İş görüşmesine gittim adam ne demek istedi bana?

Arkadaşlar ayakkabı ve çanta satan bir yere iş ilanı için gittim küçük bir yer neyse adam baya sorular sordu işte ailem hakkında da konuştu kaç kardeş olduğumu bölümümü sonra bana tavsiyeler verdi bölümünü sev diye sonra bana dedi ki seninle çalışmak isterdim falan ben lokman Hekimim dedi pardon anlamadım dedim tekrarlardı senin tiroid bezlerinde sorun olabilir bence onları kontrol ettir biraz az gelişmişsn dedi 1.62 boylarında 52 kilo 22 yaşında biriyim sizce bu adamın nesi var ne demek istedi?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• dayı sana farklı acılardan yurumeye calısmıs; tavsiyem boyle kucuk tip yerlerden uzak durman yonunde olur

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Sakıncalı her ihtimale karşı
    http://i.hizliresim.com/OMb870.jpg

1|1
    0|0
  • Artistlik yapmış denyo salla gitsin

1|1
    0|0
    • Ya dükkana birisi geldi sırf benimle konuştuğu için adamı kolundan dışarı attı ayrıca ben az gelişmiş falan değilim dimi psikolojimi bozdu

• Boşver öyle tipleri hiç sevmiyorum kendini bir şey zanneden gereksizler

• la esnafların çoğunda var bu. adamlar lafı dolandırıp doralandırp en sonunda sana mal itelemeye kalkıyor.

0|0
    0|0
  • Aptala bak lokman hekimmis sen uzak dur ondan boyun kilon orantili ona bakma

0|1
    0|0
  • aptal aptal saçmalamış işte cahil bilgisizin biri sesinmi çıkmadı karşsınıda?

ben bunu anladım

0|0
    0|0
  • Boşver, anladım, hakkından hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Sorunlu calisma orda

0|1
    0|0
  • Sogan cucugu gibisin demek istedi ayakkabi magazasindaki yarim topuklu ayakkabisin demek istedi pisikletin tekerlegindeki tel gibisin demek istedi

0|0
    0|0
  • adam sanırsam sapık ruhlu bişi

0|1
    0|0
  • trollemiş ne dicek

0|0
    0|0
    • Hocam yok dükkana birisi geldi adama çok garip davrandı kolundan tutup dışarı attı yahu

• Hem gülüyorum hemde çalışma olayından vazgeçtim

• snde çok bahtsızmıssın bende ilk gittiiğim yerde böyle bir olayla karsılassam biraz tırsardım geçmiş olsun ama çalısmaktan böyle bişey için vazgeçilmez bence

• saglıgını dusunmus?

0|0
    0|0
  • İlginç bir vaka sende deseydin '' hadsiz köpek bende hürrem sultanım '' :D

0|0
    0|0
  • Cokmu zayifsin

0|0
    0|0
  • Uzak dur, hekimim diye yolunu yapmaya çalışıyor, tedavi etmek istiyecektir😀

0|0
    0|0
  • Hayırdır inşalla

0|0
    0|0
  • hayırdır kasap mısın deseydin

0|0
    0|0
  • "Seninle çalışmak isterdim" derken?
    Sanki inşaat şirketi yönetiyor pezev*nk. Kıçı kırık bir dükkân be, herif kendini ne kadar erişilmez sanıyor acaba merak ettim...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• domuzun teki

0|0
    0|0
  • Dayı sapık

0|0
    0|0
  • Bu adam mal mal konusmus

0|0
    0|0
  • Seni süzmüş iste , gelisimine bakmıs normal gelmemissin , o da sana soylemis yaptigi sacma ve aptallca , takma bosver uzak dur o yerden

0|1
    0|0
    • Öyle dedi sonra seninle çalışmak isterdim dedi çok değişikti

Yükleniyor...