Tesettürlü bir kız için üniversite ortamını nasıl buluyorsunuz?

Onlara bakış açınız nasıl? Açık kızlardan bir farklılıkları var mı sizce

0|1
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ders çalışan olarak bilinçaltım var.

0|0
    0|0
    • Haha belki de. Cnku ailelerine yda kendilerine karsi sorumluluklarinin bilincinde olmalari gerekiyor (ki bu herkes icin boyle olsa da, dinine bagli biri icn dha on planda). Ne yazık ki bu sadece bir varsayim Gercekte cogu oyle degil

• Kişilikler farklı tabi

En İyi Kız Görüşü

• Bakış açıları umrunda olmasın oku kendini geliştir. Bir kesim insan var bu ülkede bindikleri arabalara binmen oturdukları semtlerde oturabilecek ekonominin olması elit ortamlara girebilmen girdiğin ortamda kendini ifade edebilmen bile başlı başına sinirden çıldırma sebebi. Çünkü onlar sadece alt kesim diye tabir ettikleri insanların temizlikçi kadınların felan başörtülü olabileceğini düşünüyor. Sana yakıştırmıyor yani güzel şeyleri.

O yüzden oku kendini geliştir her anlamda

1|0
    0|0
    • neden öyle düşünüyolar ki? Çok iyi yerlerdeki insanların da tesettürüne dikkat edenleri mevcut

• Artık öyle. Eskiden öyle değildi ama

Erkekler Ne Diyor 14

• cezayrili kizlar vardi kimseeye zararleri yokti... derse gidip cikarleri... fazla konismazlaridi ole okul ev takilirdi... sahen beni ilgiendirmez zaten isteyen isedigi gibi gitsin universiteye...

0|0
    0|0
  • çarpılırsın gitme

0|0
    0|0
  • Bir fark yok

0|0
    0|0
  • harıka bır bakıs acım var normaller nasılsa onlarda öyle hatta daha ıyı dıyebılırım ok

0|0
    0|0
  • Neden kendini ayrıştırıyosun ki? Yapmak istediğini neyi yapıp yapmayacağını bilicek yaşta oluyosunuz. Hiç bir sorun yok bence.

0|0
    0|0
  • sıradan biri ile arasında hiç bir fark görmedim ben.

0|0
    0|0
  • Sen bedenine sahip cik kimse bisey yapmaz

0|0
    0|0
  • Özgür ulkedeyiz herkes istedigi gibi yaşar fark yok

0|0
    0|0
  • Bakış açım insan işte. Başka ne gibi bakmam gerekiyor?
    Üniversite ortamı öcü falan değil.

0|0
    0|0
  • Atatürk düşmanı

0|0
    0|0
    • Cogu atatürk dusmani degil. Atatürke bir cok sey borclu oldgumuzn farkındalar

• Dar giymiyorsa iyidir kardeşim

0|0
    0|0
  • Kendisi haya sahibi olduğu sürece o ortam onu etkileyeceğini sanmiyorum

0|0
    0|0
  • kapalıların çoğu dengesiz oluyor. Açık kızlar tercihimdir.

0|0
    0|0
    • Senin karşılaştıkların dengesizmis demek ki.

• olabilir

• Bakış açımız falan yok. Artık şu mağdur psikolojisinden kurtulun.

0|0
    0|0
    • Tesettürlü biri oldugumu mu dusunuyorsun

• Ne farkeder? Ha açıksın ha tesettürlüsün. Özünde insan mısın? İnsanlığını yitirmiş misin ona bakarım ben.

Kızlar Ne Diyor 4

• Sakincali buluyorum çünkü arkadaslarimin cogunun sevgilisi yoktu ne zaman universiteye gittiler sevgili yaptilar ve annelerinden gizli gizli baska sehirlere gidiyolardi

1|0
    0|0
    • Onlarda da ne cesaret varmış :/ allah saklasın

• Hiçbir farkları yok kendi inanışının sınırları içerisinde takılırlar. Benim çok arkadaşım var öyle

1|0
    0|0
  • fark yok insan hine insan hayvan hine hayvan

0|0
    0|0
  • Tesettürle okulun arasında ki bağ?

0|0
    0|0
    • Hic mi bağ kuramıyorsun? Turkiyede tesetturle okul arasındaki bağ hani?

• bir bağ yok.
      Açık kızlar nasıl okula gidebiliyolarsa onlarda aynı şekilde gidebilirler. Tesettürlü oldukları için el üzerinde tutulucak değiller ya da dışlanıcak hiç değiller.
      Tek düşüncem tesettürün ilk ve ortaokullara girmemesi gerektiği. Kim neyi savunursa savunsun o yaşlardaki insanlar çocuk ve tercihlerini kendilerinin yaptığını düşünmüyorum.

• Aynen

Yükleniyor...