Toplu taşımada tacize uğrayınca tepki verebiliyor musunuz?

Benim başıma geldi bir kaç kez uzaklaşmayı tercih ettim tabi. Tepki verince başına gelmeyen kalmayan çok insan oldu. Erkek üste bile çıkıyor.

Güncellemeler:
...
..,?

0|0
33|44

En İyi Erkek Görüşü

• Taciz Türkçeni bozmuş

1|3
    1|0
    • 'gösteriyor musunuz' olsun o zaman

• Bende yazı karakterleri bozuk görünüyordu soruya girince düzeldi özür dilerim yazında sorun yok. tacizi gözümle görürsem tepki veririm. diğer türlü tarafları ayırırım adamı kovarım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• metrobüs tramvay kalabalıksa vede bayan varsa önümde vs.. hep ellerim yukarda kendi göğsümde olur asla etiket olmak istemem yanlıslıkla bile olsa bazen korkarım bile yani istemsiz. kültürümüz böyle benimde ablam kız kardesim var.

3|1
    0|0
  • Önce taciz edenin parmaklarını teker teker kırarım. Bana değil bir başka kişiye yapıyor olsa bile eşek sudan gelinceye kadar döverim onu.

3|0
    0|0
  • Bu başlığa bile zevk amacıyla gelen erkekler , alayınız anasını s. keyim or. spu cocukları dilerim gözümün önünde yaparsınız da delik deşik ederim.

1|0
    0|0
  • Kardeslerim boyle bisey basiniza gelirse hemen tepki verin bahirin cagirin bizim milletimiz boyle konularda asiri sag duyuludur kimsenin basina gelmesini istemem ama boyle pislikler malesef var

1|0
    0|0
  • Benim gözümün önünde olmuyor Allahtan kimseye birşey demeden saldırırm pzvnge otobusten dolmustan inemez

1|0
    0|0
    • ya çoğunuz böyle söylüyorsunz ama hergün kadınlar bagıra vagıra bu şekilde gidiyor ve kimsenn de onları korudugu da yok.

• Dostum acımayacaksın dolmuşun camlarını kafasıyla parçalayacaksın ses çıkarmaya çıkarmaya bacısına bile tecavüz ediyor bu o. cları

• Bana hiç denk gelmedi bana denk gelmiyor ki serefszler

• Kemerde yaşıyorum ben burada pek gerek kalmıyor millet yollarda sevişiyor zaten de tacizi görürsem ağzını burnunu kırarım ben. Siz de o valizden bozma çantalarını arada işe yarattırın yani. Niye vurmuyonuz kafalarına..

1|0
    0|0
  • kızlarda taciz ediyor, erkeğin tepki vermesi sendende zor.

1|1
    0|0
  • O zaman taciz sayilirsa tabi kızın teki de beni metrobüs de yer olmadığı halde burnumun dibine kadar geldi yer yok diye artık belime sarılacaktı. Ulan ben kaçtım kız kaçmadı kız zayıf güzel bir kızdı bir birde. Şimdi kız da beni taciz etti ona kalırsam😂😂😉

0|0
    0|0
  • Tepki gösterin ya herkes mi kanı bozuk illa ki size destek çıkan olacaktır

1|0
    0|0
  • Taciz edenlerin akil sağlıği yerinde değildir dayağı yerler bile bile...

1|0
    0|0
  • mazafet belli dolmuş dolu ne yapayım ister istemez oluyor denmesi bence dolmuşa binmeyin kızlar iyi kötü bir araba motorsiklet alın ayığınızı yerden kessin

0|0
    0|0
  • Ya bu millet yurek yemis ya da benim gibi deliye denk gelmemiş

1|0
    0|0
  • Denk gelmedim. Ama sessiz kalmam.

0|0
    0|1
  • kızlar beni istediği gibi taciz edebilir

0|4
    0|0
  • Moskova metrosunda kızın biri yaslamisti bir kez.. Tepki vermeyi hiç istemedim dogrusu.

0|0
    0|0
  • genelde vermem

1|0
    0|0
  • erkek olarak benimde başıma geldi bir kaç kez kızlar tarafından ama bir şey diyemedim. fakat erkek yapsa tabi ki ters tepki verirdim şükür olmadı hiç.

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

1|0
    0|0
  • Çoğu sesini çıkarmadigini söylemiş demek o kadar rahatsız olmuyor kızlarımız zevk almaya bakiyorlar

0|0
    1|0
  • Erkek kadina bakinca taciz oluyor diyosunuz ya. Gecen gun metroda kadinin biri gözüyle resmen öldürdü beni. Buda bir tacizdir. Rahatsiz oldum lan resmen. Illa erkek bakınca taciz olmuyor. Kadinlarda bilinclensin biraz.

0|0
    0|0
    • bakmaktan bahsetmedm ben de. bazılarınn bakışı cidden fena oluyor iğreniyor insan kendisnden. o derece sapıklar zaten hasta

• Ayyy bir daha yap :)))))) ne olurrrrr

0|0
    2|2
  • Bir kadinin taciz edildigine denk geldigm an yasadigina pisman ediyorum

0|0
    0|0
  • Eğer tepki vermiyorsanız bir sorun var demektir bence taviz, tavizi doğurur unutmayın

1|0
    0|0
  • Ver kurtul

0|0
    0|0
  • Garip

0|0
    0|0
  • yok genelde elliyolr e ön taraf olunca zevk alıyoruz

0|0
    0|0
  • Bikaç kere ellediler. ilk durakta indim.

0|0
    0|0
  • biraz çaçaron ol

0|1
    0|0
  • valla ben uğradım bişey diyemedim

0|0
    0|0
  • Bagir ciglik at allahin seven vursun de ama sessiz kalma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 32

• 13 yaşımdayken tacize uğramıştım o zamanlar çok utanmıştım kendimi çok suçlu hissetmiştim. Daha o yaşlarda yaşıtım bir erkekle msn de konuşuyordum diye beni bir posta dövüp bilgisayarı yasaklamışlardı, nasıl kendime güvenip avazım çıktığı kadar bağırabilirdim. Allah korusun şimdi başıma böyle bir şey gelse ağzını burnu bir güzel kırarım

1|0
    0|0
  • bir kere şahit oldum. tacize uğrayan kadın direk şoföre söyledi. şoförde polisi aradı. taciz eden anlayamadı bile tutuklanacağını.

4|1
    0|0
  • Tek çözüm Hadım abazalarin basini bastan ezeceksin.

1|0
    0|0
  • benim başıma bir kez geldi adamı görsen evden işe işten eve giden biri sanarsin eşek suratlı. 3 yıl once miydi neydi varya bur utandım o gün bugündür minibüs dolmuş hiçbir şeye binemez oldum. Allah belasını versin böylelerinin

1|0
    0|0
  • Bir kere yaşadım öyle bir şey rezil ettim adamı herkesin içinde 70 yaşında vardır , sessiz kalmayın kızlar utanması gereken onlar

1|1
    0|0
  • Ben sertce bakiyorum devam edoyosa etrafimdakilere yalvaran gozlerle bakiyorum

2|2
    0|0
  • bir keresinde yeğenime dolmustaydik yeğenime tacizde bulundu ahlaksızin teki bana söyledi dolmuşta tepki gösterdik dolmuşun şoförü bizi haksız bulup dolmuştan inmemizi istedi, ama orda bir genc çocuk allah razı olsun yeğenimi savunup dolmuş şoförüne ve o sapına saldırmıştı hiç unutmam çok kötü bir gündü

1|0
    0|0
    • işte bak mesela o genç çocuklar da herzaman çıkmıyor. cidden millet öyle savunma filan yapmıyor.

• Her gün toplu taşıma aracı kullandığım için başıma geliyor bu olaylar.

Bağırıp rezil ederek, ona konuşma fırsatı vermeyerek tepkimi koyuyorum, şrfsiz bir durak sonra iniyor.

1|1
    0|0
  • Genelde pek tepki vermiyor ve uzaklaşıyorum sonuçta tepki verirsem bir ton olay olur ve insanları işinden gücünden ederim. Fakat ileri giderlerde kimse beni tutamaz.

0|1
    0|0
    • saçma.. birazına izin veriyosun yani.. tuhaf

• yani illa problem yaşamayım kavga olmasın diyosun elleseler bile tabi herkes kendinden sorumlu yinede sessiz kalma sırf metrobüs tramwaylar değil hayat tada böyle rezillik kavga olmasın diye susarsın gereken yerde tepkini koy devir kötü benden tavsiye kendine iyi bak

• gerektiği yerde tepki koymasam şu an benden bişey kalmazdı

• Başıma hic gelmedi ama eger gelseydi kesinlikle tepkimi gosterirdim. Bagirir cagirir linc ettirirdim. Boyleleri hak ediyor bunlari, hatta daha fazlasini.

0|2
    0|0
  • Oldu adama cikistim ve indim

0|0
    0|0
  • Tabii ki.

0|0
    0|0
  • Birkaç sene önce metrobuste saat 7 8 civarı çok kalabalık olduğu icin kimin yaptığını da anlamamıştım korkup ilk durakta indim tabi.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Dolmuş kalabalık olduğundan kasıtlı olup olmadığından emin olamadım ama defalarca yanaştı kendimi geri çektikçe ben de yerimi değiştirdim

0|0
    0|0
  • Rezil ederim. Adana insanı yanına bırakmaz zaten

0|1
    0|0
  • Hayır buna kimse curet edemez (!)

0|1
    0|0
  • Veremiyorum.

0|2
    0|0
    • Neden veremiyorsun tepki?

• Bilmiyorum atamadım
      Sen atmadan ben atamıyorum samırım

• Sanırım*

• Veriririm

0|0
    0|0
  • Basima gelmedi çok şükür.

0|1
    0|0
  • Agzina bile ederim

0|1
    0|0
  • Başıma geldiğinde yaşım küçük olduğu icin tepki verememistim ama artık tepki verebiliyorum.

0|0
    0|0
  • beni taciz eden dayının bir hışımla arkasına geçip parmak attım hemen indi otobüsten oc

0|1
    0|0
  • Hic yasamadim ama tepkimi gösterirdim

0|0
    0|0
  • rezil ederim

0|0
    0|0
  • Başıma öyle bir şey gelse çok fena döverim ndndn

0|0
    0|0
  • Valah döverim olsa ... bir keresinde dolmuş beklerken oldu kimse yoktu adami taşla kafsini yardim kaçtim bir kaç taksici adami dövmeye kalktilar kani görunce biraktilar. ama pişmanda oldu ya adamin başina birşey gelseydi

1|0
    0|0
    • ya ne macera ha tam senden bir yukardaki kızla SusYoksaUltiAtarım, senin yorumun ,, çok güldüm ya hayal edince. ama cidden yani kadın milleti ne çekiyor yollarda ya yazık

• Valah ogun çok ağlamiştim sinirim bozulmuştu bazende duşunuyorum ya yanlişlikla deymişse diye ayyy sinirlendimde kendimi kaybediyorum resmen çok sessiz sakin bir kizim aslinda

• Ses çıkaramayıp pişman olduğum çok oldu. Utanıyor insan istemsiz bir şekilde :(

1|0
    0|0
  • Evet ulu orta bagıra cagıra rezil ediyorum iki kişiyi linç ettirdim bu sayede

1|0
    0|0
  • lise birinci sinifta dolmusta bir seresiz etegimden bacaklarimi oksamisti korkup soyleyememistim sadece elini tirmalamistim inmisti sonra tipini gorende adam sanir

2|0
    0|0
    • pislik işte

• Aynen canım sonrada servise yazilmak istemistim zaten basima bir kere daha boyle bir olay gelince kaldiramadim artik

• Oros. Çocuğu bana denk gelmiyor böyle serefszler

• Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...