Kızınız olsa nasıl yetiştirirsiniz?

erkek arkadaşayla tanışmasını istermisiniz

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• ahlaklı her şeyin doğrusunu iyiliğini öğretirim, düzgün kişilikli örnek bir insan olmalı, düşünceli davranmasını sağlıklı karar vermesini öğretir ve yardımcı olurum. . onun dışında müzik ve sinema eğitimi almasını isterim. . baba kız değilde arkadaş gibi yakınlık kurarım. .

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kizim 3 yasinda gelince kizimi yuzme kursuna yazdiracagim aradan 2 yil gecince yani profesyonel bir yuzucu olunca kizimi basketbola yazdiracagim basketboldan sonra bir dovus sanati kursuna gonderecegim bu onun karari olacak ve erkek arkadas konusunda kesinlikle kati degilim cunku kizim ile her seyi paylasmak korkulan bir anneden cok gercek bir dost gibi davranacagim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Valla erkek arkadaş edindiğini duysam anasını :D neyse Hiçbir erkekle kankaymış arkadaşmış kardeşmiş yanyana olamaz dı. Acaip ilginç açık saçık giyenemezdi. Dinini iyi tanıyan ağzından kötü kelimeler çıkarmayan bir hatun olurdu benim kızım.4 5 yaşında en az 3 dil öğrenmiş olurdu. Elektronik herşeyi yasaklardım. Dünyada cehennemi yaşardı yani :D

0|0
    0|0
  • Acayip kıskanç birisiyim :D Çok sıkardım :(

0|0
    0|0
  • Kızım olsa erkeklerle oynamak yok kız kızla oynar erkekle oynarsan bacagını kırarım din sohbeti yapardım kapanmaya özendirirdim kuran kursuna götütürdüm küçük yaşta namaza alıştırırdım erkeklerden uzak tutardım genç kız olunca gizlice takip ederdim

0|0
    0|0
  • valla bir kızın istemeyeceği baba olurum

0|0
    0|0
  • yaş 5 olmadan bir spor dalında uzman olmasını artı bir enstrüman çalmasını bilmesini isterim

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşıyla tanışmak ister misiniz diyecektiniz sanırım? Elbette, hatta hemen tanıştırsın. Kim olduğunu nasıl bir aileye sahip olduğunu bilmem gerek

0|0
    0|0
  • hele bir annesini bulak da, sonrası hayırlısı bee.. :D

0|0
    0|0
  • istemesende tanışır yapılcak hiç bir şey yok

0|0
    0|0
  • kick boksa yollar silah sıkmasını öğretirim

0|0
    0|0
  • çok uzun bir soru bu. 18 yıllık bir soruyu 2000 karaktere sığdıramam sanırım

0|0
    0|0
  • Çocuğum olmayacak. Ama ona ahlaklı olmayı öğretirdim gerisi boş

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek arkadaşi olamaz

0|0
    0|0
  • la varya şu an bmw var babsı zengin annesi zengin havuzlu villalar range roverlar 4 yaşında en lüks telefonlar gecelere akma sevgililer ohooo ders mers yok kolejlerde okutacam züppe yapcam la

0|0
    0|0
Yükleniyor...