Magazadaki elemanlarin peşimize takilmalari sizce de rahatsiz edici değil mi?

bir magazaya gireyim çalisanlar dikilir tepene sen nereye onlar oraya ya birakta rahatca gezelim alacagimizi rahat secelim sizce de rahatsiz edici degil mi?

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Magazadaki taktik sudur calisanlar senle bizzat ilgilendigi icin aradigin kiyafeti butun kiyafetlerin arasindan deserek arar bulur ve musteride su psikoloji olusir adam/kadon onca aradi almazsan utanc durumu duserim ya da yazk onca aradi adamida yordum gibisinden olusur bu pazarlama staretejisi

1|0
    0|0
    • Sacma

• Zaten bu taktigi uygulayan bu sirketler ufak magazalar abartiyor guvenlik gorevlisi gibi dikiyorlar basina hirsizlik yapcakmissin gibi soverek cikasin geliyor

• Aynen

En İyi Kız Görüşü

• o yüzden kulaklık takıyorum. onları tınlamıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Biz öyle bir durumda o mağazada durmuyoruz sanki hırsızlık yapcaz sürekli başımızdalar birşey bakamıyoruz. Bir de sürekli yardımcı olayım diyorlar deli ediyorlar.

1|0
    0|0
  • Tamda ûzerine bastin ben gurbetciyim yurtdisindan geldigimi ankarsalar inain sûlûk gibi yapisiyorlar,

1|0
    0|0
  • siz gelmeyin ben bulurum diyorum skdnd

1|0
    0|0
  • Psikolojik yaptırım olarak düşün onun seninle ilgilendiği zaman sende mahcup olmamak için almaya mecbur hissetmen

1|0
    0|0
  • Prim usülü çalışıyor onlar normal değil mi?

1|0
    0|0
    • Musteri kaybediyolar neresi normal

• Müşteri kaybetmiyor aksine satın almaya karsr verdiğine kendi etiketini yapıştırıyor para kazanıyor.. Yardımcı olacağın zaman çapırırız diyip gönderebilirsin 😉

• Iste bu yuzden birsey alacak olanlar gidiyor oralara. Gezinip bakma amacli olanlar gitmiyor bakalm gezelm begendgim olursa alirim diyenler degil. Cunku oyle biyerde rahat edemezler

• Hic hos degil.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle

1|0
    0|0
  • yoo yardımcı oluyor

0|0
    1|0
  • Ben o elemanları takmıyorum açıkçası

1|0
    0|0
  • Baya rahatsız edici. Susmuyorum artık ben bakıyorum ihtiyacım olursa sizi çağırırım teşekkürler diyip gönderiyorum

1|0
    0|0
  • Aynen valla. Bıraksınlar ben rahat rahat bakıp seçerim. Ne takılıyorlar peşime?

1|0
    0|0
  • Evet ben hep bakıyorum derim.

1|0
    0|0
    • Bende bugun bir bayan birseye mi baktin bayan yardimci oluyum dedi yoo bakmaya geldim dedim bisey almadan ciktm snra

• Rahatsız edici insan bir baskı hissediyor.

• Aynen ole

• Ayenenn oyle

1|0
    0|0
  • Direk baska magazaya giderim

1|0
    0|0
  • Aynen hiç sevmediğim şey bırakın rahat rahat bakalım manyaklar bu yüzden müşteri kaçırıyorlar

1|0
    0|0
  • Aynı beni tarif ettin rahatsız mı ettim sizi bügün?:)

1|0
    0|0
  • onların derdide sana daha fazla ürün satıp prim almak , ekmek parasındalar :)

1|0
    0|0
  • felaket sinir olurum lacağım varsada almaz çıkarım sanki hırsızız

1|0
    0|0
  • Sırf o yüzden Zarayı seviyorum :)

1|0
    0|0
  • dövesim geliyor

1|0
    0|0
  • İşlerini yapıyorlar

0|0
    0|0
  • yardımcı olmak istiyor birşeyler satmak istişyorlar şey sarısı pantolon giysen çok yakıştı abi diyorlar çoğu :D

0|0
    0|0
  • İşleri bu ama kibarca söylesene bir şey hoşuma giderse diye

0|0
    0|0
  • uyar sende.. ben gecen cevahirde bir kızı uyardım.. hahhg komikti. iyi yaptım ohh..

0|0
    0|0
    • Nasil yaptin😀😀

• ya söyle konuyla pek bir alakası yok kız annesiyle tasınabilir powerbank (tasınabilir sarj)
      cihazlarının sordu yerini gösterdim. gerzekalı kapalı kutuyu acmaya uğrasıyo bende gittim yanına hanfendi bu ürünü açma lüksünüz yok ama kusura bakmayın dedim.. birs ağır oldu ama yani..170 liralık ürünü de açtırıp baktıramazdım.. oda sonra sinir yaptı :D- canım alıcam ben bunu yaa dedi. tamam aldıktan sonra açıp bakarsınız dedim bende.. aldı ürünü gitti.. öyle iste.. ama sinir oldum çok artis biseydi süslü kokana altta kalamadı ötmeye basladı gıcık

• Aynen biraz agir olmus😅 tabi acilmaz da kokana demende hos degil knk😊

Kızlar Ne Diyor 7

• Aynen rahat rahat ürünlere bakamıyorum. Bir şey sormak için aradığımda ortada bir tane eleman olmuyor. Başka zaman lazım olmadıklarında peşimden ayrılmıyorlar. :)

2|0
    0|0
  • Kendini sınav gözetmeni sanıyor bazıları.. İnsanın "istediğim reyondan başlaya bilir miyim" diyesi geliyor.

1|0
    0|0
  • Bencede itici bir durum ama çoğu mağaza müdüründen bu emri alıyor o yüzden çokta kızamıyorum

1|0
    0|0
  • Söyle gelmesinler

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Çok rahatsız oluyorum yaa ne peşimde dönüyorlar hep... Bişey soracağım olursa da kimseyi bulamıyom

1|0
    0|0
  • Bende daha önce mağazada çalışmıştım müdürün emri yapcak bişeyleri yok 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...