Lisede hangi tiptiniz?

Ben 5 6 kişilik bir arkadaş grubuyla takılan piçlik peşinde koşan bu tiptim ☺

0|0
166

En İyi Kız Görüşü

• Ben liseyi 5 sene okudum ve 5 senelik lise hayatımda hep sınıf baskaniydim ve 2 sene ust uste okul başkani oldum sonra sıktı. Hiç bir zaman inek bir tip olamadım derslerime önem veren bir tiptim ama asla inek grubunda olamadım kız meslek lisesinde okudum zaten tüm kızlarla aram iyiydi küçükleri kardeşim gibi görürdüm büyükleri ablam gibi sevip sayardim klasik bir tiptim ama genelde başkanlık olaylarına hakim olan birisiydim 😊

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 15

• bana hayalet derlerdı.. cunku liseden sonra hıcbırıyle gorusmedım.. tel numaram da degısmıstı.. unıversıteye de 5bucuk saat uzaklıkta bı ıle yerlesınce 4 sene.. tamamen unutulduk gıttı.. arasalarda bulamazlar benı yanı oyle bı durum

0|1
    0|0
  • 3 kişi takılan, bana iyilik yapana iyilik, kötülük yapana 1000 katı daha kötüsünü yapan bir tiptim, haylada öyleyim.

0|0
    0|0
  • Ön sırada oturan şişman gözlüklü inek kızdım hep tek takıldım genelde kimseyle anlaşamazdım saçımı filan boyadığımdan kuralcı öğretmenlerlede aram pek iyi değildi ama benimle iyi geçinmek zorundaydılar

0|0
    0|0
    • Neden zorundaydılar

• Öğle molasında eve gitmeye gerek yoktu yemehane filan vardı desleri filan internetten de izlemek mümkündü havuz filan vardı hafta sonları yüzme genel kültür görgü kuralları fransızca satranç gibi bir dünya seçmeli ders alma imkanı vardı hastaysan filan hafta sonları öğretmenlerden evinde özel ders alma imkanı vardı bölüme göre geziler filan düzenliyorlardı güzel okuldu seviyordum

• Vaav baya iyiymiş

• 2 kişi kız kıza dolaşan sevimli tip kdkdkd

0|0
    0|0
  • Lise okumadım ama okusaydım kendi halinde hiç arkadaş ortamı olmayan bir tip olurdum kesin

0|1
    0|0
  • Grubun liferi şahsiyet benimdi :)

0|1
    0|0
  • Popi oolan umursamaz. Hayla oyleykm

0|0
    0|0
  • Birçok şeyin farkında olup kendi halinde sessiz sakin takılan biri :D

2|0
    0|0
  • Kendi halinde olan 😂