Akp türkiyesi sigaraya 1 tl daha zam getirdi. Avrupada böyle bir şey olunca millet sokağa dökülüyor sizin ülkenzn ben?

Bu nasıl bir ülke ulan vatan vatan dedik içine ettttiler lan aldığımız maaş ne ki bide suriyelileri getircekler buraya vatadanşlık! Ulan türk ödlekler türk erkekleri orda burda asarız keseriz diye laf yapcagınıza hani yollara dökülmüyosunuz? Bu ülkenin ben ta!!!

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ee suriyelilere burs lazim is lazim ev lazim lazimda lazim senden benden cikarmazsa kimden cikaracak eve gelen faturalara bak bakalim kaçı senin harcadığın kaçı vergi öve öve bitiremedikleri yollar köprüler eminenin düğün takılarıyla mi yapılıyor devletin yapmasi gereken seyler tayyip yaptı oluyor 3 5 yıla kalmadan kendi ülkelerinde yabancı olup hala kendi evlatlarindan şehit verilince anlarlar dicem bu kadar salak koyun sürüsü varken anlamazlar yazık çok yazık

0|0
    0|0
    • Kaçalım mı bu ülkeden? ne dersin okulardsa sapık hocalar dışarda yobaz cahiller sapıklar ben kaçacam

• TAmamda bizim türk halkı dedigimiz insanların yarısı onların yanında duruyor?

• Ayrıca bu ülkede vatan haini bitmez. Tayyip gelmese başkası gelse bu millet yine satardı vatanını atatürke küfür eden tek ülkeyiz :D düşünsene ben bu türklerden de nefret ediyorum türk halkındanda türkiyedende atatürk keşke başka milleti kurtarsaymış en azından bu kadar küfür yemezdi adam aptal türkiye aptal türkler türklerden bir bok olmaz türkler dünyadaki en ödlek ırktır

En İyi Erkek Görüşü

• Az yapıyorlar ona kıl oluyorum ben.. Halbuki yap paketini 50 lira en dandik sigaranın. Fakirler de tezek sarıp içsin, ne işi var sigarayla zaten :D

4|2
    0|0
    • Ya sen sigara içmiyorsun sanırım ondan hava hoş. d

• Ulan bu ülkedede senin gibi dallama çok bu ülkede ne iğrenç mal insanlar var ulan burdan kaçayım gideyim rahatlıcam bissürü mal senin gibi bebe adam ol poponu bir s-kerim görürsün

• Yeavrum sen daha babanda fitaminken annenin poposunu ben seviyordum ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sigaraya zam geldi diye kendini yırtacağın yere onca şehit var, ülkeyi kan götürüyor onlar için çabala biraz

0|1
    0|1
    • Onlar için dilimi döktüm git başka yazılarımı da oku!!

• Ben nediyom sen nediyon işte türk kafası türk kızı seni! Bu ülke için negerekiyosa yaptım bu insanlar cahillikten aptallıktan bıkmadı ben bu ülke için kanser olacam lan1!

• O kadar şehit verildi sigara için mi itiraz edecekler 😔

0|1
    0|0
    • Sigara için değil sadece şehitler için ülke için insanlar için bu ülke nereye gidiyo biz nasıl ahlaksız cahil pislik kardeşim güzel kardeşim bir toplumuz şlan1!

• O bir TL lerle şimdi Suriyelilere ev mev yaparlar , burs verirler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bhnlar zevk işi, ne kadar zam gelse azdır.

0|0
    0|0
  • 3 milyon suriyeliye vatandaslık ve tokiden ev yapıcaklar hayırlı olsun :D

0|0
    0|0
    • Akpye oy veren itler yüzünden bizde bu haldeyiz sen nasıl gülerek yazıyosun ya hiç mi üzülmüyosun! sinirlenmiysun

• aynen de olan bize oluor

• onlar şimdi yandas oldukları için bişey olmaz diye düşünüyor keser döner sap döner gün gelir hesap döner. onlarada büyüğü girince anlarlar

• Sigaraya zam geldi diyerek gene banka yağmalayıp otobüs yaksınlar istiyosun polise taş atsınlar istiyosun oyle mi? Aptal insan Almanya'da sigara paketi en ucuz 5-6 euro sen neden bahsediyon

0|0
    0|0
    • Lan kanka bu ülkedeki polis dedigimiz yalaklar kadına el kaldırdı halkımızıı öldürdü vurdu dövüd sen neyi savunuyon senin gibi vatan hainlerini böyle düşünen pislikleri bu ülkeden ben çıkaracam meraklanma pezevenkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

• Helâl lan sana

Yükleniyor...