İnsan yükseldikçe neden yalnızlaşır?

İnsan yükseldikçe neden yalnızlaşır?

2|2
37|38

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 36

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 38

• Çünkü zirveler daime tek kişiliktir. :):

turkagram.com/.../...ir-manzaraya-bakmanin-din.jpg

0|1
    0|1
  • Çekemeyen çok oluyorda o yüzden bununla ilgili ömer hayyamdan bir dize paylaşmak isterim
    Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar
    Güneş yalnız da olsa etrafa ışık saçar
    Üzülme doğruların kaderidir yalnızlık
    Kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

0|1
    0|0
  • Yükseldikçe hızına kimse yetişemez ve hasetlik başlar insanlar arasında çekememezlik baş gösterir

0|1
    0|0
    • İnsan neden haset eder

• Yahu bildiğin esnaf ve çapkınlar kullanıyor desen daha iyi bide anonim şirket gibi yönetilen hükümetlerin başkanları

• He işte onun gibi bir şey

• Biri gider bini gelir,
    Bini gider biri gelmez.
    Ne yaman çelişkidir,
    Biri kanatır, bini delmez.

0|0
    0|1
  • çünkü tek başına olmak zorundasın
    birisi olursa üstüne basar geçer

0|0
    0|1
  • kendi kalitesinde insqn bulamadğı için.

0|3
    0|0
  • Zirvede ki yalnizlik kendine denk birini bulamamaktan.. kendine kattigin özelliklere denk birini ararsin ama bir bakmişsin ki denk biri yok.. öyle kaliyorsun zirvede..

0|1
    0|0
  • Beklentileri istekleri de yükselir

0|1
    0|0
  • büyük güç büyük sorumluluk getirir ama yükselince yalnız kalmak diye bir şey yok.

0|1
    0|1
    • Etrafında senin aiklwtinde adam bulmak zorlaşabilir

• sonuç da yalnız mıdır? diye soruyor gibisin, öyle anladım ben. sonuç olarak yalnız değildir. illaki etrafında insanlar vardır. kendi ayarında kimseler yoksa bile yalakalar, senin büyüklüğünden faydalanmak isteyenler illaki vardır.. mecazi bir yalnızlık diyorsan da, aynen. o konuda insan yalnızdır.

• İnsan kalbine mukabil birini arar kuru kalabalık değill

• Yükseldikçe alcalabilen insanlar oldugundan olsa gerek!
    Kendinin yukseldigini sanar alcakta gördüklerinden meğer dahada alcaldiklarinin farkina varmazlar ego larindan dolayi çünkü ben zihniyeti onun yükseldiğini telkin eder!!

0|1
    0|0
  • Öyle cnlu

0|0
    0|1
  • dört ayaklar yere basmak ister

0|0
    0|1
  • Yukselmek icin daima yukselmek gerek yani sabit kalmazsin yol almaya devam edersin hal boyle oldumu bakis acin maddi durumun vs. degisstikce degisir oyle oluncada yalnizlasirsin. Edindigin dostlari zamanda kaybedersin...

0|1
    0|0
  • Çünkü yanındaki insanların çekememezlikleri artar kıskançlık girer araya belli etmesede yavaş yavaş uzaklaşır biride çıkıp başarısına seviniyim ortak olıyım hep yanında bulunıyım demez.

0|0
    0|1
  • Çünkü Zirve Tek Kişiliktir.. :) Zirvede yani birincilik koltuğunda iki kişi gördün mü hiç? :)

0|1
    0|0
  • Güzel soru. Yükselen bir insan en iyi varken iyiye aldırış etmez. En iyiyi bulmaya çalışayım derken de pek çok iyiyi harcar ama genelde en iyiyi bulamaz.

0|1
    0|0
  • yalan !

0|1
    0|1
    • Nedwn yalan.

• Yükseldikçe yalnızlaşan kartallardır insanlar değil.. Çünkü insanlar yükseldikçe daha kavrayıcı ve daha kapsayıcı olur.. Hatta daha çok yükseldikçe sadece dünyayı değil, kainatı - evreni bile kapsayabilir...

• Çünkü Sistemin üzerine çıkmış ender insanlardan olursun

0|2
    0|0
  • Oyle gerekiyomus

0|0
    0|1
  • Çünkü onun yerine herkes göz diker.

0|0
    0|1
  • Çünkü yükselmek çok zordur.

0|1
    0|0
  • sözleri mükemmel

0|1
    0|0
  • zirvedekiler yalnızdır evlat. çünkü çok sayıda iyi özelliğe sahip insan sayısı
    çok azdır. en basitinden örnek verirsek; peygamberler.

0|0
    0|0
  • Yüksekte olduğunu dışına hissettirirsen yanlızlaşırsın.

0|0
    0|1
  • Yalnizlik buyuklere ozel

0|0
    0|1
  • çünkü egosu artar

0|0
    0|1
    • İlmiz zekatı değil mi

• Daralma senn

• En tepedeki meyveler agactan en son duser ve kurda kusa yem olur cok ustun gormemek lazim ;)

0|0
    0|1
  • çünkü artık ortamları farklıdır bir aslanı denize bir balığıda karaya koyamassın güzel konuştum he bu lafı yazıyorum hemen şimdi uydurdum :D

0|0
    0|0
  • zirvede tek bir kişiye yer olduğu için

0|0
    0|1
  • Çunku alttan sana bakanlarla senin bir alakan olmaz :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...