TSK Neden Sınır ötesi operasyon yapmıyor neden Günahsız Askerlerimizi şehit edenlerin hepsini kökten bitirmiyor?

Amerika'da Keskin Nişancıyı Robot Gönderip Öldürmüşler. Türk Silahlı Kuvvetleri Tüm kampların yerini ezbere bildiği halde neden sınırdan 1 gün bile geçip herşeyi yakmıyor yıkmıyor taş üstünde taş bırakmıyor bir türlü anlamıyorum. Yok yere Şehit olan Askerlerimizin ne günahı var. Çok yazık artık haber bile izlemiyorum televizyonda izlemiyorum

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Davar cok davar %50 si cahil ulkenin. Akp geldiginde pkkli sayisi 2ooo ken simdi 13ooo. Yani basindaki karisikliklari bir izlesinler iraki amerika somurdu irana yemiyor nukleer santralleri var suriyede rusya amerika var misir karisti millet somurge icin dunyanin bir ucundan geldi yok daes pyd kurdu orda bizim ulke obus atiyor sinirdan. Sira bizde 2023u gormeyecek bu ulke.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Hava harekatları var.

0|0
    0|0
    • Hava Harekatlarında 1 tane terörist vuramıyorlar inanmıyorum. sınır ötesi operasyon olmadan bunlar bitmez biz de Şehit Haberlerini her gün duymaya üzülmeye devam ederiz.

• Bizde robot babürü gönderelim.

0|0
    0|0
  • Bu teror uzerinden oy kazaniyorlar ondan.

0|0
    0|0
  • Sinir ötesiyle olmuyor sadece maalesef, hainler içimizdeler. Ama buna bir dur denmeli artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...