Kızlar neden hep çirkin erkeklere eziyet çektirir, yakışıklı erkekleri hiç üzmez?

Nefret ediyorum kızların şekilciliğinden hepsi dış görünüşün kulu kölesi olmuş

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü o şekilde yanında durabiliyorlar, canım cicim hahahihihi sen iyisin sen hoşsun ah sen çok mükemmelsin yapıyorlar ki hayatlarında kalsın, yoksa çocuk onları şutlayacak. Gerçi erkeklerde kızlardan farksız onlar içinde bu durum geçerli, yedirip içirip gezdirip... Kimi pohpohlayıp egosunu tatmin edersen o zaman ona iyi oluyorsun. Çıkar meselesi. ;)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çapın kadar daire çizecen aga. çirkinsen çirkin bulacan takılacan

0|0
    0|0
    • karı kız aramıyorum soruyu sormamdaki maksat farklı. İnsanların davranışları neden karşısındaki kişinin dış görünüşüne göre şekilleniyor? Güzel insanlara yumuşak çirkinlere sert davranıyoruz?

• öyle mükemmelikte insan çok az aga. nasreddin hoca ta 500 sene önce kürkünü tencereye boşa sokmamış. ye kürküm ye dünyası maalesef

Kızlar Ne Diyor 5

• cirkinin yaninda kendine olan guveni artar onun icin kafasina gore takilir yakisklida cekinir

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok ya, nasıl insanlarla tanışıyorsunuz anlayamadım gitti

0|0
    0|0
  • Aynı şekilde erkeklerde de öyle...

0|0
    0|0
  • Çünkü nazları çirkinlere geçer

0|0
    0|0
  • yakışıklıların canı cehenneme salla dostum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• çünkü onlar çirkin

0|0
    0|0
  • ben bir erkek olarak tipin her şey olmadığını anladım bugün niyeyse güzel değil ama çok cana yakın bir kız vardı onu bütün güzel kızlara değişmem :)

0|1
    0|0
  • Hepsi değil ya

0|0
    0|0
  • Bende diyorum bu kızlar niye hiç üzmüyo beni :D:D

0|0
    0|0
  • sadece kızlar mı? erkekler de öyle

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok kardeş, sen yanlış biliyorsun. Öyle olsaydı ben hep dışlanırdım.

0|0
    0|0
  • nerde güzel kız görsem yanında maymun gibi erkek vardır kesin nadir yakışklı güzel kız kavramı

0|0
    0|0
  • Sakin onlara da cektirenler var raat ol

0|0
    0|0
  • En tipsiz kız neredeyse onu bul sende... birbirinizi uzmezsiniz

0|0
    0|0
    • derdim karı kız bulmak falan değil. Sokakta, cafede, işyerinde yaşadıklarımdan dolayı çok içerliyorum artık patlama noktasına geldim.

• Patla kanki o zaman

Yükleniyor...