Neden yalan söyleriz? Nasıl anlarız?

Yalana başvurmayan var mıdır? .. Küçüğü büyüğü diye hep kullanırız aslında.. Fakat neden? Bir şeylerden mi kaçıyoruz... Yalan söyleyerek kendimize sığınak mı oluşturuyoruz? Nedir mevzu sizce? Düşüncelerinizi ve bilhassa tecrübelerinizi merak ediyorum :) Paylaşır mısınız? =)

0|1
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• yalansız olsak Mevlana gibi biri olur çıkarız zaten. herkes yalancıdır maalesef.. ben asosyalliğimden sıkılıyorum ve utanıyorum. bu konuda atıp tutuyorum sadece. şurdaydım, burdaydım, meşguldüm cevap veremedim, falandı filandı hepsi yalan. benim her vaktim boş ve kimsem yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• kendimi neden ele vereyim ki? yakalanmamak için akıllı telefon bile kullanmıyorum. kız arkadaşım yeni telefon aldığında eskisini bana vermişti (s4) onu arkadaşa satmış ve tamirciden hurda bir s4 alıp onu suya düştü diye kandırmıştım. nedeni para değil. kamera ve sosyal medya. bu telefonlar kontrolsüz güç, ve bende kontrolü seviyorum. kısaca aldattığımı anlamasın :D

0|0
    0|0
  • Hadi başkasına yalan gene tamam da, kendine yalan söylemek çokoş ya :D

0|0
    0|0
  • Sen anlayamazsın ben anlarım

0|0
    0|0
  • Küçük ya da büyük yalanlar la A nı kurtarır günü kurtarsın belki ama sonu yok bunun. Doğru söylediğin için 9 köyden kovulmak benim tercihim.

0|0
    0|0
  • Yalan söylemek iyi bir zeka gerektirir illaki söylemişimdir ama az dürüstlük çok yalancılıktan iyidir

0|0
    0|0
  • sen ve baskalari neden soyler

0|0
    0|0
  • bazen karşımızdakini kırmamak için beyaz yalanlar söylemek gerek diye düşünüyorum. onun dışında yalan söylememek lazım :)

0|0
    0|0
  • Yalan kaçılacak en kolay yoldur çünkü

0|0
    0|0
  • Özetle yalanı korkaklar söyler.

0|0
    0|0
  • Yalanda insandan bir parçadır. basitttir.

0|0
    0|0
  • Yalana gerek yok

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...