Bir insan neden evlenmek ister?

Hayatını yaşayıp tamam artık herşeyi yaşadım evleneyimmi der yoksa yeter artık birçok kişi ile birlikte oldum artık sadece kişiyle mi olayım der yoksa hayatının aşkını bulup bu kişiyi bırakmak istemiyorum evlenmek istiyorum mu der? Sizce bir insan neden hemen olgunlaşıp evlenmek sakin hayat yaşamak ister? Ve sakin hayat nasıl olur. Evlenince neyin değişeceğini düşünür.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence bir insan sevdiği kişiyi bulur aşık olur onun başkasıyla olmasını istemez. Ve evlenir

0|0
    0|0
    • Ama bu zamana kadar çok aşık olduk hepsiyle evlensek ohoo

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayatımın aşkını bulup onu bırakmak istemeyecegim için evlenmek isterim

0|0
    0|0
    • Çok güzel bir düşüncen var çok temiz. Ama erkekler bunun icin evlenmek istemiyor çocuk için ve düzenli yaşam için ; (

• Her şey dengiyle değerlenir, kendim gibisini buldugumda evlenirim bende.

• Aşık olduğum adamla ömür boyu birlikte yaşamak için..

0|0
    0|0
  • Duzenli yasam icin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çocukların olur ne güzel minik minik. Akşam yatınca sarılacağın çok sevdiğin eşin olur falan.

0|0
    0|0
    • Çocuklar için kendinden vazgeçmen lazım ve ben erkek ve kadının anlaşabileceğini düşünmüyorum. Ayrıca sevgilinlede yatıp uyuyabilirsin

• Kendi adına konuş :) ben 6 ay sevgilimde kaldım. Ailem de biliyor ve destekliyor onun ailesi e sorun etmiyor

• Evlenmek çok ayrı bir resmiyet evlenmek öyle söz konusu kolay bir durum değil..

0|0
    0|0
  • rahat rahat anladin sen

0|0
    0|0
    • O herkes için geçerli değil kardeşim evlenmeden de oluyor o

Yükleniyor...