Açık giyinen kızlara pis gözle mi bakıyorsunuz?

Açık giyen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz erkekler? Short ile gezen, göbeğini gösteren ya da straplez giyen kızlar sizin gözünüzde basit mi kalıyorlar?

0|0
9|40

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları giydikleri şeylere göre yargılamak basitlik, bu sıcakta şort giyebilir gidip pantolon mu giysin. Buna izin vermemek yobazlık biraz.

8|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Açık giymeyi seviyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Kimse duygu sömürüsü yapmasın, evet basit kardeşimin yüz güzelliği olmayan arkadaşlarının milletin dikkatibi çekmek amaçlı abiii deyip giydiği o neredeyse kıçının yanaklarını gösterecek şortlar neredeyse sütyen boyun bluzleri vw onların bunları giyerek erkeklerin dikkatini çekme çabalarından sonra zaten bildiğimiz bişeyi bir kez daha onayladık. Ben kimse için giymiyorum kendim rahatım diye giyinen kızlar ile hayatımda yalan söylemedim diyen insanlar aynı kefededir. İkiside durumun böyle olmadığını defalarca söyleyebilir yemiyoruz hiçbirimiz. Neden şişmanlayınca giymiyorsunuz bu tip şeyleri yakışmıyor diye dimi hani sıcaklardan dolayı giyiyordunuz?

1|1
    0|0
  • Yok hayır

3|0
    0|0
  • basit.

Bir kadının bedeni bu kadar ucuz olmamali

1|1
    0|0
  • Herkesin kişisel kararı. Yaşadığı çevreden ne görmüşse onu yansıtıyor. Laf söylemem.

1|0
    0|0
  • Teşhir ürünü, her zaman normal fiyattan ucuzdur..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Yoo bakmam

1|0
    0|0
  • Yoo ben kıyafetlerle ilgilenen bir insan değilim kıyafet bir ögürlük biçimidir hiçkimsenin özgürlüğü onu basit ya da zor bir yapmaz

0|0
    0|0
  • EvEt

0|0
    0|0
  • gözüm temizdir.

0|0
    0|0
  • Pis göz.

0|0
    0|0
  • Pek muhattapım değiller

0|0
    0|0
  • aynen öyle.

0|0
    0|0
  • Önceden açık giyinen kızları yatağa daha kolay atılabilir kuz tipi olarak görürdüm. Ama şu an asla öyle düşünmüyorum. Kapalıların yüzde 80 ninden daha düzgün daha namuslu olduklarını düşünüyorum. Kızları giyimine göre asla değerlendirmiyorm. Açık giyinen bir kıza aşık olabilir evlene bilirim.

0|0
    0|0
  • Ben hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • kıyafetin içindekidir önemli olan

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Valla diger kizlara nazaran daha cok arzulariz heralde

0|0
    0|0
  • Herkes istediğini giyer giyinme tarzına göre yargılama yapılmaz hiç ummadığın şeylerden inanılmaz şeyler çıkabilir

0|0
    0|0
  • Aynen

0|1
    0|0
  • yok asla nekadar medeni diye bakarım medeniyet soymaksa bedeni desene hayvanlar bizden medeni ya motorları

0|0
    0|0
  • Cuma günleri öğlen vaktınde giymeyinde ne zaman giyiyosanız giyin ayda yılda bı cumaya gıdıyom gıdene kadar abdestımı bozacanız

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Showroom gibiler. Gulup gecerim genelde kola bacaga azacak kadar dusmedim daha 😄

0|0
    0|0
  • Hayır normal daha dün gördüm 2-3 tane.

0|0
    0|0
  • İffetini koruman gerekir iffet sadece bekaret degil
    short giyip namuslu olanlarıda gördüm
    bişi diyemem

0|0
    0|0
  • gözlerim gayet temizdir benim her sabah yıkarım yüzümü gözümü

0|0
    0|0
  • notmal bakıyrum

0|0
    0|0
  • Uzun ızun bakarım değecek vir vücudu varsa😂😂😂

0|0
    0|0
  • Gözlerim temizdir.

0|0
    0|0
  • Hayır canım olur mu öyle şey.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 8

• Her açık namussuz olmadığı gibi her kapalıda namuslu değildir herkesin kendi tercihi saygı duyarım çok camiye açık gelip orda namaz elbisesi giyip namaz kılan..

1|1
    0|0
  • Pis gozle bakmam kendi tercihi. Ama bedenini basitleştiriyor. Hoşuma gitmez yani.
    Allah bilir kaç erkek bakp şehvetlenmiştir..

0|0
    0|0
  • Benim hayatım benim tercihim basitlikle de alakası yok

1|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır. Kendi tercihi

0|0
    0|0
  • Insanin kendi karari bence kimse sorgulayamaz