Köpeğim sanırım depresyonda, tüm gün ruhsuzca yatıyor?

Köpeğimin 5. ailesiyiz, Bize geleli 3 gün oldu fakat sanırım depresyon içerisinde, oyun oynamıyor, havlamıyor, eğlenmiyor, dışarıya çıkarttığımda da eve girdiğinde de sadece uzanıyor yatıyor, sokak ortalarında vs uzanıyor, hiç oyun oynamıyor. Nedenini bilemiyorum, yardımcı olabilecek durumu düzelttirebilecek olanlar varsa yardımlarını bekliyorum

0|1
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de Köpeğim var ama büyük ihtimal alışma süreci yaşayacaktır. Köpekler Eski sahiplerini asla unutmazlar. Hemen afedersin yalaka olmazlar Yeni sahiplerine. Sen şapkadan tavşan çıkarmak istiyorsan ilk önce sabır etmelisin. Köpekler çok hisli hayvanlardır. Senin istediğin kalıba hemen girmelerini beklemek kendini kandırmaktır.

0|0
    0|0
    • istediğim kalıba girmesi değilde o şekilde görmek üzüyor, gezdirmeye falan çıkarttığımda da hiç enerjisi yok çok üzgün bakıyor kıyamıyorum

• sizi ekliyorum o zaman, takıldığım noktalarda yardımcı olabileceğinizi düşünüyorum

• Dün geldim ama fazla durma taraftarı değilim sitede 17 Temmuza kadar yardımcı olabilirim. Şu anda Takip ettiğim kimse yok Bayanlara da özelden mesaj yazmıyorum. Ama Köpekleri çok severim ve bu insani bir mesele. O yüzden diğer durumları da söyleyebilirim. onları da uygulayabilirsiniz

Erkekler Ne Diyor 18

• Senide 5 kez kapı dışarı atsa güvendiklerin seninde contalar kopar.

0|0
    0|0
  • Manita lazim

0|0
    0|0
  • Sarılarak uyumaya çalış istemiyorsa kendi haline bırak ancak ilgini göster bunu hissetsin. Kolay mı kaç kez yarım kalmış..

0|0
    0|0
  • hastadir.

0|0
    0|0
  • Benimde bir köpeğimin aynı sorunu vardı sürekli ilgilendikçe bana alıştı o sorun sadece ortama alışmasından kaynaklı diye düşünüyorum eğer bu sorun devam ederse veterinere baktırmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Doğduğundan bu yana 5 kere aile değiştirmiş olsan seni nasıl düzeltebilirlerdi?

0|0
    0|0
  • Okurken uzuldum

0|0
    0|0
  • benim ki de öyle aynı ben. sahibne çekmiş derler. adını da miskin koydum zaten

0|0
    0|0
  • Köpek sıkılıyor fazla sahip sevmezler

0|0
    0|0
  • hastadır belki

0|0
    0|0
  • Yazık alışıyordur belki daha

0|0
    0|0
  • Zamanla alışır , mümkün olduğunca sev onu güvenini kazan

0|0
    0|0
  • Farklı bir yere geldi alışmasını bekliyecen.

0|0
    0|0
  • Daha alışamamıştır bende köpeğimi ilk aldıgimda öyle yapıyordu sonra alışıyor

0|0
    0|0
  • yaslanmıstır

0|0
    0|0
  • getir bana bir hayat öpücüğü verim bişiciği kalmaz zalımın:D

0|0
    0|0
  • Iyi dayanmis. hayvan. nereye. gitse. atilmis yazik kiyamam la ver bana. ben. bakam

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• sen ilgilenmeye devam et onunla. yani her türlü şeyi yap. yanında ol hep. yakın zamanda alışacaktır. daha geleli 3 gün olmus. zaman ver ona :)

1|0
    0|0
  • Sürekli onunla ilgilen onunla oyna yanında olduğunu bilsin.. Hatta git Sohbet et.. Bunları yaptığın sürece inan bana düzelecektir

0|0
    0|0
  • 6. ailesi olacak mı?

0|0
    0|0
  • Çok fazla aile değiştirmiş. Terk edilme ve bağlanma sıkıntısı yaşıyor olabilir. Hem henüz üç gün olmuş. Bir önceki ailesini unutması, terk edilme hissinden kurtulmasi epey sürebilir.

Neden bu kadar çok aile değiştirmiş?

0|0
    0|0
    • hiçbir fikrim yok, abim getirmiş köpeği ilk sahibi evinde kediler olduğu için bırakmış

• Yasi kac

0|0
    0|0
  • kıyamam :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...