Erdoğan suriyelilere vatandaşlık verilmesini istiyor. Beleşe ev de verecek. İnadına AKP'ye ok verecek misiniz AKP'liler?

Erdoğan suriyelilere vatandaşlık verilmesini istiyor. Beleşe tokiden ev de verecek sokaklarda evsiz olan, aç olan bir sürü Türk varken. Bunlara rağmen İnadına AKP'ye ok verecek misiniz AKP'liler?

Son haberlere kadar bende suriyelilere yazık, verilsin diyordum ama Türkleri öldürmeye başladıklarını unutmayın. Boğulmak Türkiye'de yaşamaktan iyidir diyen genci unutmayın. Son günlerde pkk ile işbirliği yaptıklarını unutmayın ve ona göre yorum yapın.

Güncellemeler:
Ya Nisan yağmuru ne kadar komik ve acizsin. Yorum yapıp engellemiş. Zaten sizde akıl olsa.. 😄

1|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• verecekler tabi çünkü canım olmak bunu gerektirir

2|0
    1|0
    • geri-zekalı yazıyor canım yerine

En İyi Kız Görüşü

• Boyle devam edip te bizim halkımız aç kalacaksa ben vermem oyumu şahsen öncelik türk halkı olmalı her zaman

0|1
    0|0
    • Şehit ailesi kulübede yaşıyor, üç kuruş veriliyor ellerine ama savaştan kaçıp burda yatan elin suriyelisine beleşe ev. Bir siktirsinler ordan. Azıcık gözünüzü açın Allah için. Siz açmışsınız artık çevrenize de şunları gösterin.

• Siz AKP'ye oy verdiyseniz çevreniz de genelde öyledir. Uyandırın insanları şu anlamsız uykudan. Bunu yapın en azından

• Haklısın bacim

Erkekler Ne Diyor 17

• Erdogan ile AKP ne alaka şuan?

Hayır yani şu an CHP olsa Erdoğan yine istediğini yapar. En üst makam kendisi.

Bu kısmı anlamadım

1|1
    2|1
    • Erdogan Cumhur başkanı olduğu halde akpye yine kendisi yönetmekte Davutoğlu kendi isteğiyle neden istifasını verdi zannediyorsun?

• @Soren sorun şu kardeşim. Eskiden bu tarz şeyler mecliste oylanır onaylanırsa cumhurbaşkanı onayına çıkardı karar önce meclisten çıkar. Eğer CHP ya da farklı bir parti şu AKP yerinde olsaydı ve sistem aynı devam etseydi meclis buna hayır diyecekti ya da bu karar tepki gösterecekti. Şu anda bir partili sistem yok adamlar çıkıp başkanlık sistemi kısmen gelmiştir dedi zaten tepedeki ne derse iktidar onu yapıyor bu ülkenin bir cumhurbaşkanı yok artık.

• Yapamaz. Her istediğini yapamaz Tabiki

• Şu herifi oldum olası sevemedim

1|0
    1|0
  • Şunu unutmamak gerekir bu Ada'm ne yaparsa yapsın her seçimde %50 oyu garanti bu değişmiyor vatandaş olarak ben vermedim AKP oy diyenler her zaman da veriyor buda değişmeyecek diğer partilere bakıyorsun hepside küçük AKP partileri olmuş durumda üzücü bir durum 👍

0|0
    0|0
  • O nisanyagmuruna ben de 2 laf edecektim senin adına ama beni de engellemiş allahın dangozu.. Tenhada kistirmak lazım böylelerini

0|0
    0|0
  • Daha bunlar hiç birşey türkler yiyecek ekmeye muhtaç kalacaklar bir dahaki seçime oy alabilmesi için başka ne yapabilir. İnsanların haklarını yiyorlar Suriyelilerin denizlerde tatil yapıyor madem tatil yapabiliyordun vatanın için savassaydin oldum olası MHP liyim akpye oy verenler şimdi anlasınlar ne bok yediklerini..

0|0
    0|0
  • Yıllardır Vermiyorum Oy bundan sonra da vermeyeceğim verecek Arkadaşlar düşünsün Yarın bir gün Çocuklarımıza Temiz bir Türkiye Bırakamadığımızda En azından ben Oğluma Kızıma Derim ki "Oğlum/Kızım Ben Oy Vermedim Bunları Yüceltip Peygamber gibi görüp Yüceltenler yüzünden Bu Noktaya Geldik" Diyebilirim

0|0
    0|0
  • şuana kadar hiç oy kullanmadım. adam gibi adamlar gelirse o zaman oy kullanırım belki. gelelim nisanyağmuruna bende gıcık kapıyorum. bende engelliymiş zaten o. rte nin yalakalığını yapıp duruyor. başka bir halta yaradığı yok onun zaten. oksijeni yazık etmeside cabası...

0|0
    0|0
  • İnadına olarak görüyorsan evet inadına oy vermeye devam ediyorum :) Ama inatlık bir durum yok. Ülkenin yarısından fazlası yanlış düşünüyor olamaz geri kalan azınlıklara uyarsak işimiz daha zor en azından somut şeyler görüyoruz. Tabii ki hataları yok demek imkansız ancak yerine gelecek olanların da hataları olacak. O yüzden fazla kurcalamamak lazım 13 yıldır iktidar olan bir parti ve 13 yıldır devamlı iktidara getiren bir millet var.

0|0
    0|0
    • Şehit aileleri kulübede yaşıyor be! Beleşe ev verecekler elin suriyelisine. Bunları onaylıyor musunuz? Türk'üm demeyin bence

• Yakında memurda yaparlar işine geliyor işine gelmese vermez vatandaşlık. Vatandaşlık vermemişken dötü kalkık verince düşünün artık :)

0|0
    0|0
  • Kötünün iyisi olduğu için vereceğim keşke adam gibi biri çıksa da ona versek

0|0
    0|0
    • Hiç vermeyin daha iyi. Siz böyle yaptıkça daha kötü oluyo saçmalamayın. Bundan kötüsü mü var ya

• Diğerlerinin hiç iyi yönü yok son seçime kadar kimseye vermedim ama baktım ki bu hdp gibilerine yarıyor bende akpye attım diğerlerine nispetle daha iyi geliyor bana

• Gidin oyu az olan bir partiye atın ya. Yapmayın gözünüzü seveyim.

• Meeeeeeee!!

0|0
    0|0
  • 11 eylulde akp isi 😎

0|0
    0|0
  • Ah bu insanlar gözünü bir açsa

0|0
    0|0
  • Verirlerse vatab hainidirler

1|0
    0|0
  • versin bacım bizede versin çekememzlikmi yapcam müsliman kardeşlerim ben yaşayamıyom onlar yaşasız

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım gördüğü halde görmeyenler
    neyse menfaatiniz bir tarafınıza gir..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...