Neden buradaki herkes bir şeylerden şikayetçi?

Biri tipinden, biri boyundan, biri suyundan biri ondan biri bundan herkes bir şeylerden şikayetçi. Neden elimizdekilere şükretmek yerine sürekli kusur arıyoruz? Neden kendimizi sevmiyoruz? Aslında her gün uyuduğun, uyandığın, yemek yediğini vakit geçirdiğin, doğduğun ve öleceğin kişi sen değil misin? Neden kendine kızıyorsun? Herkes öyle ya da böyle gidiyor. Ama sonunda sadece sen kalıyorsun geriye. Kendini sev dostum. Kendini kucakla. Kendine kızma. O zaman gör bak hayatta sana iyi davranacak. Nasıl da mutlu olacaksın memnun olacaksın her şeyden. Ama kendini sevmeyi unutma dostum. Sen değerlisin. :) (Umarım kaldırılmaz sorum. :D )

Güncellemeler:
Daha fazla kişi okusun. Güncel. :)
Güncel

0|4
2|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 31

• Hiç bir şeyden şikayetçi olmayan ben gibiler de var

1|0
    0|0
  • Biri tipinden, biri boyundan, biri suyundan biri ondan biri bundan :) aslında en çokta paylaşımsızlıktan sanırım. Herkes kendini severde bundan önemli olan birşey daha var onu unutmamak lazım sevilmek bir başkası tarafından sevildiğini hissetmek... psikolojik bir ihtiyaç sevme elimizde vardır sevilme işte aradığımız belkide bu.

1|0
    0|0
  • güzel bir soru..
    insan eksikliğini bilecek ki, kapatmaya uğraşacak..
    tabi bu söylediğim, karakter ile ilgili konular..

1|0
    0|0
  • Helal sana be koca yürekli çirkin

1|0
    0|0
  • en ufak sorunları bile kendi başlarına çözemeyecek kadar duygusal ve zayıflar, yok sevgilim böyle, yok şöyle yaptım, ay böyle olursa ne olur... bazen şaşırıyorum bu insanlar nasıl yetiştirilmiş? nasıl eğitim, terbiye almış diye... çoğunun şimdiye kadar intehar etmemiş ya da aklını yitirmemiş olması çok şaşırtıcı.

1|0
    0|0
  • Evet mutlu olan görmedim

1|0
    0|0
  • Valla isyan eden kızlara egosu artsın diye yavşıyorum öylesine sevaba giriyormuyum acaba yoksa yanlış mı anlıyorlar anlamadım biraz abaza imajı veriyorum ama 😂😂😂 yani sonuç olarak kendizi sevin canlarım

1|0
    0|0
  • İnsanoğlu nankördür :D kendine bile bunları yapıyor işte

1|0
    0|0
  • Bunu bir kızdan duymak şaşırttı beni :)

1|0
    0|0
  • Genelleme yapmamak lazım 😅

1|0
    0|0
  • Ben hiç bir şeyimden şikayetci değilim.

Allah kahretsin şikayetçi olacak hiç bir kusurum yok.

1|0
    0|0
  • Çünkü insan nankördür.

1|0
    0|0
  • Bir bakıma haklı olduğun şeyler ama insan psikolojisi böyle benim beyaz gördüğüm sen siyah gözükebilirsin..

1|0
    0|0
  • Rabbinin verdiği hangi nimeti yalanlıyorsun Rahman suresi

1|0
    0|0
  • Kimse sukretmeyi bilmiyor çünkü

1|0
    0|0
  • E sende şikayetçi olanlardan şikayetçisin kardeş :D

1|0
    0|0
  • Yok çok güzel yazmisiniz teşekkürler

1|0
    0|0
  • öyle çünkü

1|0
    0|0
  • burası kızlarsoruyor. com değilki :) şikayetvar. com :)

1|0
    0|0
  • insan oldukları için

1|0
    0|0
  • Şikayet kutusu gibi site be
    "Neden burada ki herkes birşeylerden şikayetçi" yazarken bile bu durumdan şikayetçi, lanet olsun mayk

0|0
    0|0
  • Valla soru gibi soru tebrikler

1|0
    0|0
  • Insan deger verebilen bir hayvandir:)

1|0
    0|0
  • Mesela ben bu zamana kadar iyi birisi olduğum icin kizginim kendime.

0|0
    0|0
  • hicbiseden sikayetci degilim :D

0|0
    0|0
  • Milletçe arabesk bir yapımız var. Kendimizi kabullenmek yerine, eksiklerimiz abartmayı, kendimizi hor görmeyi acı çekmeyi seviyoruz. Bence bundan kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • herkes sizin gibi olsa tabiki kendisiyle barışık olur :) Maşallah ALLAH. övmüşte yaratmış :)

0|0
    0|0
  • Kısa ve öz Kim hayatından memnun kii

0|0
    0|0
  • hayat şikayetlerle dolu zaten, herşeyleri şikayet olanda var herşeyi geçiştirende var.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Aman dünya haki

1|0
    0|0
Yükleniyor...