Sizi en son kim hayal kırıklığına uğrattı?

Beni sevdiğim adam uğrattı.
Zaten, beklentilerimiz hep sevdiklerimiz üzerine kurulu. Hâl böyle olunca, hayal kırıklıklarımız da sevdiklerimizden dolayı oluyor. Şimdi suçu onlarda mı aramalıyız, kendimizde mi? Tartışılır gibi. En azından benim durumumda. Sizi bilmem de.

0|0
11|11

En İyi Erkek Görüşü

• Beni sevdiğim uğrattı.
    Zaten, beklentilerimiz hep sevdiklerimiz üzerine kurulu. Hâl böyle olunca, hayal kırıklıklarımız da sevdiklerimizden dolayı oluyor. Şimdi suçu onlarda mı aramalıyız, kendimizde mi? Tartışılır gibi. En azından benim durumumda.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yıllarımı verdiğim adam beni hayal kırıklıgına ugrattı, şimdi kimseyi sevemiyorum, bir şarkı calınca gözlerim doluyo...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Adam kelimesini HAKEDENLERE kullan. Erkeklere guvenirsen hep daha fazlasını ister. Ve günün birinde Seni aldatır çekip gider. o yüzden her insan ERKEK ADAM DELİKANLI olmazSeni hayal kırıklığına uğratana Y a v ş a k demelisin. Kimseye güvenme.

1|0
    0|0
  • Suçu kendinde aramalısın önce. Öylesine körü körüne bağlanmak ve hayatının merkezine almakla hata ediyorsunuz. Her şey zamanla olur.

1|0
    0|0
    • Yok öyle bir şey değil. Daha farklı. Hayatımın merkezine değil onu, kimseyi sokmam

• Kübra vicdansizi 😂

1|0
    0|0
  • Milli takım.

1|0
    0|0
  • Herkes

1|0
    0|0
  • Anlaşamamak suç değildir. Benimde eskilerden hayal kırıklıklarım tabiki oldu. Üzülüp dünyam başıma çok yıkıldı ama zamanla atlatıyosun mitlu olmayı beceriyosun.

1|0
    0|0
  • En iyi arkadaşım

1|0
    0|0
  • Hayatta kimi tanıdıysam..

1|0
    0|0
  • Ebem

1|0
    0|0
  • Uzun süredir kimse

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayal kırıklığına uğratacak kişileri uzak tutuyorum uzun süredir. O yüzden hatırlamıyorum kim olduğunu

1|1
    0|0
  • Kendim ugrattm :) nasil inanabiliorum anlamiorum insanlara ben boyle olmamaliyim :)

1|0
    0|0
  • Ufuk 😒

1|0
    0|0
  • birisi

1|0
    0|0
  • Birisi. Adını söyleyemem

1|0
    0|0
  • Son zamanlarda kimse. Kimseye onu yapabileceği fırsatı yaratacak kadar sokulmuyorum artık.

1|0
    0|0
  • Kimse

1|0
    0|0
  • Yasin isimli bir arkadas

1|0
    0|0
  • 10 yıldır dost bildiğim p

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kadın..