Diyelim ki bugün Cumhurbaşkanı veya Başbakan oldunuz ilk icraatınız ne olurdu?

İlk neleri değiştirmek için çalışırdınız neler yapardınız ayrıca şu ya da bu onların yetkisi altında değil diye düşünmeyin değiştirmek istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz kısıtlama yapmayalım 😄

Güncellemeler:
Arkadaşlar anladık Suriyelileri istemiyoruz ama lütfen biraz da farklı şeyler yaratıcı şeyler yazın lütfen 😊

0|0
27|31

En İyi Kız Görüşü

• Hemen sınıra yakın tampon bölge oluşturur. Suriyelilerin oraya yerleştirilmesini sağlardım ta ki ülkelerindeki savaş bitene kadar. Tampon bölgenin başına 7/24 güvenlik koyar olayların önüne geçmeye çalışırdım. Eğitim sistemini değiştirir okulları yine eski haline döndürürdüm (ilköğretim okulu lise ve üniversite olarak yani 4+4 şeklinde değil) Ösym'nin başındaki kişiyi değiştirir ygs/lys sistemini değiştirir ezberci değil öğretici sistemi hayata geçirirdim. Asgari ücreti arttırır kişi başına düşen payı yükseltirdim. Tecavüz ve tacizlere yönelik cezaları artırırdım. Bilime ve eğitime verilen katkı payını arttırırdım. Sanırım bunları yapardım.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cihangir'de gençlere sopalı saldırıda bulunan İslam Militanlarını idam ettirirdim. Tabi bunun için idam yasası gerekli önce onu çıkarttırırım. Suriyelileri ülkeden atardım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Okulu kaldirir pazartesi gününü ve sevgililer gününü sevgilim olsa bile kaldirirdim hatta sözünün geçmesini bile yasaklardim 😂😂

1|1
    0|0
    • Sevgililer Günü olayına sonuna kadar katılıyorum ne gereksiz şeyler ya (kendini avuttu) 😄😄

• Ben cumhurbaşkanı olayım ülkeme özel sevgilisi olmayanlar günü çıkartıcam o zaman görür onlar 😄😄

• İyiymiş kesinlikle yapmalısın 👍😂😂

• Apoyu ve yandaslarini gebertirdim. Net

1|2
    0|0
    • Bu yorum tüm terörist sevicilere ve yurdumun sözde hümanistlerine gelsin

• Bize hep humanist olmayı aşılıyorlar. Ama kimse bize insanca davranmıyor.
      Cumhurbaşkanı falan olsam yapacağım ilk is bu olurdu. Tahammulum kalmadı artik..

• Türk harici kimseyi barındırmazdım. Tüm terör ve terör sempatizanlarını müebbetle cezaevine atardım doğuyu full bombadan geçirirdim. Oraya sonra yeni binalar diker ırklarına bakar Türk ise ev bark verirdim. Ve ülkeme Kur-an'ı Kerimle hükmeder. Şeriat getirirdim b

0|0
    0|1
    • Cümlem yarıda kaldı. Bide asgari ücreti 2000-2500₺ arası bir rakam yapardım. Huzurevleri vs. kesinlikle kolaylık sağlardım. Devlet hastanelerinidr özelle eşleşecek dereceye getirirdim.

• Askeri maaşı yükseltir insanlara ve hayvanlara daha çok yardımda bulunurdum mesela 😃

1|1
    0|0
  • Eğitim sistemini kökten değiştirirdim.

1|1
    0|0
  • :D işe gıtme saatlerını degısttrırrım D:

0|0
    0|0
  • Her sokağa köpük makineleri koydururdum asd

0|0
    0|0
  • Egitime para yatirir Suriyelileri kovar tecavuzculeri hadim ettirir idami getirir vatan hainlerini orda asardim baskanlari degistirir daha genc ama zengin fikirlileri baskan yapardim

0|1
    0|0
    • Keşke şu an koltuklarında oturanlarda senin gibi düşünebilse 😳

• Bütün abazanları sınır dışı ederdim.. Yanlarına Suriyelileride katardım. Tak sepeti koluna herkes kendi yoluna..

0|1
    0|0
  • Suriyelileri def ederim 😀

2|0
    0|0
  • Suriyelileri ve İslam düşmanlarını yani müslüman olmayanları sınır dışı ederdim 😂

0|0
    0|1
  • meb'deki insanları değiştiririm üniversite sınavını kaldırırım. öğrencinin lise transkribi ve sosyalliğine göre öğrencileri alırım üniye

0|1
    0|0
  • Tüm suriyeliler ülke dışına

1|0
    0|0
  • Öğrencilere asgari ücret bağlardım :D

0|1
    0|0
  • Türk haricindeki Ülkemde boş yer kaplayanları kapı dışı ederim.

0|1
    0|0
  • Suriyelileri kovmak

0|1
    0|0
  • Suriyelileri gönderirim.

0|0
    0|0
  • Suriye'lileri kovmak

0|0
    0|0
  • İlk icraatım suriyeleri zaptetmek olurdu , vatandaştan daha avantajlı olmalarını kaldırırdım

0|0
    0|0
  • gemi alırdım

0|0
    0|0
  • suriyelileri ve rusları ülkemden atmak onlara yasak koymak

0|0
    0|0
  • 1. Tsk'ya terörü bitirmesi için tam yetki vermek (tabi önce tsk kadrosundaki akplileri temizlemek lazım)

0|1
    0|0
  • Ülke çapında kredi alan tüm öğrencilerin borçlarını silip kredilerini bursa cevirirdim sevinsin yavrucaklar bir de bu yük olmasin.

0|1
    0|0
  • Hz. Ömer'in adaletini geri getirmeye calisirdim net

0|0
    0|0
  • beni cumhurbaşkanı yapın suriyelileri teröristleri kovarım

0|0
    0|0
  • suriyelileri geri gönderirdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Açıkçası Suriyelileri Kovarım
    Hdpyi Kapatırım
    Arap Sevgisi Beslemeyi Önlerim Türklüğe Hakaret Edenler İçin idam yasası getiririm vs şeyler

1|1
    0|1
  • Darağacını hazırlayın asılacaklar var.

0|1
    0|0
  • Eğitim sistemini değiştiririm. Önce milletin ahlak medeniyet anlaşını geliştirmemiz lazım. bir çok gereksiz dersi ve insana hiç bir faydası olmayan ezbercilik dersleri kaldırırım. Ahlak, yaşam bilgeliği, kişisel gelişim dersi koyarım. ve uygulamalı bir şekilde olacak öğrenciler sınav için çalışmıcak, kendisi için çalışacak. yeni nesil medeni bir toplum , saygılı ahlaklı bir toplum olacak.

0|1
    0|0
  • İmam Hatipleri Kapatmak

2|1
    0|1
  • arabistanla iranla anlaşma yapardım. gelin size özenen ne kadar tip varsa alın götürün derdim. ülkeyi bir havalandırırdım.
    kezzapla yıkardım kıyı köşe

0|1
    0|0
  • Sosyal adaleti sağlamaya çalışırdım.

Açlık sınırının altında asgari ücret vermezdim.
    İşsiz insanlardan sağlık hizmeti için para istemezdim.
    Yıllarca emek verip çalışan insanların dinlenecekleri emekliliklerini refah içerisinde yaşamaları için iyileştirme yapardım.

0|0
    0|0
  • Zenginden alır fakire dağıtırım

0|1
    0|1
  • Suriyelileri kovardım.

0|0
    0|1
  • Hemen agari ücreti 2 bin lira yapardım

0|1
    0|1
  • İstifa ederdim.

1|1
    0|0
  • devlet kurumlarına torpil ile girmiş bütün kişileri çıkartırdım, suriyeli kadın ve çocukların ülkede kalmasına izin verirdim ancak suriyeli erkekleri gönderirdim, nüfus artışını azaltmaya yönelik bir plan düzenlerdim,

0|0
    0|1
  • ne kadar büyük yetkili kimseler varsa tasfiye ederim

0|0
    0|0
  • adalet eşitlik

0|0
    0|0
  • Sarqya bir harem. kurardim ocine cariyeleri yigardim hergun halvete girmeceler...😂

0|1
    0|0
    • Abicim ülke elden gidiyor sen şeyinin derdindesin 😄😄

• Valla sonraki ocratlarim yeni teror yasasi cikaririm oyle polise askere tasvatmak bu cocuk bu kadin dinlemem vur emri 20_30 vurdularmi sonra gordugunde esas durusa gecerler sonra teroro olan bolgelerdeki belediye baskanlarini olene kadar mokoko vekillerinin dokunulmazligini alor onlarada mokoko gerekirse bazi bolgeleri yonetim okarak ankaraya baglarim yani oradan sectirmem yoneticiyi... sonra multecilere gelince onlarida sinir disina surerim ardik cadirmi okur tokiminolur konteynir mi okur bilmem haaa parasinida abrupadan alirim korumak icinde herkes asker yollasin o bolgeyi yok dedilermi acarim kapilari multecilwre kendi elimle bot yelek tekne veririm mazotlarini koyar yollarim avrupa dusunsun sonra durduk yere salk sacma paylasim yapanlarida gosteri yapip esnafin malina zarar veren bitlilwr varya agac kesildi diye onlarinda hayatini zkerim daha cok ama

• Suriyelileri bor tane bile kalmadan hepsi yurduna postalana kadar olagan ustu hal ilan edereim ilk iisim buolur

0|0
    0|0
  • Öcalanı astırırdım. Terör destekçisi şehirleri dümdüz ederdim.

0|0
    0|0
  • Suriyelileri geri gondermek

0|0
    0|0
  • Okulda ve isyerinde mescit olsun isterdim

0|0
    0|0
  • Doğuyu katletmek.

0|0
    0|0
  • balkona çıkar adam olun efendi olun lan

0|0
    0|0
  • Tüm suriyelileri içeri alırdım. Maksat gıcıklık.

0|0
    0|0
  • esatla hoşbeş yapıp. halepigüvenli bölge yapar. suri kardeşleri oraya göndeririz. :D

0|0
    0|1
  • 4 evlilik serbest ederim

0|1
    0|0
  • Suriyelileri göndermek veya kendi insanına yapmadığı vermediği olanakları onlara vermemek eğitime önem vermek

0|0
    0|1
  • vergileri en aza indiririm ilk işim millet rahat geçinir

0|0
    0|1
  • Cunhurbaşkanı olmak.

0|0
    0|0
  • İmam hatipleri kapatırdım :)

0|1
    0|0
  • Adaletli Gelir Dağılımı ve Yepyeni Vergi Sistemi.

0|0
    0|0
  • Önce geniş bir kuvette köpük banyosu yapardım

0|0
    0|0
  • Meclisten terörist temsilcilerini ve onlari savunanlari temizlemek..

0|1
    0|0
Yükleniyor...