Çocuk emziren kadınlar neden rahatlar?

Emzirirken memelerini açıyorlar herkes görüyor çok rahatlar ama aynı kadınlar bazende saklıyorlar

0|2
11|26

En İyi Erkek Görüşü

• Emziren, çocuklu bir kadının bir şeyleri gizleme ya da saklanma gibi kaygıları olmamalı! Tam tersine içinde bulunduğu toplum ya da etrafındaki kişiler ona bu emzirme özgürlüğünü sağlamalı.

5|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• acır ilklerde gıdıklanmada olmalı

1|0
    0|0
  • ben daha uluortta açtıklarını görmedim arkadasım
    ayrıca oradaki durum kadının gögüsü açması değil bir bebeğin karnının doymasıdır

1|1
    0|0
  • işte bizim manyak toplumun manyaklılıkarından birisi daha.

1|0
    2|0
  • Kişiden kişiye değişiyor aslında saklamamak en iyisi

2|0
    1|0
  • siz ne yapıyorsunuz böyle durumlarda?

1|0
    1|0
  • onlarında işi zor be bir yandan bebeği emdirecek diğer yandan herifi 2 meme var iyi ki

2|0
    2|0
  • Gogusleri sarkik da ondan kimse fantezisine bakmaz onlar da bilior:)

1|0
    1|0
  • @aranan_kadın ı bulduk :) ♥

0|0
    0|0
  • benden hiç çekinmeyen beni tanımayan kadınlar gördüm gözlerimin önünde bebeklerini emziren.. memeler büyüdü diye bir özgüven mi geliyor napıyorsa..

0|0
    2|2
  • çocuk emziren kadın kadar doğal ne olabilir ki?

0|0
    0|0
  • Simdi haci buyuk sigmiyo sikinti cikariyo rahatliyo

Digeri finduk kadar varlığı yokluğubelli değil gorunmedigi icin saklamis gibi oluyorlar

Sanirim rekora kosuyorum 😁

0|1
    1|1
  • çocuk varsa namahrem değil tabi.. :D

0|0
    0|0
  • hahahhahaha :D haklısın ya gösterenlerin ayıbı o zaman bu

0|0
    0|0
  • Keşke herkes onlar kadar umursamaz olsa da hiç taciz tecavüz haberleri duymasak

0|0
    0|0
  • Topluma göre degişiyor demek ki

0|0
    0|0
  • alışmışlar demek ki

0|0
    0|0
  • Bence kutsal bir durum bakış farkı var

0|0
    0|0
  • valla ya bazıları öyle çk rahatlar ulaşm araçlarında vs çekinmyolar gören olurmu

0|0
    1|0
  • Sanane bacı

0|0
    0|0

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Onlar seviyesiz olanlar bizim buralarda erkek varsa asla olmaz kadın varsa bile onun bir bez gibi bişey var onunla kapatıyor önünü çok rahat şekilde kimse görmeden çocuk karnını doyiruyor

0|0
    0|0
    • Hamile kadının memelerine bakanlar değil de kadının kendisi seviyesiz yani? Ne hastalıklı bir toplumdur bu ya...

• kadınlar neden saklıyor merak ettim erkeklerin abazanlığı için mi ne kadar kapanırsan kapan erkek karaktersizse arabistan gibi olur kara çarşaftan tahrik etti der tecavüz ederler

• Yok karaktersiz değilde bizim genelde köylerde kadınlar arasında sıkıntı olmuyor da erkek yanında doğru olmuyor.. utanıyor hemde insan kötü niyetle değil anlayacağım utanma durumu

• bilmem, hiç çocuk emzirmedim

1|2
    0|0
  • Emzirme doğal bişeydir emziren kadından tahrik olan biri ağır sapıktır

2|3
    0|0
  • O süt, çocuğun karnı acıktığı andaki en doğal hakkı! Çocuğunun ihtiyacını gidermek isteyen bir anne de kimden ve neden utansın? Asıl utanması gerekenler; koyulaşmış, irileşmiş, ucundan süt damlayan meme ucundan tahrik olanlardır!

0|0
    0|0
  • Dileyen kadın plajda üstsüz güneşlenebilmeli dileyen dilediği yerde çocuğunu emzirebilmeli! Kadın vücudu ya da herhangi bir organı cinsel meta olarak kullanılmasın artık.

0|0
    0|0
  • Kişilik meselesi

0|0
    0|0
  • Çocuğunu doyurma derdinde kadın? Çocuk emziren kadını bile dikizleyecek kadar sapık olmayın ya.

1|0
    0|0
  • neden rahat olmasınlar ki

0|0
    0|0
  • Büyük memeliler açar küçükler saklar :D

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...