Hiç uzak doğu ülkelerinde bulundunuz mu?

insanların size tepkileri nasıl merak ediyorum. yani oralarda yabancılara nasıl yanaşıyorlar. mesala bizim çok gelişmiş halkımız bir sihay gördümü yoldan geçen, durdurup foto çekitirir filan,,

1|2
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• endonezya'ya gittim.
    biz de yabancılara nasıl tepki veriyorlarsa onlarda da öyle.
    1,92 ve beyaz tenliyim, malum endonezya halkı genelde esmer ve kısa boylular.
    sokakta yürürken görenler birbirlerini dürtüp beni gösteriyorlardı.
    parklara vs doğa yürüyüşlerine çıktığımda beraber resim çekmek isteyenlerle doluyor etrafım :D bir de cesaretini toplayıp ingilizce konuşmaya çalışanlar var :) şimdiye kadar kimseyi geri çevirmedim, tavsiye ederim eğer oraları gezmeyi düşünürsen, halkı en az türkler kadar sıcak kanlı ve yardımsever.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• güney kore ye gideceksen büyük gözlü, aşırı beyaz tenli , uzun boylu isen onların gözünde kraliçesin. esmer tenlilere bile kötü bakıyorlar siyahileri düşünemiyorum.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İşim gereği bugüne kadar 38 ülke gördüm ve hemen hemen hepsinde uzun zaman geçirdim.( 1 aydan fazla kaldım her gittiğimde ). Kesinlikle burda olduğu gibi değil. Çok kuytular da kalmış Afrika ülkelerin de biraz yabancı olduğunuzu hissettiriyorlar. Beyaz olduğumuz için.

1|0
    0|0
  • Traning yapacağim ağustosta. Muhtemelen uzunda sürecek. Myanmar olabilir.

1|0
    0|0
  • Hayir ama Asyalilarin cok oldugu bir ulkede yasiyorum. Ozellikle Japonya'nin oldukca demokratik ve yasanasi bir ulke oldugunu biliyorum.

0|0
    0|0
  • Espiri yapacaktım; yapmadım. Hadi yine iyisin. Siyahi insanlara arap denmesine uyuz olmuşumdur. Arap ne siyahi ne. Ama bizim insanların oırkçılığı bile masum. Avrupada adamlara muz atıyorlar

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır ama bulunmak isterim

0|0
    0|0
  • uzak doğulu değil de, filipinli, nepalli, taylandlı, ve çinli bir çok kişiyle çalıştım. gayet cana yakın insanlar ne dil, ne renk, ne ırk ayırımı biliyorlar. tabii ki cahil (!) olduklarından olsa gerek...

0|0
    0|0
  • Turist alışık oldukları için umurlarinda bile değil. Ama bazı yerlerde fiyati oldukça Abarıyorlar. Singapur gibi.

0|0
    0|0
  • Oyle bisey yoktur heralde

0|0
    0|0
  • Bulunmadım.

0|0
    0|0
  • Tabiki ilk başta garip davranırlar ama insandan insana değişiyor, Erasmus arkadaşlarımdan dolayı yardımsever oldukları için özellikle Endonezya diyorum. Kızları mal ama çok cabuk kanıyorlar.
    he he de al eve götür o derece ıyk

0|0
    0|0
  • Yok be:)

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Onlar normal ve sıcaklar. Japonyada bulundum bir vakit. Yardım etmeyi çok seviyorlar

0|0
    0|0
  • Yok bulunmadım ama ölmeden önce görmek istediğim uzak doğu ülkeleri var

0|0
    0|0
  • Arizona da bulundum kaçak at kesiyorduk amcamın doblosu vardı onla satardık

0|0
    0|0
  • olmadım olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Japonya falan gibi mi , oraya herkes gitmez, gidemez... ben yakın ülkelere gittim...

0|0
    0|0
  • Evet... kizlari cok ilgili oluyo

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...