Bu kizlar bunu nasil basariyor?

Arkadasim bahsetti. Avukat bir adam sevgilisine estetik yaptiriyor. Arabalar aliyor. Ailesine is buluyor. Neler neler... sonra kiz bunu terk ediyor. Adam dolandirildim diye dava falan aciyor. Ya bu kizlar bunu nasil yapiyor? Ne buyusu bu? 😂😂 avukat bir adam buna nasil kaniyor?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• 4m salak olmamak lazım kanks

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O adamla kadinin arasinda 10 yas civari var. Adamin saclari beyazlamis oyle cok yakisikli da degil. Dul adam. Kadin da dul. Kiz bariz fakir ama biraz uzun ince guzel sayilir. Adam zaten dul cocuklu bunalimda tahminimce asosyal ve zengin. Muhtemelen sekreteri falan olabilir ya da barda falan tanismistir. 3 yil cikmislar. Kiza burun estetigi lazer Kaş estetigi ve sac uzatma estetigi yaptiriyor muhasebe kurslarina gonderip meslek sahibi olmasini sagliyor ozel plakali range rover jip aliyor her ay kredi karti ekstrelerini ödüyor ailesine iş buluyor kizi luks tatillere götürüyor muhtemelen mucevherler de almistir bol harclik da vermistir ve kiz artik istedigi herseyi aldigini düşünüp adamin kahrini cekmekten sıkılıp terkediyor genc yakisikli bir polisle cikmaya basliyor. Adamin iddiasina gore polis de adami dolandirnaya calisiyor tehdit santaj falan.
    Bunun sırrını anladin mi? Erkekler once erkektir uckur icin tasmali kopege dönerler egitim bir hictir. Erkek yakisikli ve begenilen sosyal biri olsaydi kizi kullanip birakirdi ama tersi durum ve tersi oldu.

1|0
    0|0
    • Ovv işin baya detayi da varmiss... ne kadar uzucu :(

• Ben de avukatim ve avukatlar camiasinda kimse o adama acimadi. Haketmis, genc ve guzel bir kizi satin almisti yani kizi 3 yil boyunca kullandigina saysin kira bedeli gibi düşün diyorlar. Haksiz da sayilmazlar.

• Ben üzüldüm. Ben de bir psikolog adayiyim ve dediginiz gibi zor bir donemde tanidiysa amaci kullanmak olmayabilir. Evlilik vaadi falan demis simdi inceledim. Adam evlenmek de istemis. Kullanmak olsa amaci evlenmek istemezdi. Kiz adamin yaptiklarini inkar etmiyor ve roportajindaki korkuyorum derken ki hali samimiyetsizdi. Ne diyelim Allah sasirtmasin

Erkekler Ne Diyor 15

• O kizlarinda hayatta tek bildigi bu iste. Sahtekarlik ve erkeklerin emegini calma.

0|1
    1|0
  • Avukat ol uş ama kız seçme konusunda hala cahil işte

0|0
    0|0
  • doğuştan salakları buluyolar ne büyüsü

0|0
    0|0
  • Adamın aklını başından almış desene. ;)

0|0
    0|0
  • Böyle insanlar şerefsiz oluyor. Adamı aşkla kandırıyor falan. Ne bileyim. İğrenç gurursuzca bir davranış, bunun yerine E 5 e falan çık daha iyi. En azından dürüst olmuş olursun...

0|0
    0|0
  • Kadın güzeldir; adam da ammm budalası. Başka mantığı yok

0|0
    0|0
  • ya kadınlar şeytan şeytan yapamıycakları şey yok erkekler ilişkiler de daha saf oluyorlar gerçekten bakma sen her ne kadar öyle görünmesede :D

0|0
    0|0
  • 3-5 gramın peşinde heba oluyor millet işte. Erkek değil mi çoğusu aynı bok :)

0|0
    0|0
  • Şehvet büyüsü (!)

0|0
    0|0
  • Aşkın gözü kör

0|0
    0|0
  • Hatun. Saglamsa yataktada iyiyse bir sekilde kandirir :)

0|0
    0|0
  • Avukatlar bu kadar salak olmaz

0|0
    0|0
  • Gulunecek bir durum degil :D

0|0
    0|0
  • Kadın cazibesi denilebilir

0|0
    0|0
  • Sadece akılları cinselliğie odaklı insanların işi adamın durumu var demek ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzel bir söz var s.. miş g.. davası olmaz😄

0|0
    0|0
  • cinselligi ile yapiyor s*refsiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...