Annem beni dovdu?

anneme doktora gidicem psikolojim bozuk dedim bagirmaya basladi bende neden bagiriyoaun diye uzerine gidince kafami duvarlara vurarak dovdu arkadaslar sizce bu normal bir durum mu ya annem neden boylr babam ise hic tepkisiz izledi durumu engel olmadi. ben hayatim boyunca evinde derslerine calismis sessiz sakin bir insanim ben bunu hak edicek ne yaptim? (not 19 yasindayim.)

0|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yanlış bir şey burada dalga geçen ne rezil insanlar var böyle insan görünce tiskiniyor yazık bu durum senin aile içi şiddet çocuğun her türlü gelişimi etkiler üzülme kardeşim ALLAH a sığın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Beni dövdüler abi dediğinde seni pezevenkleroçın rlinden aldım kanks

2|3
    0|0
    • hic havamda degilim valla kanks

• Siz ailecek gidin

0|1
    0|0
  • Aahahahh kahkaha attım :D

1|0
    0|0
    • ofke problemi olan bir anneyle yasiyorum neyine kahkaha attin?

• Yavrum özür dilerim ama çok komik :D hakikaten çılgın bir annen varmış fazla sokulma yanına :D

• Ben 25 yaşındayım beni bile dövüyor kollarım morardı 😂

1|0
    0|0
  • bence annene söyle o gitsin psikoloğa

0|0
    0|0
  • Bende cok yerdim dayak bakkala gitmicem diye 😄

0|0
    0|0
  • anan haklı

0|0
    0|0
  • Annenin üzerine yürünmez daha sakin bir şekilde derdini anlatman lazım anlamıyorsa kendin git devlet hastenesine ordan sana yardım ederler kızım

0|0
    0|0
    • annemin ustune yurumedim ya yani bende neden boyle yapiyosun sen diye kizdim sadece kadinin ustune niye yuriyim

• Üzerine gidince dize yazmışsınya ondan o şekilde yazdım o zaman annen ile beraber git o da pek normal değil bence

• Vay be ne anneler varmış anneme şükrettim şu an :O

0|0
    0|0
  • evinde ders çalısırkenmi piskolojin bozuldu

1|0
    0|0
    • ya abi sen ne sacmaliyorsun? psikolojim bozuldu derken orada dalgasina demistim annemede. anksiyete yasiyorum ve bunuda bilincaltim yapiyormus. psikolojik rahatsizlik senin icin ne anlam ifade ediyor cidden enteresan

• iyi etmiş yaş artı diye ana üstüne yürünür mü az bile Allah korkusu olsun canınıızda

1|0
    0|0
    • ustune yurudum demedim

• hm ben yanlış anlamışım bişey olmaz ya annenin çok emeği var üzerinde takma kafana hepimiz ana sopası yemişizdir zamanında :) kbakma bu arada üzülme sende

• kız bir doktora görünse ne olurmuş

0|0
    0|0
  • sen gitme ailen gitsin bence

1|0
    0|0
  • Yok hemına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu soru gerçek mi trol mü

0|0
    0|0
    • yemin ediyorum gercek ya bende inanamiyorum hala. ne demekmis onun kizinin psikolojisi bozuk olamazmis nasil delirdi ama karnimi yumrukluyodu en son soktayim hala tepki bile veremiyorum

• karnını mı nasıl ya annen boksör falan mı

• Trollum de :/

0|0
    0|0
  • Annenin psikolojisi bozukmuş ilk önce onu gönder doktora

0|0
    0|0
  • Kızını dövmeyen dizini döver 👍🏻

0|0
    0|0
  • Pes valla

0|0