitarafmdan bişey mi çıkardm. makale paylaştm lan. ne yazıyı okumuşsn ne belgeseli anlamışsn.

• kıt kafalı ergen gelip saçma sapan triplere giriyorsn kendi kendine orda sana bir makakele bir de belgesel paylaştk. mal bianla sonra yorum yap

• Soru nedir

0|0
    1|0
    • soru basit? neden çağırı yapıyoruz? nedenimizi anladıysan cevap verirsn

• bir ırka/millete çağırı yapıyorsan,, konu yeteri kadar bellidir zaten. yok biz koyun gibiyiz alfabeden başlanmalı herşeye diyorsanız,, o konuda da haklısınız tabi.

• Herkese hitap edeceksin yoksa çağrın anlamsız.

• Göktürkçe biliyor musun:/

0|0
    1|0
  • Ülkemi ve insanlarını severim; ama biz ondan üstünüz, o bizxen alçak saçmalıklarına gelemem. Ayrıca anadolu türkleri asimüle olmuş. Orta asyayla hiç bir bağımız kalmamış

0|0
    0|0
  • Sen de bir ara "dünyanın en çok izlenen ilahi kanıtı" adlı 2 saate yakın videoyu bir izle bunlarla işin bittikten sonra

0|0
    3|1
    • din propagandası yapıyorsa, hiç bulaşmiim

• Belki 15 yaşında daha çocuklen izlediğin idrak edemediğin bir video hakkında hatırlamadan atıp tutmak çok mantıklı mı senin gibi akılcı bir insan için

• ben 15yaşndayken daha youtube yoktu. bir yıl filan olmuştur ve evet aşağıdaki yorumları okuyunca da iyice hatırlatım. olay aynen yukarda yazdığım gibi. zaten farklı olsa şaşrdm

• Evet bu belgeseli 2 ay önce mi ne izlemiştim.

0|0
    0|0
  • büyük dedem mamade bakeye sormam lazım

0|0
    0|0
  • Bizleri sevmiyorlar sebeb arama zaten herseyimizi sevmiyorlar

0|0
    0|0
  • Acmayin viruslu beyler cibildak kadınlar geliyor ekrana virus giriyor

0|0
    4|1
  • Türk olduğum için, atalarım İslama hizmet ettiği için, diğer bazı milletler gibi ona buna köpek olmadığı için zulüm yapmadığı için atalarımla gurur duyuyorum. Ama İslamiyet olmadan bütün milletler bir hiçtir. Müslüman da müslümanın kardeşidir. Türküz diye başka tüm milletlerden üstünüz diye bir şey de kabul etmiyorum. Siyasi amaçlı bir soru ve ayrıca ng de dürüst olmadığı için hatta şerefsiz bir kuruluş olduğu için izlemem. Çünkü istedikleri şekilde anlatıyorlar. Ayrıca Türklük ile övünecek olsam bile bunu ng nin anlattıklarıyla yapmam.

0|0
    1|0
    • Türk ler müslümanlıktan sonra kaybolmaya başladırlar zaten. şimdi de aynı şekild araplaşmanın dibini bulup yok olacaklar. Türklerin tarihindeki en büyük lanettir islam

• hangi dünya kullanıyor. çinlilerin kendi alfabesi var. rusların kiril alfabesi var. latin alfabesi salak avrupalıların. arapçaya taptığımız falan yok bir tarafından laf uydurma. Kuran diyorum ama sen anlamak istemiyorsun sen bilirsin. Ben senden daha çok Türküm emin ol ve İslamiyete mensup olduğum için de gururluyum.

• dünyanın çoğunluğu latin alfabesini kullanıyor. hem de büyük bir çoğunluğu. evet tapıyorsunuz araplaşmışsnz çünkü. bana göre kusura bakma siz anca osmanlı övünebilirsnz. ki zaten ötesinden habernz bile yok.

• Fatoş burası İstanbul değil, türkiye ... her şey olabilir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu siteye göre degl bu paylaşım. gerçi millet olarak sorunluyuz,, kim ilgilenir ki bu tip yazılarla, saçma sapan sorulara bin tane cvp geliyor

1|0
    0|0
  • izledim evet

1|0
    0|0
  • aynen izledim ben de haberim var

1|0
    0|0
Yükleniyor...