Siz unuttunuz mu?
Unuttunuz mu?

Güncellemeler:
Konyada çıkan kavga esnasında suriyeliler 2 konyalı genci bıçaklayarak öldürdü. Akp konyadan %80 oy alıyor.

2|4
4|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 2011 yılında Tayyip Suriyeli muhaliflere silah, mühimmat, yiyecek her türlü yardımı yaparak iç savaşın fitilini yakması sonucu yaşananlar... Özgür Suriye Ordusu, El Nusra gibi muhalif gruplar desteklenerek IŞİD yaratıldı... Sonuç mu günümüz kaos ortamı... Kimin işine yaradı?
    ABD: Kurulmasını hedeflediği kürt devletinin Irak ın kuzeyinden sonraki 2. kısmı olan Suriyenin kuzeyi neredeyse fiili olarak tamamlandı. 20 - 30yıllık süreçte orada Kuzey Suriye Kürt Devleti diye federal Suriye nin altında bir devlet kurulmuş olur..
    İsrail: Sürekli kendisine kafa tutan, Filistin ve Lübnan a tam destek olan ve en güçlü düşmanlarından birini iç savaş nedeniyle neredeyse yok etmiş oldu. Kurulacak müttefik kürt devletini dört gözle beklemektedir.
    İngiltere, Fransa, Almanya bölgedeki istikrarsız ortam ve iç savaşlar yüzünden para bulmak için çok ucuza satılan petrol sebebiyle kendi ekonomilerinin gücüne güç katıyorlar... Bölgenin istikrarsızlığı uzun vadede hem silah satarak hem de teknolojik olarak çok geri kalacak olan bölgedeki pazarları çok rahat kontrol edebileceklerdir.

Türkiye: Hiç bir karımız yok. PKK,, PYD kürt devleti kurma planları yapıyor. ABD PYD yi destekliyor ve mevcut kürt devleti haritalarına uygun şekilde planlarını yürütüyor. Çözüm diye sunulan ihanet sürecinde oyu düşen AKP oyunu arttırmak için planlarını devreye sokup yüzlerce vatandaşımızın şehit olmasına neden oluyor.. Ve dünya genelinde Türkiye imajı yerle bir edilerek islamcı bir yapıya bürünüyor günden güne... Demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti içi boşaltılarak tek adam (diktatör) yönetimine doğru gitmektedir...

Haksızsın diyenlere zamanla göreceksiniz diyorum...

0|1
    0|0
    • Eline sağlık kardeşim 👍

• Çok teşekkür ederim kardeşim.

• Rica ederim ne demek

Kızlar Ne Diyor 3

• unutulmaz bazı şeyler.

0|1
    0|0
  • Yapılanı savunmuyorum. Fakat eğer alınmasaydı kalbin gerçekten rahat edecek miydi? O bebekler bombaların altında can verirken sen uyuyabilir miydin?

0|1
    0|0
    • Ölen her can için üzülür insan üzülmemek elde değil. Biz Türk milleti olarak fazla duygusalız ve duygularımıza yenik düşüyoruz. Biz onları vatanımıza almaya mecburmuşuz gibi davranıyorlar ve şimdi ülkemize yerleştikleri yetmezmiş gibi huzursuzluk çıkartıp can alıyorlar. Onların ne haddine benim türk genç kardeşimi bıçaklayarak canını almak?

• Irkçılık yapıyorsun. Peygamber'imiz diyorsun onun ırkına laf ediyorsun. Tüm Türk'ler insan mı? Tüm Arap'larda aynı değil. İyilik yapıyorum ben de.

• Peygamberimizin ırkı ırk olsaydı müslüman kardeşlerine sahip çıkardı. Bak sudi arabistana karılarla kızlarla gezip tozuyorlar paraya para demiyorlar hepsinin koynunda 6 hatun var. Niye almıyorlar suriyeli kardeşlerimizi ülkelerine? Hadi 3 milyonda onlar alsınlar. O zaman gel yaz bana haklısın diyeyim. Türkçülük ırkçılık değildir.

• unutmadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Suriyelileri içeri alan kişilik zaten hem Türk değil hemde Müslüman olmadığı halde Allahu Akbar diyor, koyunlarda ona peygamber diyor.

0|1
    0|0
  • aslında merhametli yanım daha ağır basıyor ama biliyorum ki bunlar değecek insanlar değiller. yakın tarihde zaten sırtımızdan vurmuşlar. gene vuracaklardır

0|1
    0|0
  • Unuttuk ya. Unutturdular. Adamlar her pisligini baska bir pislikle unutturdular. Ve hala o pislikleriyle birlikte yapanlari destekleyen kalabalik bir toplum var

0|1
    0|0
  • Oylarınız bana bu memleketin Adolf Hitler'i ben olacağım. Tren dolusu suriyeli gidecek ve yerine arap sabunu gelecek.

0|1
    0|0
  • başımıza ne geldiyse tayyip'den dolayı geldi. fazla vicdan merhamet yaptı ve 3 milyon boru değil, suriyeliyi aldı. hadi bakalım şimdi ayıkla pirincin taşını? o kadar pkklı terörist yemiyormuş gibi, 30 küsür senedir sağcı solcu davası yetmiyormiş gibi birde üzerimize ekstra 3 milyon suriyeliyi daha eklediler. tebrikler yani bişey demiyorum başka.

0|1
    0|0
    • Konyada çıkan kavga esnasında suriyeliler 2 konyalı genci bıçaklayarak öldürdü. Akp konyadan %80 oy alıyor.

• yani reis koyun diyoruz işte koyunların beyni yok ki. çoban nereye çekerse bakınız (tayyip) onlar'da oraya gidiyor işte. daha ne beklenir ki yani.

• Malesef vaziyet böyle üzülerek dile getiriyoruz.

• hepsi ölsün mkduklarım

0|1
    0|0
    • Arap ırkı pistir sırtını dönme sakın anında vurur. Besle kargayı oysun gözünü.

• kardeş siz safsınız saf. Öyle birşey yok internette yazılan yalan bir şeyi okumuşsun resmi kopyalayıp buraya koymuşsun. Çok safsınız hemen aldanıyorsunuz provake edilmeyin.

0|0
    0|1
    • Birader sen dominik cumhuriyetinde mi yaşıyorsun? Canlı izledim ben bu mevzuyu sen neyin kafasını yaşıyorsun? Elalemin zekisi sen misin? Aklı başında yorum yap yapamıyorsan bas git işine.

• Unuttuk mu gerçekten oldumu pek bilemediğimiz bir durum arkadasım

0|1
    0|0
  • Ye kebabı iç şarabı zik arabı

0|1
    0|0
  • unuturlar

0|1
    1|0
  • Siz hala oy vermeye devam uyuyun.

0|1
    0|0
  • Unutmadık..

0|1
    0|0
  • Ona bakarsan türk ışidler de var kardeş ırk ayrımı yapmayın lütfen her ne kadar suriyelilerin içinde ŞEREFSIZ varsa da türklerin içinde de o kadar ŞEREFSIZ var

0|0
    0|0
    • Onlarıda konuşuyoruz sen rahat ol.

• Vergi vermediklerini maaş aldıklarını ve artık ev sahibi olduklarını biliyorum.

• Allah ülkeyi bu hale getirenleri bildigi gibi etsin

• Şimdi aynıları başlarına geliyor

0|0
    0|0
  • Unutmadim

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...