Hiç başta sevmediğiniz biriyle sonradan samimi oldunuz mu?

Bende lisede oldu. Sınıflar düzensizdi bizim sınıf kalabalıktı, müdür yardımcısı bir çocuğu sınıfa getirdi. İçimden başka sınıf mı yok zaten tıka basa buraya niye getirdin diye hem gelme sebebi hemde gelen çocuğa sinir oldum. Sonra o sinir olduğum çocukla dönem sonu aynı bölüme tercih ettik ki ayrılmayalım diye. Şu anda can ciğer kardeşimdir kendisi :) iyi ki gelmiş yani..

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Tabii en yakın arkadaşım ortaokuldaki dershanemde hhergün kavga ettiğim bir kızdı.
    Sonra bir bbaktım aynı lisedeymisiz. En yakın arkadaşlar olduk nasıl olduğunu bile anlayamadan :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Üniversitede öğrenci kulüplerinin birinde tanıştığım bir kız vardı. İlk tanıştığım zamanlar gıcık olmuştum. Zamanla kızla sevgili gibi olduk. Çok samimiydik. Bazen düşününce çok tuhaf geliyor açıkçası bu durum. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Tanidigim butuninsanlar ilk gorunce senden nefret etmistim diyolar

0|1
    0|0
  • Hiç sevmedim kendisini şimdi oda arkadaşıyız ve dehşet seviyoruz birbirimizi

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Oldu; ilk askim oldu

0|0
    0|0
  • Bütün sağlam ilişkilerim böyle. En yakın arkadaşlarımı önceden hiç sevmemiştim.

0|0
    0|0
  • Nefret ettiğim kişi şuanda en yakınım oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olmuşttur muhakkak :D

0|0
    0|0
  • Oldum

0|0
    0|0
  • Anlaşamadıklarınla ilk başta anlaşamam nlaştıklarımla da başta anlaşmışsam...

0|0
    0|0
  • başta severken şimdi tiksindiğim oldu. hırsızın başı şu an

0|0
    0|0
  • Yani oluyo öyle şeyler

0|0
    0|0
Yükleniyor...