Ruzgar erkoclara yardimci olmak istiyorum?

Arkadaslar ona yardimci olmak istiyorum herseyle.. Arkadas olmak istiyorum hep yaninda olmak istiyorum cunku ona cok uzulmustum. Ve ben yurtdisinda yasiyorum ama turkiyeye geldigimde onu gormek istiyorum sizce nerelerde takiliyordur? Onu nerde bulabilirim?

0|0
7|3

En İyi Erkek Görüşü

• şu erkek olmaya çalışan zavallıdan mı bahsediyorsun

0|0
    0|0
    • Evet ama onun hikayesini biliyormusun? Kendini zaten hep erkek gibi hissetmisti ama kadin bedenindeydi. Cok zorluk cekti kimseyede anlatamiyordu. Ama onu nerde bulabilirim turkiyeye geldigimde yani nerelerde olabilir

• Evet bu acidan bakarsam sana hak veriyorum. Ailesinide uzdu yazik oldu ama yinede kendini iyi hissetmek icin yapmisti. Intihar edecekti yoksa. Bunu kendisi roportajda demisti.

• 3ay

Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu yakında anlar yağmurdan kaçarken doluya tutulduğunu

En İyi Kız Görüşü

• Şaka mısın? Türkiyede sırf kendisi olmak istediği için öldürülen , evden atılan , seks işçiliği yapmaya zorlanan o kadar trans var ki. Kimisi intihar ediyor kimisi hep olmadığı biriymiş gibi davranmak zorunda kalıyor ve sen ona üzülüyorsun , emin ol o en şanslılardan.

0|0
    0|0
    • Evet olabilir ama boyle bu durumda olan kisileri tanimiyorum birtek ruzgari bu yuzden ona yardimci olmak istedim.. Cunku oda cok yiprandi onu cok uzduler unlu oldugu icin onun isi daha zordu. Heryerde onu takip ediyorlardi basimcilar onun fotografini cekmek istiyorlardi o istemedigi halde ve rahatsiz ediyorlardi onu heryerde. Ve hala ayni seyleri yasiyor bunu kendisi bana soyledi ona yaziyorum ama artik cevap vermiyor yani ilginc birsey yasamisti onunla ilgili ona anlatmistim ama inanmiyor uzun bir hikaye burda soylesem cok uzun olur bilmek istersen soyle. Ama ben onunla nasil iletisim kurabilirim ve turkiyeye gelsem onu gormek istiyorum istanbuldadir herhalde ama nerde takildigini bilmek istiyorum

• Evet bunlar kotu seyler hak veriyorum sana. Ama ondan baska tanidigim trans biri yok. Bu yuzden yardim etmek istedim

• Senin yardımına ihtiyacı olduğunu sanmıyorum. İnternette veya burda bile birçok trans tanıyabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Mesaj falan at gorurse

0|0
    0|0
    • Evet atmistim cevapta verdi ama ona dememistim seni gormek istiyorum falan. Ama cok ilginc birsey yasamistim yani onu ruyalarimda falan gormustum cok uzun hikaye burda anlatamam..

• 118 80den

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yardımına ihtiyacı yok bence.

0|0
    0|0
  • Ben bilsem bende gideceğim yanına

0|0
    0|0
    • İstanbul'da falanmi orda demi. Gercekten ona yardim etmek istiyorum ama arkadas bile olmak istesem guvenmezki. Sence nasil bana guvenir

• Bilmem ki o kadar tanımıyorum

• İnstagram da ve twitter da takip et ve en son bir Fırıncıda çalıştığını duydum

0|0
    0|0
    • Instagramda onunla dmde konustum ama artik cevap vermiyor.. Bana inanmiyor guvenmiyor galiba cunku benim yasadigim garip birsey var onunla ilgili istersen anlatirim sana. Turkiyeye geldigimde onu gormek istiyorum sence nerde takiliyordur

• B fırıncıda çalıştığını duymuştum

0|0
    0|0
  • bizimde tanıdığımız zaten hemen buluruz sana.

0|0
    0|0
  • türkiyede yaşamıyor kendisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...