Bu suriyeliler ne olacak her yeri kariştirmişlar bıcaklı kavga sürekli bakar mısınız?

Arkadaşlar Suriyeliler Urfa, adana, konya ve bir çok yeri karistirmislar sürekli bicakli kavgalar urfada cocugu 4 suriyeli kistirip bicaklayip gasp etmisler urfa ayaga kalkis ülkede suriyeli istemiyoruz diye
her yerde olay cikariyorlar bu ne olacak böyle ülke iç savaşa mı gidiyor sizce haber linkleri?
haber
haber
haber
haber
bunlara vatandaşlik verilirse iç savaş çikacak gibi ülkede ne huzur ne birşey kaldi

Güncellemeler:
asdsadas
aaaa

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bulunduğum bolgedede suriyeliler var hatta bizim iki kiracimiz bile Suriyeli herhangi bir sıkıntılarını görmedik. Senin paylaştığın haberi incelemedim onun hakında yorum yapmak istemiyorum ama öyle bir şey varsa da bizim milletimiz rahat durmamistir. Ben yediğim ekmeği suriyelilerle seve seve bölüşürüm. İslam dinine mensup kim varsa kapım açıktır.

0|0
    0|0
    • ya devol git :D palavraci :D evine al besle bakalim 5 tane o zaman boş boş konusma sanal alemin klavye cocugu

• Kira neden aliyorsunuz o zaman? Kardeşlerinizden :D lan cok cakalsiniz.

• Zaten senin gibi bir ahlaksız dan başka türlü bir cevap beklemezdim. :D

En İyi Kız Görüşü

• I hate all of them

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Mülteci kampında bayrağımızı indirenleri şimdi bayrağımıza almaya planlıyoruz.

0|0
    0|0
  • Hayaldi Oldu / Durmak Yok Yola Devam

1|0
    0|0
  • İstanbul’da bir lokantalar zincirinin sahibi olan 50 yaşındaki Suriyeli Nizar Bitar şunları söylemişti: “Çanakkale’de 70 bin Suriyeli şehit olmuş. Onu bil, sonra bize ‘defol’ de. Bazıları o zaman Osmanlı vardı diyor ama o mirası siz aldınız; biz almadık ki. Biz öldük, mirası siz aldınız; neden biz almıyoruz da def olup gidiyoruz.”

0|0
    0|0
  • Karadenizi karıştırsınlar birde bakayım :D

0|1
    0|0
  • Kim ister ki bu adileri defolup gitsinler yoksa halk ayaklanacak topluca o zaman gorecekler

0|0
    0|0
  • Nerede ne kadar Suriyeli varsa mk 😁

0|0
    0|0
  • zaten amaçları bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Su serefsizler bir denk gelsede burada oturmamizin acisini cekmesek

0|0
    0|0