Hande Erçel Sorusu Soranların Hesabı Kapatılsa Ne Güzel Olur Diye Düşünüyorum Sizce Nasıl Fikrim Nasıl?

Yeter kadını beğeniyordum ama pohunu çıkardılar afedersiniz artık o da benim için nefret edilesi kadınlardan biri lanet gelsin yeter diyorum hep soruyorlar lütfen handeistlerin soruları kaldırılsın ve üyelikleri iptal edilsin :( :(
Hande Erçel Sorusu Soranların Hesabı Kapatılsa Ne Güzel Olur Diye Düşünüyorum Sizce Nasıl Fikrim Nasıl ?#pilavüstü #HandeErçelSorusuİstemiyoruz ! #BurayıTerket #Yakarımlanburayı #Delirdimyeterbe

Güncellemeler:
Sende sormuşsun diye akıl verenlere sesleniyorum bende sorduysam benim hesapta banlansın gram umrumda değil yeter ki sorulmasın şu lanet kadının güzeliği

6|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 32

• sende hande erçel ile alakalı bir soru sormuşsun şu an

0|2
    0|0
  • çok çok haklısın :D

1|1
    2|1
  • Surekli handeye cirkin dediniz su kiza bakin hande soyle hande boyle. Altin kaplamada ben mi goremiyorm anlamiyorum. Hande ercel lafi gecince engell3nsin ya

0|1
    0|1
  • keske mumkun olsa. ama bitmek bilmiyor bunlar mantar gibi ordan burdan cikiyorlar

0|1
    0|1
  • Vallahi billahi ya bıkkınlık geldi babamdan çok onu görüyorum.

0|1
    0|1
  • Insallah amin. Cokzel olur

0|1
    1|1
  • Simdi kiskanc fanlari buraya dolasacak. Fanlarina kiskanc diyorum. onlarin cunku handeyi hemen elestir kiskanc diyorlar.
    Benim buradaki sorulara tek yaptigim. sey gulmek. Tvde en basindan itibaren gordugumden beri sevimli tatli hos siradan bir turk kizi benim. icin bunuda gercekten samimi soyluyorum.
    10 ustunden 6 makyajla max.7 ki gunesin kizlarinda daha guzeldi. Onu one cikaran tatliligi ayrica surdada sen mantiksizsin yani kiz guzelse guzeldir guzelliginden degil kendinden sogursun sacma.
    Herneyse benim. icin beyaz tenli kivircik sacli kucuk yuzlu uzun boylu kizil sacli kizlar on numara. Birde guzelse bu kiz hande mande bakmam. Simdide kiskanc deyecekler kesin kactim. ben.

0|1
    0|0
    • üzgünüm cevap vermedim ks bakıma girdiydi :D :D Ya ben kadından artık tamamen nefret ediyorum açıkçası

• Yaz adini cikar hem sevimliyim hem seksiyim demis ss al sor bakalim. ne diyecekler bayiliyor ya butun site

• soru sormam başka ya bıktım bu karıdan

• Fazla oldu

0|1
    1|1
  • Bikkinlik veriyorlar harbiden , abartmaya gerek yok ki , onun guzelliginin millete ne yarari var anlamiyorum

0|1
    0|0
  • Hesap kalmaz 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Haklısın kuru 😊

0|1
    0|1
  • O kadin insallah karsima cikmaz ciktigi zaman kafasına taş firlaticam kadından nefret etmeye başladım ya.

0|1
    0|0
  • Katiliyorum

0|1
    0|0
  • Çok haklısın kanka.

0|1
    1|1
  • Küfür etmek istiyorum ama etmiyorum. Yatıp kalkıp Hande HandEeeeee !!
    Çok iyi olur 😀

0|1
    1|1
  • Görmedim hiç öyle soru 😄😄

0|1
    0|1
  • Beğenme

0|1
    0|0
  • Evet lütfen😢

0|1
    0|1