Hangisini tercih edersin?

Erkekler;
100 erkek ve sen tek başına ıssız adada kalmak mı?
150 kilo bir kadınla baş başa ıssız adada kalmak mı?

Kadınlar;
100 erkek ve sen tek başına ıssız adada kalmak mı?
100 kadınla beraber ıssız adada kalmak mı?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Kadınlar hamamına çeviririz orayı 😂😂😂
    Oooh vur patlasın çal oynasın 😂

0|0
    0|0
    • sonra hır gür dedikodu çekememezlik derken adadaki kadın sayısı 10 günde 10 kadına düşer :D

• Olmaz öyle bir şey 😅

• doğru diyosun düşündümde bir an 100 kadın 10 gün sonunda 2 kişi kalır ancak onlarda ya anne kız ya da kardeş filandır :D

• Şimdi ben bayan olarak 100 kadınla ıssız adada kalsam sürekli gıybet her gün bir başka dedikodu anıları anlatma sonra kavgalar felan
    Ama 100 erkekle aynı adada kalsam dünyada kalan tek kızmışım gibi olur ve beni haşat ederler heralde sonra benim için kavga felan çıkar belki ben aralarından birine aşık olurum felan bilmiyorum hangisi seçemedim hâlâ.

0|1
    0|0
  • 100 erkek ve 100 kadınıda alalım adaya :D onlar birbirini yerken ben tatilimi yaparım ya:)

0|2
    0|0
  • erkekler ada sartlarina daha iyi uyum saglayip birbirleriyle de kıskanclık krizlerine girmeden vs daha uyumlu gecinebilirler kadınlardan diye düşünüyorum. kafam daha rahat olabilir o yuzden.

0|0
    0|0
  • Erkeğe neden kötü bir seymis gibi 150 kilo kadın fiyosun ne var 150 kiloysa belki hasta abi bu kadar mı Çok kötüsün be

0|0
    0|0
    • yok hasta olmayan sadece obezite sorunu olanbir kadın diyelim :) kötü olsam 70 80 kilo derdim :) bence çok insaflıyım sağlık sorunu olmayan bir kadında bir zahmet 150 kilo olmasın yani sahip çıksın boğazına

• 100 kadınla beraber

0|0
    0|0
  • 100 kadinla tabi. erkekler tecavuz etmeye kalkar

0|0
    0|0
  • 100 kadınla tatil yapmak 😆😆

0|0
    0|0
  • 100 kadın

0|0
    0|0
  • 100 kadınla beraber kalmak tabiki adayı saraya cevitiruz.

0|0
    0|0
    • saray? 100 tane kadın hiçbirşey olmasa birbirini çekememekten ölür adada :)

• Olur ama o kadar fazla olmaz çünkü adada avm kuofor güzellik salonu gibi şeyler olmayacağı için çok az olur.

• kadın milleti bu avm vs. olmasada çekememezlik anlaşmazlık çıkar mutlaka :)

• 100 kadın tabiki. Şakamısın ya 100 erkeğin içinde ne işi var kızın.

0|0
    0|0
  • 100 kadinla iss ada kalmak

0|0
    0|0
  • 100 erkekle kalmak

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...