Ablamın kayınvalidesi?

Dün aksam ablamın nişanı vardı. Bu yuzden erkek tarafı 4 gundur bizdelerdi bu sabah yolcu ettik İzmire. Ablamın kayınvalidesi çok kendini beğenmiş bir insan neyse bu sabah yolcu ederken annemin şivesiyle dalga geçti onu taklit etti. Annem Rus kökenli ve 18 yasına kadar Rusyada yaşamış o yuzden bazı Türkçe kelimeleri düzgün söyleyemiyor. Kadın nişan içinde köylü işi oldu falan dedi. Ablama da soguk davranıyor. Sizce ablamı istemiyor mu gelin olarak?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• İstemiyor olabilir. Bu durumlar küçükte olsa mide bulandırıyor maalesef. Kaynana gelini sevmiyorsa illa ki problem çıkarır. Önemli olan damadın tavrı, annesinin ağzına bakarsa mutlu olamazlar.

2|0
    0|0
    • Yok damat iyi

• Bunları gözden geçirsin ablan, iyi bir konuşun. Şimdi herşey laylaylom ama ailelerde evleniyor unutmayın. Bir kızın eşinden çok, kaynanasıyla geçinip geçinemeyeceğine bakması lazım bence. Çünkü biz erkek olarak annemizi bir kenara atamıyoruz maaleaef. İlişkiyi olumsuz etkileyebiliyorlar.

• Haklısın kardeş

En İyi Kız Görüşü

• 4 gün ne yaa ,4 gün kalınır mı yani abartmşlar, düşüncesiz bir insan olduğu burdan belli ama ablan nişanlısıyla mutluysa takmamalı bence.
    nişan içinde bizimki köylü işi olduysa siz düğünü çırağan sarayında yapcaksınız demek ki faln deseydiniz

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Sende Rusça konuş çatpat döt et bizi ablamın kocasının annesi deseydin. Niye böyle insanlara prim veriyorsunuz anlamıyorum.

1|0
    0|0
  • Ablanı istemesine gerek başlı başına aileni taklit etmesi ve düğün hakkında böyle konuşması resmen başlı başına bir ayırlık sebebi

1|0
    0|0
  • Her milliyette var böyle sonradan görmüş insan evlatları. Umarım enişten anacı bir tip değildir. Ablanı seviyorsa artık ailesinin ablasından ve kendinden oluştuğunu ve kendi anne ve babasının artık geçmişte kalıp oğullarını arkasından destekler.(Tabi evlenince).

1|0
    0|0
  • Yaşım 36 olmasına rağmen böyle kaynanalar yüzünden evlilikten soğurum ve cinnet geçirir. Pompalı tüfekle ateş açarım 😊

1|0
    0|0
    • Karşı tarafın kökeni nedir?

• Anne İzmirin yerlisi baba Yunanistan göçmeni

• Ben şunu diyeyim İzmir'in esnafını hiç sevmedim. Yaklaşımları ırkçı maalesef. Kimse mükemmel değil maalesef mutlaka araya nifak sokan oluyor. Ayrıca ablana allah sabır versin.

• Daha ne desin? İstemiyor.

1|0
    0|0
  • Ya kardeşim bence herşeyi bu kadar detaylı düşünmemek gerek kadincagiz belki latife yaptı elbet hemen kızım diye kabullenmeyebilir ama bunlar güzel şeyler kimilerinin çoluğu çocuğu umrunda bile olmuyo

1|0
    0|0
  • Kendisi altın kaplama falanmıymış ya da bilmediğimiz özel güçleri falan mı var herkes aynı insanız işte ama o kadar kalmış etmiş insan bir teşekkür eder laflarına falan dikkat eder. Nasıl insan bunlar ya Allah ablana yardım etsin

1|0
    0|0
  • Kıskanıyor olabilir. İstememezlik yoktur sanmam.
    Kendini bilmişin teki işte sizde şaka yoluyla ona cevap versenize

1|0
    0|0
  • ayıp etmiş

1|0
    0|0
  • Olabilir muhtemelen öyle.

1|0
    0|0
  • Belli ki istemiyor damatla konuşun

1|0
    0|0
  • Yanlu

1|0
    0|0
    • Kadın sosyetik gibi konuşuyor bildiğin egeli gibi değil yani

• Izmirde batıya özenen çok ama bu geçen göğüs açanlar vardı İzmir lilerin hepsi bir değil ne yazık ki 😊

• İstemesede bir yerde mecburi istikamet olarak görüyo diyelim sıradan türk kaynanası 😏 Dünyanın en iyi insanı da olsa oğlu evlencek zaman kadınların içine şeytan kaçıyo 😄

1|0
    0|0
  • ondan sonra gelin kaynanasını doğradı oluyo tabi :D

2|0
    0|0
  • Annenle dalga gectiyse kafasinj duvara surtseydin

1|0
    0|0
  • Kadın izmirli ise hiç şaşırmadım

1|0
    0|0
  • Taklit konusu bence çizgiyi aşmış!
    Büyük saygısızlık ve terbiyesizlik. Keşke karşılık verseydiniz.

1|0
    0|0
  • Ben böyle insanlar nefret ederim ben erkek halimle benim annem yapsa uyarırım..

1|0
    0|0
  • Gereksiz bir tip, düğün sonrası uzak dursa iyi eder ablanız

1|0
    0|0
  • vay be evlenmek harbi dert ya

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• o kaynanadan ne köy olur nede kasaba ablan bu evliliği tekrar gözden geçirsin bence evet onunla evlenmiyor ama anneye yapılan saygısızlık affedilir gibi değil kii bunun sonu gelecegede benzemiyor şimdiden bu hareketi yapan insanlarla ömür geçmez..

2|0
    0|0
    • Eniştem iyi biri ablamı çok seviyor ablam bir kere ayrılmıştı Trabzona evin önüne geldi o yuzden göz yumuyoruz

• Ogluna asiri duskun kiskanc bir anne vakasi

2|0
    0|0
  • bu kaynanalrda fazla oluyorlar ama

1|0
    0|0
  • Hiçbir kayınvlide gelinini pek sevmez sizin ki şimdiden durumu göstermeye başlamş :)

1|0
    0|0
  • kaynanalık taslıyor işte istemiyor olabilir ama ablan ağzının payını versin bence o kadına

1|0
    0|0
  • En nefret ettiğim insan tipi. Ayıp etmiş etmiş ama ablanın hatrina alttan almanız lazım malesef

1|0
    0|0
  • istemiyor

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...