Kültür olarak beğendiğiniz Millet var mı?

Almanlar İngilizler Fransızlar Kataloklar Yahudiler vs vs sizce hangi toplum.

Güncellemeler:
Heeyyyy

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Saygıda kusur etmeyen atalarından beri onurları için yaşayan bir toplumun milennium çağında bile diğerlerinden önde olduğu japonlar ve ekonomik sıkıntıları hiç hissetmediklerinden dolayı artık insani yanlarını geliştirmek durumunda kalan isviçrelilerin hayata saygısını takdir ediyorum. Örf adet bana göre şeyler değil kendimi bunlarla kısıtlamam.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Japonya meksika ispanya italya

2|1
    0|0
  • İrlanda

0|1
    0|0
  • Kendi toplumum kendi dinim en güzelii bizde

1|1
    0|0
  • Kanada

0|1
    0|0
  • IRMAGININ AKISINA OLURUM TURKIYEM

1|1
    0|0
  • tüm dünya toplumu, her insan her toplum bir dünyadır ukala olmaya gerek yok!

0|1
    0|0
  • yok..

0|1
    0|0
  • Koreliler

0|1
    0|0
  • Kendi milletim👍

1|0
    0|0
  • Isvicre

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• % 75'i dinsiz olan Japonlar, teknoloji ve kültür olarak çok öndeler.

1|2
    0|0
  • Almanların çalışma disiplinini Avrupalıların kuralları ve kanunları tavizsiz uygulamasını kendi milletiminde gözü kara cesaretini ve misafirperverliğini seviyorum. Biz Türk milleti olarak asil bir milletiz ama Avrupalılardan ve Diğer gelişmiş ülkelerden bir çok konuda kabul edelim ki çok gerideyiz.

0|1
    0|0
    • Ve geride olmamız millet olarak tamamen kendi suçumuz. Almanlar 2. Dünya savaşı gibi korkunç bir savaştan yenilgiyle çıktılar. Buna rağmen dünyanın en kaliteli otomobillerini üretiyorlar. Hakeza Ruslar Fransızlar İngilizler ve Japonlarda bu savaştan büyük yıkımlar ve insan kayıplarıyla çıktılar. Biz 2. Dünya savaşına girmedik. Ama Teknoloji ve her yönden gelişmişlik bakımından bu ülkelerin çok gerisindeyiz.

• İzlandalılar

0|1
    0|0
  • kelt kokenliler...

0|1
    0|0
  • yok en güzeli bizim ki

1|1
    0|0
  • Amerikan toplumu gibi cikgin bir toplum var ya da guney kore?

0|1
    1|0
  • var uzaylılar

0|0
    1|0
  • Kürtler

0|0
    1|0
Yükleniyor...