Çok eski ve çok büyük müstakil bir eve taşındık böyle bir evde Korkmaz mıydınız siz? Korku filmi gibi ev?

Evet burası 1962 yapımı mimari projesi bile var şuanda bizde. Defalarca üst katlar tadilata girmiş en alt kata hiç dokunulmamış. En altta o dönemler kombi doğalgaz olmadığı için petrolle çalışan kazan dairesi var ufak ufak iki garaj var bir garaja saçma bir oda açılıyor L şeklinde. Amaçsız bir oda karanlık. Kazan daireside çok ürkütücü ve Kocaman yıllardır kullanılmamış. Toplam 3 katlı. Ben okul formaları bulmuştum bilmiyorum ne için koyduklarını. Bir sürü paketli okul forması (lise). Geceleri tak tuk sesler geliyor evden. Dışardan bakınca ne kadar güzel bir Villa görüntüsü var halbuki. Bu evde yanlış kalmamda gerekecek benim siz korkarmıydınız bu evden? Merdiven altlarının Kocaman dolapları falan bildiğiniz korku filmi gibi. Gerçi yeri anayol yanı gibi diyim arabalar geçerde yürüyen insan olmaz pek.

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu Konak İstanbul'da

0|0
    0|0
    • Evet ama ailem çekinmiyor ya hiç ben korkuyorum bilmiyorum

• Korkma birşey olmaz

• Sağol işte bide bu tak tak diye sesler geliyor arada o olmasa çok süper olacak

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Tabi ki hayır ormanda bile kalırım yalnız hiç mühim değil benim için korkmam kolay kolay

0|0
    0|0
    • İyi cesaret

• Deli cesareti var derler kalmışlığım var kamp yapıp ama müthiş bir zevk bence koca r ateş yanıyor önümde ben kafam rahat şiir yazıyorum nasıl özlemişim şimdi hissettim nerdn getirdin aklıma

• Açıklamayı yeni okudum çık dışarı bir ateş yak varya tadını çıkar gel bir hafta evleri değiştirelim 😉😉😉

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok güzel ve ürkünç gibi. Fotoğraflarını atma imkanın var mı? Aşırı merak ettim şu an. 😇

0|0
    0|0
  • Filmden etkilenip bu kanıya varma. Evin tadını çıkar. Çok korkuyorsan eve köpek al yalnız kalcağın zaman onunla ilgilenirsin sıkılmazsın da

0|0
    0|0
    • Ya öyle ama bide bu tak sesleri gelmese

• Yerler parke mi evde tahta olan her yerden gelir bu ses veya etraftaki evlerden de olabilir bence sen kuruyorsun sakinleşmelisin ailene anlat içini ailenden birine dökmek rahatlatır

• Hımm, ihtiyacım olan büyük ve korkunç ev bulundu. Sayısız kedi ile bir başıma ölebilirim. Hoşmuş.

0|0
    0|0
  • Ay çok guzell

0|0
    0|0
  • Korkmaz'ın baş harfi neden büyük, bir mesaj mı veriyorsun dhdhhd

0|0
    0|0
    • Yok hayır iphone otomatik düzeltme o

Yükleniyor...