Arkadaslar Kendi canima kiyicam beynin kanamasi gecircem uzuntuden?

Cok mutsuzum kimse beni sevmiyo 😔hafif kiloluyum kivircik sacliyim diye kivircik sacli olmayi ben istemedim 😢😢😢sisko olmayida hafif ama oyle cok kilolu degilim hafif basenlerim var sadece 😊onlarida vericem 😢
Asil sikintim sevfdim kisi beni sevmiyo 😢nekadar deger verdigimi bir bilse 😢😢herkez onun yerinde olmak ister 😞😞😞
Sadece o degil evi saticazmi tasicazmi bilmiyom 18 senelik evim 😞😞
Bide 😞😞😞😞busene sanki bana nispet yapiliuo gibi herkez birileriyle cikiyo 😞😞bisi oluyo jafayi yicem 18 yasindayim 😢benim tek hayalim uniyi kazanip yurt disina gitmekdi simdi niye boyle oldu

Güncellemeler:
Survivorda bile kimsenin sevgilisi olmazdi 2 3 kisi haric busene 😢zafer nihal atakan yunus haric herkezin sevgilisi var 😞😞😞

0|2
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin kriterleri farklıdır kıvırcık saçlı olmanın kötü bir yanı yoktur ayrıca benim fikrimce kiloyu çok kafasına takan var bence herkes kendisini nasıl rahat hissediyorsa öyle yapmalı dışardakilerin ne diyeceğine bakmak yerine kendisini nasıl beğeneceğine bakmalı yemek mi yemek istiyorsun rahat rahat ye hayat senin hayatın kimsenin değiştirmesine izin verme sevdiğin kişi seni sevmiyorsa tutupta "beni sev" diyemezsin o yüzden fazla takmamaya çalış gerekirse unut. Üniversiten içinse kaybettiğin birşey yok tasındıgın yerden devam edersin kaydını oraya tasırsın zor bişey değil inan bana :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kivircik sacli olmak senin icin bir + bence bunun icin yakinman cok sacma degilmi? Hep kivircik saclarim olsun istemisimdir ne kadar masa yapsakta dogalinin yerini tutmuyor... basenlerinse senin icin bir sorun olmamali gercekten ister ve azmedersen zaten ustesinden gelirsin oyle degil mi? Kendini uzmene izin verme :)

0|0
    0|0
    • Yuzumu biraz guldurgun icin tesekkur ederin

• Rica ederim bunu kendin yapmalisin bana tesekkur etme :) alay edenleri gormezden gel

• Hersey ust ustte gsldi kalbimde sanci var basim agriyo 😢beim basim kolay kolay agrimaz 😢😢

Erkekler Ne Diyor 19

• Ağlama duvarı yapmış burayı; helal valla...

0|0
    0|0
  • Her gun ayni konuyu acmaktan bikmadinmi

0|0
    0|0
  • biraz büyü de daha ne dertler var

0|0
    0|0
  • Bu yaşadığın sıkıntıların tamamı geçici. Olayları bu açıdan el al birazda.

0|0
    0|0
  • ergenliktendir abim, doktora git. bu durumlarda her şey üst üste geliyor gibi görünür ama aslında öyle değil sana öyle gözüküyor, hayatın içinde sorun hep var.

0|0
    0|0
    • Bn 18 senedir bukadar kotu hissegmedim kendimi 😢😢

• uyu geçer :d

0|0
    0|0
  • burası dolup taşar sıraya girerler

0|0
    0|0
  • Üzme tatlı canını herşey yoluna girer zamanla bakmasını bilmeyen gözlere aldanma önemli olan bedene bakmak değil yüreğindeki aşkı tatmaktır. En güzel soylecegin söz şu olsun o kişilere (sana göre değilse bu yaşam kapı orda ikile paşam )

0|0
    0|0
  • kıvırıcık sevmeyen ölsün

0|0
    0|0
  • Aman tanrım didim bu yuzden insan ölmek istemez bak valla

0|0
    0|0
  • Büyüyünce geçer merak etme

0|0
    0|0
  • Hayallerinin peşinden koş saçmalamayı bırak uyu

0|0
    0|0
  • saçmalama kilolular iinsan değilmi sen çok bunlamışsın dertleşmek istermisin?

0|0
    0|0
    • Onlar insan ben degikim 😢onlara deger verikir bana kimse deger vermez 😢😢😢

• ama bu sefer cidden saçmaladın sen bak bana açılabilirsin dök içini rahatla bu arada güvenebilirsinde aramızda yani sıkıntı yok

• Kiy gitsin kiyma oldu zaten trenle intihar demek 0 aci demek

0|0
    0|0
  • belli ki beyne kan gitmiyor
    başka yol bulmalısın

0|0
    0|0
  • Bakımlı ol az çirkin kız yok..

0|0
    0|0
  • canına kıyınca zaten kendi canına kıyıyorsun

0|0
    0|0
  • Bana sigin unut gerisini

0|0
    0|0
  • böyle oturup ağlamak çok kolay bunu herkes yapar zor olan istediğin şeyleri başarmak hayallerini başarmak anlatabiliyor muyum?

0|0
    0|0
    • Yani zayifliyim okulumu bitiriyim istemeyeblerin karsina oyle cikiyim diyisun 😊

• Survivora katilma hayali bile beni okadar mutlu ediyoki nagihan kadar guclu atakan kadar merhametli olmak istiyirun 😊😊

• bırak şu survivor şeyini ya geç onu

Kızlar Ne Diyor 4

• Beynine...

0|0
    0|0
  • SAÇMALAMA YA NEDEN BİRİLERİ İÇİN YAŞIYORSUN Kİ ALLAH SENİ ONLARLA BERABER YARATMADI SEN TEK BAŞINA BİR BİREYSİN KENDİ YAŞAMINI KENDİN YARATACAKSIN. KIVIRCIK SAĞLIKTAN SAÇLARINA ŞEKİL VERDİR. KİLOLU İSEN SPORA GİT. SEVDİĞİN KİŞİ ZATEN SENİ SEVMEZ DÜNYANIN KANUNU BU. VE GEREKSİZ KİŞİLERİ HAYATINA ALMA EMİNİM Kİ O KİŞİ HAYATINA GÜZELLİK MANASIYLA HİÇBİR BOK KATMAMISTIR

0|0
    0|0
  • Bu yaşlarda olur öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • Hayatta ne dertler var kardeşim söyle bir hastaneleri mezarliklari gez bence bendeki de dert mi dersin. Sıkma güzel canını. Yaşın daha çok küçük. Daha guzellesir serpilirsin. Isyan etmek icin cok erken hayata.

0|0
    0|0
    • Hepsi 1 arada olmasi kotu hayatta daha kotu seylerde yasadim 😢😢ama bukadar kotu duruma gelmedim hic bizaman 😢😢

• Dua et. Daha kötüsü de olabilirdi. Şükret

Yükleniyor...