Erkekler, Erkekler bir bakabilir mi?

Cok kafama takildi, bir erkek olarak esinizin, sevgilinizin vs hangi hareketlerinden sogursunuz, ne yapsa ya da ne yapmasa uzaklasirsiniz?

0|1
19

En İyi Erkek Görüşü

• Whatappdan baskasiyla konusup yok ben senden bsskasiyla konuşmuyorum durumu
    Instagram dan fotograf begenip 2 saat sonra mesajını görüp cevap verme durumu:)
    Tam birsey soylecekken direk sinirlenip kendini birsey sanip kezo kezo tavır sergileme durumu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Kişisel bakımına-hijyenine özen göstermeyen ve mutfakta yemek yapamayan beraberinde bunu gurur vesikası yapan kızlardan anında soğuyorum!

0|0
    0|0
  • zamanında bunun için insanlar kütüphane doldurmuş. git bir araştır bence ikili ilişkiler üstüne ne yapılabilir diye.

0|0
    0|0
    • bir sey yapmam gerekmiyo, merak sadece

• demek istemem o ki burada anlatılacak bir şey değil :) o yüzden dedim hani şunu yap bunu yapma desem yanlış olur. ;)

• bunu sen bu yasda cozemediysen sen evlenme

0|0
    0|0
    • Evlenmekten bahseden kim Şu an

• Soruyu birinden soğumak için mi soruyorsun yoksa kendini soğutmamak için mi soruyorsun?

0|0
    0|0
  • Kisiden kisiye gore degisir bana gore inatci olmasi mum tutturmasi istemedigin bir seyi zorla yaptirmasi ( etek giymiyeceksin dediginde giymesi gibi) laflarina sozlerine dikjat etmeli
    Adanayi sevmeli salgam bici bici kebap yemeli icmeli :)))

0|0
    0|0
  • saçmalamıyacak, kendine bakacak, küfür etmeyecek

0|0
    0|0
  • Değer görsek yeter bee

0|0
    0|0
  • kiskandirirsa

0|0
    0|0
  • Yanlış yaparsa.

0|0
    0|0
  • zor bir soru pas geçiyorum

0|0
    0|0
  • osurursa sıkıntı başkan:D

0|0
    0|0
  • Baska bir erkekle konusursa cildiririm

0|0
    0|0
  • Kaba olması, görgüsüzlük ne bileyim

0|0
    0|0
  • seviyosan soğmazsın aga

0|0
    0|0
  • Etrafındaki erkekler çoğaldıkça soğurum ve yalanları tabikide

0|0
    0|0
  • Yalan söylemesinden ve benim yapmadığım bir şeyi kendi yapmaya çalışmasından..

0|0
    0|0
  • beni aldatırsa benim yapma dediğimi yaparsa sogurum eşimden. sevgilim olmadı olmasını da istemiyorum.

0|0
    0|0
  • Valla eşimi seveceğim için soğumak gibi birşey mümkün değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...