Suriyelilere vatandaşlık verilmesindeki mantıklı sebepler neler?

Ben hâlâ sindiremiyorum bu durumu. Sindirmeme yardımcı olacak bize faydalı sebepleri var mı?

0|0
11|37

En İyi Erkek Görüşü

• Tayyip için çok faydası var :D tabiki biz Akp li çomarlar içinde :D chpkknın başa geçemeyeceğinin garantisidir Suriye'li mülteciler :D 2023 yılına kadar Tayyip'in başta kalacağının garantisidir. 2023 yılında vatan haini chpkk ve yandaşçılarının tükenmesi ve yenibir halk oluşturulmasıdır ;) maksat 2023 yılına kadar Tayyip'in başta durması. Sonra ise hükümette chpkk ve hdpkk itleri olamayacağı için ülkenin kalkınacağının garantisidir Suriye'li mülteciler ;)

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Bizim başımıza gelse öyle o serefsizler bırak vatandaşlığı bizi ülkelerine almazdı alsalarda bizi zevkleri için kullanirlardi ama devletimiz hiç iyi yapmıyor birde utanmadan tokı yapacakmış onlara onlarca şehidin evini görüyoruz yıkılıyor ayakta zor duruyor hal değil bu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• Maden suyu!!! Söyleyin yüce insan amirinize kamu oyuna sunsun bari

0|0
    0|0
  • Ben vatandaşlık başvurusunda bulunsam ilk aranan şart 10 sene yaşıyor olmam. Oysa ki oturma iznini bile 2 seneden fazla vermiyorlar. Gel de anla?

0|0
    0|0
  • Akp'ye oy atacak kitle. Daha mantıklı ne açıklaması olabilir ki? Başkanlık için yeterli sayı yok, Suriyeliler başkan yapacak herhalde.

0|0
    0|0
  • Onu sindirmeye çalışırken başka ultimatom verme hazırlığındalar

0|0
    0|0
  • Sindirebilmene yardımcı olucak hiç bir sebep yok hiç bir de faydası yok sen rahat ol sindirememeye devam et öfkeni içine at sonuçta Türkiye yarın gelirler Cumburbaşkanlığı kararlarına Saygısızlık diye Paldır küldür atarlar içeri burası Türkiye Bir şeyler kılıfına Uydurulur Yani 😄

0|0
    0|0
  • Her şeye de muhalefet olmayın (!)

0|0
    0|0
  • Ruh hastası bir adamın hezeyanları yüzünden.

0|0
    0|0
  • sosyal.hurriyet.com.tr/.../suriyeliler_40141084

bu yazı yol gösterici olacaktır

0|0
    0|0
  • Ortada mantık yok başkanlık sistemi uğruna seçmen yaratılmaya çalışıyor. Kendi ülkemde metrobüs duraklarında arapça ekranlara bakıyorum bir bok da anlamıyorum resmen yabancı oldum ülkemde.

0|0
    0|0
  • Tayyibe oy atmalari mna koym

0|0
    0|0
  • bir bardak su icin 😀 iyi gelir
    Not kendimde dahil

0|0
    0|0
  • 300 bin kalifiyeli meslek sahibi zenginler alınacak. Sence bunun katkısı yok mu?

0|0
    0|0
  • Hiç bir mantık yok

0|0
    0|0
  • hayır ya hiç bir farklı sebebi yok ne işi var elin suriyelisinin burada sonra onlarda örgütlenecek hadi pkk gibi bide onunla uğraş

0|0
    0|0
  • Mantıklı oldunu kim soyledi

0|0
    0|0
  • Vatandaşlık verilse sadece neyse de resmen üvey evlat aldı hepsini, yerleştirdi, parayı verdi vsvs

0|0
    0|0
  • mantık yok sebeb çok oy kullanımı ve bir zaman sonra bu insanların başımıza bela olması

0|0
    0|0
  • senin aklın ermez... Git almanlara fransızlara ve ingilizlere sor... Veya 1 milyon iraklı ve 350 bin suriyeli amerikan vatandasina sor. Senin ya aklin noksan ya da niyetin boktan.

0|0
    0|0
  • Mantıksız sebep = Başkanlık Sistemi

0|0
    0|0
  • Var oyle herkes olamiyor avrupa yapiyor biz niye yapmiyalim

0|0
    0|0
  • türk kızlarının g*tünün tavan yapması

0|1
    0|0
  • Bilen varsa banads desin

0|0
    0|0
  • Oy için başka bişey değil

0|0
    0|0
  • Vatana ihanetten başka birşey değil

0|0
    0|0
  • mantıklı bir sebebi yok daha fazla bela gelsin ülkeye diye yapıyolar

0|0
    0|0
  • Bence mantık aramaya gerek yok sadece iki harf "OY"

0|0
    0|0
  • VERİLMEMELİ!!!

0|0
    0|0
  • Çünkü her vatandaş vergi verir. Suriyeliler vatandaş olursa vergi vermek zorunda kalacaklar.

0|0
    0|0
  • Sen anlamazsın.

0|0
    0|0
  • son yillarda hukumetin yaptigi hangi iste mantik var da bunda olsun?
    ben 2 yillik evliyim. esim yabanci. esime vatandaslik alamiyoruz, sadece oturum alabiliyoruz. ama bunlara boktan yere vatandaslik veriliyor.
    esimin suresiz oturum izni var evet ama oy kullanamiyor, ama nedense bu yeni vatandaslarimiz oy kullanabilecekler :)

her sey ortada degil mi? :) koltuk sevdasi ve taht oyunlari.
    game of thrones türkiye.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Tamam ben anlıyorum bu tepkiyi ama zaten hepsi olmicak.300bin kontenjan olucak ve bu bilim insanı, doktor, mühendis vs olucak. yani sokakta gördüğün her suriyeli değil. he bu işine gelmiyomu tabiki geliyo hükümetin. sonuçta minnet duymaları gerek ama unutmamak lazımki türkler tarihte araplardan çok büyük kazıklar yemiştir o yüzden bu politika işe yarar mı? görücez. hakkımızda hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Bu adama oy vermrden once dusuncektiniz. Reis diye kopegi oluyodunuz gorduniz. Sakin olamiyorum dusundukce.

0|0
    0|0
  • oy var :D ben artık görürsem aşağılayıcı bakarım net

0|0
    0|0
  • kendi için yapıyo onlarda oy kullancak akpye vercekler kendini garantiye alıcak bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Seçimlerde akpye gelecek oylar

0|0
    0|0
  • sadece doktorlarına mühendislerine verilecek vatandaşlık diyorlar ama bilmiyorum...

0|0
    0|0
  • Oy toplayacak yahu bayrak millet bilmeyen topluma vatandaşlık verilebilir mi adamlar daha kendi ülkelerine saygıları yok kaçtılar

0|0
    0|0
  • Ülkede türkten çok suriyeli var yeterli gibi sdfhklş

0|0
    0|0
  • yüz verdik deliye, geldi sıçtı tepemize durumu bu olsa gerek. defolsunlar ya.

0|0
    0|0
  • Araplastirilmak. Onlar gibi çarşafa gireriz yakinda

0|0
    0|0
Yükleniyor...